Utorok, 24. november 2020
Meniny má Emília | zajtra Katarína

Najlepšie armwrestlerky smerujú do Prešova!

Prvý krát v Prešove sa budú konať majstrovstvá Slovenska v pretláčaní rukou. Už 21.marca si v OC Epéria medzi sebou zmerajú sily najlepšie ženy na Slovensku. Neveríte? Príďte sa pozrieť!

"Veľmi zaujímavé budú práve ženské kategórie, pretože v každej kategórii sa predstaví nejaká medailistka z majstrostiev Európy, či zo sveta. Ide o zvučné mena ako Snezhana Babaieva z Ukrajiny, Lucia Debnárová zo Senca, Rebeka Martinkovičová z Kráľovej pri Senci, Barbora Bajčiová z Oravy, Martina Sojková z Trnavy, Kristína Bobovčáková z Prešova a ďalšie... . ."

"Po 5 ročnej pauze sa za súťažný stôl postaví Veronika Očipová za prešovský klub, v kategórii ženy do 65 kg, kde očakávame zaujímavý súboj s Luciou Debnárovou (10 násobnou majsterkou sveta!). V najťažšej kategórii žien, môže byť zaujímavý zápas, medzi Kristínou Bobovčákovou a Barborou Bajčiovou. Určite budeme svedkami mnohých zaujímavých zápasov. Len pre víťazov kategórii máme prichystané špeciálne pamätné tričká, s ktorými sa budú môcť popýšiť iba majstri Slovenska. Pripravujeme sadu medailí, ktoré sa len tak bežne nedávajú na súťažiach, a je to opäť niečo netradičné, čo by malo zvýšiť jedinečnosť tohto podujatia. Plánujeme, aby sa súťažilo na 4 armwrestlingových stoloch. Ide o veľkú súťaž, pretože spolu bude 27 kategórii na pravú aj ľavú ruku, čo je oproti iným súťažiam dvojnásobný počet. Domáci šampionát je nomináciou na májové majstrovstvá Európy, ktoré budú v Maďarsku na Balatóne.“ Povedal organizátor a tréner prešovských armwrestlerov, Gabriel Harčarik.

Foto: Veronika Očipová
Na fotke vľavo Veronika Očipová a Lucia Debnárová

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov už pozná víťaza verejného obstarávania na výstavbu nového futbalového štadióna
Mesto Prešov je o krok bližšie k výstavbe nového futbalového štadióna. Víťazom verejného obstarávania na výstavbu štadióna FUTBAL TATRAN ARÉNA je spoločnosť AVA-stav, s.r.o. Návrh zmluvy bude predložený na rokovanie do mestského aj do krajského zastupiteľstva.
Vstupná budova na prešovskom velodróme postupne získava nový vzhľad
Mesto Prešov pokračuje v obnove svojho unikátneho cyklistického velodrómu. Po rekonštrukcii interiéru vstupnej budovy prišlo na rad aj zateplenie a nová fasáda.
Prešovskí volejbalisti po úspešnom víkende na čele tabuľky
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov sú novými lídrami volejbalovej extraligy mužov. Zverenci Mareka Kardoša vyhrali v sobotňajšom zápase 5. kola nad TJ Spartak Myjava 3:0 a vystriedali svojho súpera na čele tabuľky. Líderskú pozíciu si poistili v nedeľňajšej dohrávke 1. kola na palubovke VK OSMOS Prievidza po rovnakom výsledku 3:0 a za 24 hodín získali 6 bodov.
Víťazný návrat na palubovku, hádzanári Tatrana Prešov zdolali Šaľu o 10 gólov
Hádzanári Tatrana Prešov sa do zápasového diania vrátili po vynútenej prestávke, spôsobenej povinnou karanténou, na víťaznej vlne. V dohrávanom stretnutí 7. kola Slovnaft handball extraligy uspeli na palubovke HKM Šaľa 34:24 (19:13).
Prešovskí volejbalisti zdolali aj nováčika z Bratislavy
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov natiahli víťaznú sériu od začiatku sezóny na šesť zápasov. V sobotňajšej dohrávke 3. kola extraligy zdolali na domácej palubovke VKP Bratislava 3:0 (25:23, 25:20, 25:23).
Hádzanári Tatrana Prešov zvíťazili nad ŠKP Bratislava o 10 gólov
V predohrávanom stretnutí 12. kola Slovnaft handball extraligy zvíťazili hráči Tatrana Prešov nad tímom ŠKP Bratislava o 10 gólov 31:21 (19:10).
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.