Sobota, 24. október 2020
Meniny má Kvetoslava | zajtra Aurel

3b PHbL: O víťazovi rozhodne až piaty zápas !!!

3b Prešovská Hokejbalová liga a jej nekonečne dlhá sezóna, zapríčinená vírusom COVID- 19 sa nám už ale nezadržateľne blíži ku koncu a v nesmierne vyrovnanej finálovej sérii medzi HBK SENATROSRS Trebišov a domácim HOKEJBAL Prešov o.z. (2:2), tak o držiteľovi, pre oboch premiérového majstrovského pohára rozhodne, až piaty zápas.

Pozvánka
Pozvánka

Výsledky:

1. zápas:
HBK SENATORS Trebišov - HOKEJBAL Prešov o.z. 5:6 (1:0, 2:5, 2:1)
Góly: J. Havrilčák 3, R. Fecko 2 - V. Staš 4, G. Longauer 2
Brankári: Kudľak - Maruščák
Vylúčenia: 3:1
Využitá pr.hra: 0:1
Rozhodcovia: Francan , Timočko
Priebeh: 3:0, 3:5, 4:5, 4:6
Stav série: 0:1
Rozpačitý začiatok a nervozita Prešovčanov + lekcia zo skúsenosti a efektivity = 3:0 v 20 minúte zápasu! Potom sa však na striedačke hostí (podľa zápisu) udialo niečo neuveriteľné a hlavne po galapredstavení "deduškov" M. Sála, M. Hopkovič, M. Koma, M. Kuchár a V. Staš, si prvý bod na svoje konto pripísali práve hokejbalisti v dresoch HOKEJBAL Prešov o.z..

2. zápas:
HOKEJBAL Prešov o.z. - HBK SENATORS Trebišov 2:3 pp. (2:0, 0:0, 0:2 - 0:1)
Góly: Stanislav, G. Longauer - R. Fecko 2 (rozh. pp.), A. Antal
Brankári: Maruščák - Kudľák
Vylúčenia: 4:1
Využitá pr. hra: 0:1
Rozhodcovia: Urbanec, Krivda
Stav série: 1:1
Tak a Trebišovčania vrátili domácim Prešovčanom požičané z prvého zápasu a pridali aj čerešničku na torte, v podobe gólu Rada Fecka v predĺžení.

3. zápas:
HBK SENATORS Trebišov - HOKEJBAL Prešov o.z. 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Góly: J. Havrilčák - Stanislav (sam.nájazd), Kochan, V. Staš
Brankári: Kudľak - Maruščák
Vylúčenia: 5:3
Využitá pr. hra: 0:1
Rozhodcovia: Hriško, Urbanec
Stav série: 1:2
"Môj dom, môj hrad" v tejto sérii určite neplatí, no naopak "první vyhráni, z kapsy vyháni", alebo mužstvo, ktoré strelilo prvý gól , zápas ešte nevyhralo, tu zatiaľ platí na 100%.

4. zápas:
HOKEJBAL Prešov o.z. - HBK SENATORS Trebišov 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
Góly: Mat. Džupina, Habovčík, R. Fecko
Brankári: Maruščák - Kudľák
Vylúčenia: 3:5
Využitá pr. hra: 0:1
Rozhodcovia: Hriško, Krivda
Strely: 27:9
Stav série: 2:2
Prvý „matchball“ na hokejkách domácich odvrátil svojimi neuveriteľnými zákrokmi najlepší brankár, a dovolím si tvrdiť nielen základnej časti 3b PHbL Matej Kudľák, ktorý by hádam ešte ani dnes neťahal loptičku z vlastnej siete.

Mohlo by Vás zaujímať
3b PHbL: Hokejbal z mapy športov v meste zatiaľ nevymizne!
Za dodržania všetkých mimoriadnych opatrení ÚVZ SR (COVID- 19), začala v novodobej ére písať svoju ôsmu kapitolu mužská 3b Prešovská Hokejbalová liga, ktorá sa aj v tomto súťažnom ročníku môže neoficiálne nazvať Východoslovenskou. Štartujú v nej totiž mužstvá od Trebišova, cez Košice, domáci Prešov, až po Bardejov. Žiaľ po minulej sezóne sa počet účastníkov znížil na sedem, keď mužstvo HMHK bauska Vranov nad Topľou postúpili do najvyššej hokejbalovej súťaže na Slovensku (SHbE) a naopak, druhé mužstvo z neďalekých Košíc WARRIORS rieši interné problémy. Žiaľ, ani sľubovaný príchod mužstiev z Popradu a Humenného sa nepodarilo zrealizovať, hlavne po logistickej stránke. Obhajcom majstrovského titulu je mužstvo HBK SENATORS Trebišov.
3b PHbL: Favoriti bez straty bodu!
Za dodržania najprísnejších platných opatrení ÚVZ SR pokračovali hokejbalisti zápasmi 3. a 4. kola. Rozhodnutím organizátora 3b PHbL sa však všetky zápasy 3b Prešovskej Hokejbalovej Ligy, až do odvolania budú hrať bez divákov.
Prešovskí Panteri využili poslednú možnosť súťažiť. Z Lučenca si odnášajú 18 titulov majstrov Slovenska.
Napriek tomu, že situácia okolo nového koronavírusu rušila športovcom plány, prešovskí Panteri dostali možnosť predviesť svoju formu z letnej prípravy na Majstrovstvách Slovenska.
Bajkalská ulica bude od 5. októbra čiastočne uzavretá
Bajkalská ulica bude v termíne od 5. do 16. októbra 2020 čiastočne uzavretá. Dôvodom je uloženie tepelnej prípojky pre nájomné bytové domy.
Prešovskí volejbalisti v bitke o východ zdolali Košice 3:1. Úspešný debut Kardoša
Volejbalisti VK MIRAD UNIPO Prešov zaznamenali úspešný vstup do extraligovej sezóny 2020/21. V jedinom sobotňajšom zápase 2. kola vyhrali zverenci Mareka Kardoša vo východniarskom derby nad VK KDS Šport Košice 3:1. Kardoš tak zaznamenal víťazný debut na lavičke Šarišanov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Iné: Ponúkam
Iné: Ponúkam
Výučba/doučovanie angličtiny

Som učiteľka angličtiny a ponúkam vyučovanie/doučovanie žiakov aj dospelých (s fakturáciou).V centre môjho záujmu študent a jeho vzdelávacie potreby. Možnosť realizácie hodín cez Skype, Zoom, g-mail video-hovor. O obsahovom zameraní, frekvencii hodín, vašich očakávaniach a špeciálnych požiadavkách sa dohodneme na úvodnej hodine. Bližšie informácie o bohatých profesionálnych skúsenostiach poskytnem e-mailom.Cena: 7 EUR bez DPH/45 min.

0940797934 | | cena: 7,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.