Utorok, 27. september 2022
Meniny má Cyprián | zajtra Václav

3D prehliadky výstav v Šarišskej galérii v Prešove

Aj keď za zatvorenými dverami, sme tu pre Vás stále virtuálne otvorení!

Naša galéria na svojich online stránkach - tak ako ostatné galérie na Slovensku - pravidelne poskytuje informácie o zbierkach a významných autoroch, populárno-vedecké články z cyklu "Jubilanti 2020", zaujímavé informácie o autoroch, technikách, motívoch a pod.

Odborní zamestnanci pracujú na zlepšení informovanosti širokej verejnosti prostredníctvom sociálnych sietí, na článkoch pre regionálne médiá. Zároveň na našom novom webe sprístupňujeme novú službu - virtuálne prehliadky archívnych výstav ŠG. V závislosti od finančných možností budeme v tejto aktivite pokračovať.

https://sarisskagaleria.sk/virtualne-prehliadky/

Vzhľadom na to, že ide o úplne novú stránku, dizajn ako aj obsah a stále sme v procese aktualizácie niektorých údajov, prosíme Vás ešte o tolerovanie niektorých nedostatkov.

Za pochopenie Vám v mene svojom, ako aj v mene celého kolektívu Šarišskej galérie v Prešove ďakujem a želám všetkým (obzvlášť v týchto dňoch) pevné zdravie.

Mohlo by Vás zaujímať
Mesto Prešov súťaží o nový K Park
Mesto Prešov sa zapojilo do druhého ročníka projektu K Park, v ktorom sa súťaží o 7 originálnych K Parkov. Podporiť Prešov môžete aj vy, stačí vyplniť jednoduchý hlasovací formulár.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK