Nedeľa, 05. február 2023
Meniny má Agáta | zajtra Dorota

Zoznámte sa s ukrajinskými Banned Society, zástupcami YOLN generácie

Banned Society, predstavitelia ukrajinského chill wave, predstavujú svoj aktuálny singel First night, is it for real? priaznivcom elektronickej muziky na Slovensku. V klipe sprostredkujú milostný príbeh s autentickou atmosférou americkej road movie. Nechýba romantika na pozadí cestných motelov, trblietajúcej sa diaľnice a jazda autom. To kontrastuje s dejom založeným na posolstve, že v láske neexistujú stereotypy ani predsudky.

„Izba amerického motelu je miestom, kde sa môžu vyskytnúť veľmi zvláštne, zakázané alebo dokonca nebezpečné veci. Naši hrdinovia sa skrývajú pred realitou medzi štyrmi stenami. V Kyjeve nemáme takéto miesto, takže sme si ho museli vytvoriť aj tým, že sme na fasádu inštalovali neón, “ spomína na natáčanie režisérka Ekaterina Mingazirová.

Banned Society

https://youtu.be/5qNdzm4juLo

Novinka Banned Society pochádza z tretieho albumu I was stupid, now I´m not, ktorý je príbehom o tom, ako sa v láske môžu splniť sny. Samotný album, ktorý vyšiel vo vydavateľstve Mnogo Vody, ponúka zmes spomienok, emócií a žánrov. „Sme odvážni, aj preto môžeme v jednej skladbe ponúknuť počas chillového výletu sólo na bicie. Táto pesnička je venovaná kúzlu, ktoré je na začiatku každého vzťahu, “ priznávajú hudobníci.

Za projektom Banned Society stojí hudobný producent Dima Maltsev, ktorý obľubuje lo-fi a hip-hop. Tvorí pár s jazzovou a neo soulovou speváčkou Lolou Kolosovskou. K nim sa pridali Hell Drummy, mladý skladateľ Lucas Bird, gitarista a basgitarista Tavi a Dimova mladšia sestra Zhenya Maltseva ako MC. Svojou hudbou sa hlásia k tzv. YOLN generácii (odvodené od You Live Only Now, slov. Žiješ teraz), ktorú predstavujú mierumilovní romantickí intelektuáli túžiaci po bohatej skúsenosti namiesto nezmyselného nakupovania.

Viac hudby Banned Society nájdete na ich soundcloude https://soundcloud.com/awsm_music

foto: archív Banned Society

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
1. izbový byt na sídlisku III.

Dám do dlhodobého prenájmu kompletne zariadený veľký (41m²) jednoizbový byt na Sídlisku III. Voľný ihneď. Max 2 osoby. V cene internet a energie

+421905743031 | cena: 400,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK