Štvrtok, 28. január 2021
Meniny má Alfonz | zajtra Gašpar

Letný večer s atmosférou ako vo vinici môžete zažiť aj v AUTOkine pod Hradom Šariš

AUTOkino pod Hradom Šariš je späť. Po minuloročnom úspechu organizátori opäť potešia nadšencov kinematografie, ktorí si obľúbili filmové zážitky pod holým nebom. Tento rok sa bude premietať dokonca dvakrát.

AUTOkino pod hradom 2019
AUTOkino pod hradom 2019

Lúka pod Hradom Šariš (Veľký Šariš, okres Prešov) sa vo štvrtok 16. júla 2020 o 21:30 premení na nádhernú vinicu, v ktorej zažijete príbeh renesancie lásky z južnej Moravy. Prázdninový filmový zážitok na veľkom plátne priamo v lone prírody si budete môcť vychutnať vďaka AUTOkinu pod Hradom Šariš priamo zo sedadiel vášho auta. Za nápadom stojí organizačný tím obľúbeného festivalu Filmová noc na hrade (FNNH). Po minuloročnom veľkom úspechu prvého AUTOkina pod hradom organizátori tento raz vybrali film 3Bobule. Ide o pokračovanie úspešnej českej komédie, ktorá sa po 11 rokoch dočkala svojho tretieho pokračovania. Hlavnými postavami sú Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba), ktorí sa stali majiteľmi vinárstva a rodičmi roztopašných dvojčiat. Každodenné starosti dokážu byť občas nesmierne unavujúce, takže v manželstve im to momentálne veľmi neklape.

Nová letná komédia je zárukou jedinečného filmového zážitku, a preto neváhajte a vezmite so sebou aj svojich priateľov a známych. Všetkých návštevníkov navyše čaká aj zaujímavý bonus. Český celovečerný film sa totiž bude premietať za účasti hercov, ktorí si vo filme zahrali. Tým sa však tohtoročné AUTOkino nekončí. Na lúke pod Hradom Šariš sa totiž bude premietať aj v piatok 17. júla 2020. Organizátori si pripravili horúcu novinku v podobe dokumentárneho filmu o živote a kariére československej hudobnej legendy Mira Žbirku. Film dostal názov podľa jeho prezývky Meky, pod ktorou poznajú speváka azda všetci fanúšikovia.

Vstupenky do autokina si môžete zakúpiť priamo na mieste, vždy pred začiatkom premietania. Cena jednej vstupenky je 5 eur. Zľavnený lístok pre deti, študentov a dôchodcov stojí 4 eurá.

Autorom fotografii je Martin smARTin Švec

AUTOkino pod hradom 2019

AUTOkino pod hradom 2019
Mohlo by Vás zaujímať
Serendipity od Viliama Kráľa je knihou o ceste človeka, ktorý vzal osud do vlastných rúk
Cestovanie a príbehy o cestovaní, cestovateľské kiná a kvízy, tipy a triky ako cestovať za lacno. Tieto koncepty sú na Slovensku dobre známym a vyhľadávaným formátom, ktorý za normálnych okolností nemá problém zaplniť kaviarne a sály divákmi dychtiacimi dozvedieť sa niečo o zážitkoch moderných dobrodruhov.
Štartuje fotosúťaž Národného týždňa manželstva 2021
V pondelok 25. januára 2021 bola spustená celokrajská fotosúťaž na tému Bezpečne v manželstve, ktorá je sprievodnou aktivitou Národného týždňa manželstva. Najlepšie fotografie získajú špeciálne ocenenia.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.