Nedeľa, 23. január 2022
Meniny má Miloš | zajtra Timotej

Zariadenie pre seniorov Náruč v Prešove zriadi modernú karanténnu bunku

Zariadenie pre seniorov Náruč v Prešove získalo príspevok z grantového programu Nadácie EPH vo výške 4000 eur. Finančné prostriedky budú použité na zriadenie karanténnej bunky.

Zariadenie pre seniorov Náruč v Prešove sa úspešne zapojilo do grantového programu Nadácie EPH s názvom Oporný bod - COVID-19 a získalo finančný príspevok vo výške 4 000 €. Tieto finančné prostriedky pomôžu vedeniu a personálu Náruče zariadiť karanténnu, resp. izolačnú bunku pre prijímateľov, ktorí sa vracajúci z pobytu v ústavnom zariadení.

Nadštandardné podmienky pre poskytovanie odbornej opatrovateľsko-ošetrovateľskej starostlivosti pomôžu v Náruči vytvoriť aj tri polohovateľné postele, kyslíkový koncentrátor, germicidný žiarič a profesionálny lekársky teplomer.

Klienti si čas strávený v karanténnej bunke budú môcť navyše spríjemniť aj komunikovaním s rodinou a príbuznými pomocou programu SKYPE.

Mohlo by Vás zaujímať
Rok 2021 bol v Prešove plný netradičných detských mien, narodili sa aj trojičky
Máriu a Jakuba vystriedali Timea a Samuel, no ani v roku 2021 nebola núdza o netradičné mená detí. V Prešove sa vlani dokonca narodili trojičky.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK