Sobota, 03. december 2022
Meniny má Oldrich | zajtra Barbora, Barbara

Príďte s deťmi stráviť skvelý víkend do Jazdeckého areálu v Prešove

Mesto Prešov pozýva všetky deti a ich rodičov stráviť skvelý víkend plný zábavy v Jazdeckom areáli. Pripravený je program plný zábavy a nebude chýbať ani jazda na koni.

Detský víkend môžu Prešovčania zažiť už túto sobotu a nedeľu, t.j. 27. – 28. júna 2020 v Jazdeckom areáli v Prešove na Sídlisku III.

Pre deti i rodičov sú pripravené rôzne atrakcie, bohatý program i chutné občerstvenie. Predstavia sa aj mladí karatisti, tanečníci a mažoretky. Nebude chýbať ani jazda na koni, predajné stánky či elektrické autíčka.

Od 11.00 hod. si návštevníci areálu budú môcť zahrať Rodinný bowling, vyskúšať si jazdu na koni, maľovanie na tvár a ďalšie atrakcie.

Od 14.00 hod. na deti i dospelých čakajú vystúpenia tanečného štúdia Noise, tanečného klubu Grimmy, mažoretiek Diridoniek, Divadla na Sídlisku, Karate klubu Junior a UsmievAnky.

Všetkých vás srdečne pozývame stráviť s rodinou krásny a najmä zábavný víkend.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK