Sobota, 20. august 2022
Meniny má Anabela | zajtra Jana

Prešov Night Run organizátori zrušili, bežcom pošlú medaily

Organizátori podujatia Prešov Night Run informujú prihlásených bežcov o zrušení tohto bežeckého podujatia. Zaregistrovaným účastníkom však pošlú medaily.

V súvislosti s nariadením Ústredného krízového štábu SR týkajúceho sa šírenia ochorenia COVID-19, rušia organizátori podujatia Prešov Night Run bežecké podujatie, ktoré bolo naplánované na 27. marca 2020.

„Vývoj situácie sme postupne vyhodnocovali a hneď po uverejnení odporúčaní týkajúcich sa neorganizovať resp. zrušiť spoločenské a športové podujatia sme temer okamžite pozastavili registráciu, " uviedla Lucia Andrejová, mediálna manažérka podujatia.

Podujatie Prešov Night Run 2020 sa podľa jej slov tentoraz výnimočne a jednorazovo pre tento prípad preklasifikuje na nepretekový beh.

Podujatie sa uskutoční v danom termíne formou individuálnych behov – každý sám, každý vo svojej lokalite, bez merania výsledkov. Každý registrovaný účastník dostane poštou účastnícku medailu a je automaticky a zadarmo priradený na štartovaciu listinu podujatia Prešov Night Run 2021 – 26. 3. 2021.

„Situácia nás veľmi mrzí, ale v takýchto chvíľach je potrebné sa zomknúť a v prvom rade sa zachovať zodpovedne, " dodala Andrejová.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK