Streda, 03. jún 2020
Meniny má Karolína | zajtra Lenka

Najlepšie armwrestlerky smerujú do Prešova!

Prvý krát v Prešove sa budú konať majstrovstvá Slovenska v pretláčaní rukou. Už 21.marca si v OC Epéria medzi sebou zmerajú sily najlepšie ženy na Slovensku. Neveríte? Príďte sa pozrieť!

"Veľmi zaujímavé budú práve ženské kategórie, pretože v každej kategórii sa predstaví nejaká medailistka z majstrostiev Európy, či zo sveta. Ide o zvučné mena ako Snezhana Babaieva z Ukrajiny, Lucia Debnárová zo Senca, Rebeka Martinkovičová z Kráľovej pri Senci, Barbora Bajčiová z Oravy, Martina Sojková z Trnavy, Kristína Bobovčáková z Prešova a ďalšie... . ."

"Po 5 ročnej pauze sa za súťažný stôl postaví Veronika Očipová za prešovský klub, v kategórii ženy do 65 kg, kde očakávame zaujímavý súboj s Luciou Debnárovou (10 násobnou majsterkou sveta!). V najťažšej kategórii žien, môže byť zaujímavý zápas, medzi Kristínou Bobovčákovou a Barborou Bajčiovou. Určite budeme svedkami mnohých zaujímavých zápasov. Len pre víťazov kategórii máme prichystané špeciálne pamätné tričká, s ktorými sa budú môcť popýšiť iba majstri Slovenska. Pripravujeme sadu medailí, ktoré sa len tak bežne nedávajú na súťažiach, a je to opäť niečo netradičné, čo by malo zvýšiť jedinečnosť tohto podujatia. Plánujeme, aby sa súťažilo na 4 armwrestlingových stoloch. Ide o veľkú súťaž, pretože spolu bude 27 kategórii na pravú aj ľavú ruku, čo je oproti iným súťažiam dvojnásobný počet. Domáci šampionát je nomináciou na májové majstrovstvá Európy, ktoré budú v Maďarsku na Balatóne.“ Povedal organizátor a tréner prešovských armwrestlerov, Gabriel Harčarik.

Foto: Veronika Očipová
Na fotke vľavo Veronika Očipová a Lucia Debnárová

Mohlo by Vás zaujímať
Personal Bajkal beh
V roku 2019 vznikla myšlienka charitatívneho behu na finančnú podporu školy, ktorá sa zmenila na skutočný „Bajkal beh“ s detským a klasickým okruhom, občerstvením, sprievodnými akciami a nadšením z pohybu.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.