Štvrtok, 26. november 2020
Meniny má Kornel | zajtra Milan

Výzva pre vodiča – dopravná nehoda dňa 16.05.2020 medzi obcami Jakubovany a Orkucany

Na ceste III. triedy medzi obcami Jakubovany a Orkucany došlo v sobotu (16.05.2020) o pol jedenástej hodine k dopravnej nehode.

Z doposiaľ získaných informácii vieme, že vodič motorového vozidla zn. Mercedes – Benz, jazdil v smere od miestnej časti Sabinova – Orkucany v smere na obec Jakubovany. Pri predchádzaní pred ním idúceho vozidla, (pravdepodobne išlo o vozidlo zn. KIA hnedej farby) a dvoch cyklistov, vodič svojou jazdou ohrozil cyklistov jazdiacich v protismere (išli v smere od obce Jakubovany). Jeden z cyklistov v dôsledku tohto konania spadol do priekopy. Ku kontaktu vozidla s bicyklom nedošlo. Vodič uvedeného vozidla na mieste nehody nezastavil a pokračoval ďalej v jazde v smere na obec Jakubovany, na výzvu polície sa neskôr dostavil na Obvodné oddelenie Policajného zboru Sabinov. Pri uvedenej nehode, došlo k zraneniu cyklistu.

Z dôvodu objektívneho prešetrenia okolnosti tejto dopravnej nehody polícia žiada vodiča vozidla (pravdepodobne zn. KIA), ktorý v tom čase jazdil na uvedenom úseku cesty a bol predchádzaný vozidlom zn. Mercedes – Benz a ktorý taktiež po páde cyklistu do priekopy s vozidlom ihneď na mieste zastavil a poskytol cyklistovi prvú pomoc, aby sa ohlásil na polícii. Tento zodpovedný vodič by mohol poskytnúť informácie o dopravnej nehode. Urobiť tak môže na známom telefónnom čísle 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Mohlo by Vás zaujímať
Pátranie po nezvestnej osobe
Norbert Malý, nar. 31.8.1970, tr.bytom Spišský Štiavnik, ul. Slnečná č. 427/9, okr. Poprad.
Krádež pokladničky z kostola
Včera (10.11.2020) po 15-tej hodine došlo v kostole „Svätého Jozefa“ v Prešove ku krádeži. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove na základe tejto udalosti začal trestné stíhanie za obzvlášť závažný zločin krádeže.
Poškodené nové požiarne dvere, výzva pre verejnosť
Včera (26.10.2020) popoludní telefonicky oznámila technická riaditeľka obchodného centra v Prešove poškodenie požiarnych dverí na objekte na Ul. Arm. Gen. Svobodu.
Kamerový systém v meste Prešov odhaľuje priestupky už 20 rokov
Mestská polícia v Prešove dennodenne monitoruje dianie v meste osobne i prostredníctvom kamerového systému, ktorý pomáha odhaliť a riešiť priestupky a trestné činy. Kamerový systém v Prešove dnes oslavuje okrúhle jubileum.
Pátranie po hľadanej osobe
Štefan Šoltís, nar. 30.07.1973, trv. bytom Poprad.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.