Sobota, 24. október 2020
Meniny má Kvetoslava | zajtra Aurel

3b PHbL: Titul opäť mimo Prešova

V práve skončenej, historicky najdlhšej sezóne (COVID-19) 3b Prešovskej Hokejbalovej lige sme spoznali meno nového majstra a žiaľ, aj po tretí krát v rade sa nielen pohár pre víťaza, ale prekrásny putovný pohár, sťahujú mimo ich rodné mesto, tentokrát do Trebišova k tamojším SENATOROM. Blahoželáme!

HBK SENATORS Trebišov - HOKEJBAL Prešov o.z. 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
Góly: J. Havrilčák 2, Habovčík, Pánik - Stanislav, Koma, Kochan
Brankári: Kudľak - Maruščák
Vylúčenia: 2:2
Využitá pr.hra: 1:1
Rozhodcovia: Hriško, Krivda
Diváci: 217
Konečný stav série: 3:2
Či boli vo finále najlepšie mužstvá 3b PHbL 2019/2020 alebo nie, nad tým nech si lámu hlavičky tí, ktorí sa tam nedostali a dodnes hľadajú chybu všade inde! Finálová séria priniesla výborné a hlavne, vzácne vyrovnané a do posledných chvíľ, napínavé zápasy, ktoré sa divákom museli jednoznačne páčiť. Dôkazom je aj vytvorenie nového diváckeho rekordu ligy (217, vôbec nie je zlé na mestskú amatérsku súťaž). V poslednom rozhodujúcom zápase mali výsledkovo počas celého zápasu navrch hráči Trebišova, keď viedli 1:0, 3:1 a ešte necelé štyri minúty pred koncom aj 3:2, keď prišlo vyrovnanie a diváci sa tešili na „čerešničku na torte“ v podobe predĺženia. No proti bola šťastena, či umenie, keď nahodená loptička od polovice ihriska trafila hokejku Jakuba Havrilčáka a ta zapadla presne do pravého horného rohu nešťastného brankára Maruščáka. Pri záverečnej hre bez brankára sa už domácemu Prešovu (v zápise, ako hosťujúce mužstvo), žiaľ aj napriek tlaku, nepodarilo vyrovnať a tak so záverečným zvukom klaksónu, mohla prepuknúť eufória nového Majstra 3b PHbL pre súťažný ročník 2019/2020 vo farbách HBK SENATORS Trebišov.

Matej Kudľak (HBK SENATORS Trebišov)

Matej Kudľak (HBK SENATORS Trebišov)
HBK SENATORS Trebišov ..... Víťaz 3b PHbL 2019-2020

HBK SENATORS Trebišov ..... Víťaz 3b PHbL 2019-2020
HOKEJBAL Prešov o.z. .... 2.miesto

HOKEJBAL Prešov o.z. .... 2.miesto
Spoločná finálová fotka

Spoločná finálová fotka
Prílohy
Individuálne štatistiky PLAY OFF
doc
49.5 kB
Mohlo by Vás zaujímať
3b PHbL: Favoriti bez straty bodu!
Za dodržania najprísnejších platných opatrení ÚVZ SR pokračovali hokejbalisti zápasmi 3. a 4. kola. Rozhodnutím organizátora 3b PHbL sa však všetky zápasy 3b Prešovskej Hokejbalovej Ligy, až do odvolania budú hrať bez divákov.
Prešovskí Panteri využili poslednú možnosť súťažiť. Z Lučenca si odnášajú 18 titulov majstrov Slovenska.
Napriek tomu, že situácia okolo nového koronavírusu rušila športovcom plány, prešovskí Panteri dostali možnosť predviesť svoju formu z letnej prípravy na Majstrovstvách Slovenska.
Bajkalská ulica bude od 5. októbra čiastočne uzavretá
Bajkalská ulica bude v termíne od 5. do 16. októbra 2020 čiastočne uzavretá. Dôvodom je uloženie tepelnej prípojky pre nájomné bytové domy.
Prešovskí volejbalisti v bitke o východ zdolali Košice 3:1. Úspešný debut Kardoša
Volejbalisti VK MIRAD UNIPO Prešov zaznamenali úspešný vstup do extraligovej sezóny 2020/21. V jedinom sobotňajšom zápase 2. kola vyhrali zverenci Mareka Kardoša vo východniarskom derby nad VK KDS Šport Košice 3:1. Kardoš tak zaznamenal víťazný debut na lavičke Šarišanov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Iné: Ponúkam
Iné: Ponúkam
Výučba/doučovanie angličtiny

Som učiteľka angličtiny a ponúkam vyučovanie/doučovanie žiakov aj dospelých (s fakturáciou).V centre môjho záujmu študent a jeho vzdelávacie potreby. Možnosť realizácie hodín cez Skype, Zoom, g-mail video-hovor. O obsahovom zameraní, frekvencii hodín, vašich očakávaniach a špeciálnych požiadavkách sa dohodneme na úvodnej hodine. Bližšie informácie o bohatých profesionálnych skúsenostiach poskytnem e-mailom.Cena: 7 EUR bez DPH/45 min.

0940797934 | | cena: 7,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.