Nedeľa, 23. január 2022
Meniny má Miloš | zajtra Timotej

V Prešove zomrela pacientka nakazená ochorením COVID-19

Slovensko už eviduje 31 úmrtí v súvislosti s novým koronavírusom. Najnovší smutný prípad sa udial v nemocnici v Prešove.

V súvislosti s ochorením COVID-19 pribudli na Slovensku vo štvrtok (6. 8.) dve úmrtia. Prvým je 71-ročný muž, ktorý bol hospitalizovaný vo Fakultnej nemocnici v Trenčíne. O ňom už Ministerstvo zdravotníctva SR informovalo vo štvrtok.
Druhou je 78-ročná pacientka, ktorá skonala v prešovskej fakultnej nemocnici.
Celkovo tak Slovensko eviduje 31 úmrtí.

Počas štvrtka bolo zistených 43 nových prípadov nákazy novým koronavírusom. Celkovo eviduje Slovensko už 2 523 pozitívne testovaných ľudí. Informuje o tom Národné centrum zdravotníckych informácií na svojom webe.
Za včerajší deň bolo otestovaných 2 473 ľudí. Vyliečilo sa ďalších 22 ľudí. Spolu je tak v našej krajine z ochorenia vyliečených 1 846 ľudí.

Mohlo by Vás zaujímať
Rok 2021 bol v Prešove plný netradičných detských mien, narodili sa aj trojičky
Máriu a Jakuba vystriedali Timea a Samuel, no ani v roku 2021 nebola núdza o netradičné mená detí. V Prešove sa vlani dokonca narodili trojičky.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK