Pondelok, 06. apríl 2020
Meniny má Irena | zajtra Zoltán

Majstrovstvá Slovenska v pretláčaní rukou, prvý krát v Prešove, v OC Epéria!

Pretláčanie už dávno nie je krčmová pasovačka, ale seriózna športová disciplína. Už 21. marca si môžete prísť pozrieť najlepších armwrestlerov, ktorých na Slovensku máme a medzi nimi viacerých medailistov z majstrovstiev sveta či Európy.

Tréner Gabriel Harčarik a diagnostické zariadenie ISO FORCE
Tréner Gabriel Harčarik a diagnostické zariadenie ISO FORCE

„Táto súťaž bude atraktívna tým, že to budú prvé majstrovstvá slovenska, ktoré sa budú konať v obchodnom centre. Bude to zaujímavé hlavne pre ľudí, ktorí by sa inak na takúto súťaž nedostali, možno aj prvý krát uvidia ako vyzerá také súťažne pretláčanie.“ Vysvetlil tréner klubu AWK Prešov Gabriel Harčarik.

Úplnou novinkou bude príležitosť pre mládež do 15 rokov, ktorá si na tejto súťaži môže prísť otestovať svoju silu a možno sa rozhodnú vstúpiť do klubu AWK Prešov, a časom možno reprezentovať Slovensko v tomto netradičnom športe. Podmienkou je však platná lekárska prehliadka a súhlas od zákonného zástupcu. Je to pre nich skvelá možnosť fyzický aj psychický napredovať, vytvoriť si vzťah k športu, naučiť sa sebadisciplíne, dosahovať určité ciele a tým si vytvoriť pozitívny návyk k pohybovej aktivite. Ak chceme niečo dosiahnuť, musíme pre to aj niečo urobiť.

„Náš tréner Gabriel Harčarik je môžem povedať najlepším trénerom na Slovensku, okrem toho že neustále študuje, čo kde zlepšiť, sám navrhuje rôzne pomôcky na cvičenie, napísal knihu o armwrestlingu, podieľal sa na vývoji diagnostického zariadenia na monitorovanie silových schopnosti.  Splnil sa mu dlhoročný sen a otvoril kurz trénera armwrestlingu. Preto verím, že tento šampionát skvelé zorganizuje.“ Veronika Očipová.

„Mojim cieľom je, aby sme získali čo najviac medailí, aby to bol najlepší šampionát za posledné roky, na ktorý budú ľudia len v dobrom spomínať. Bol by som rád, aby sa čo najviac mojich zverencov dostalo do reprezentácie, keďže majstrovstvá Európy sú v Maďarsku na Balatóne. Cieľ je obhájiť klubový titul a potvrdiť to, že sme jednoznačne najlepší klub na Slovensku. Bol by som veľmi rád, ak by sme rozšírili členskú základňu o športovcov hlavne do 15 a 18 rokov a seniori, aby potvrdili svoje kvality ziskom medailí .“ Dodal Gabriel Harčarik.

Príďte povzbudiť Prešovčanov už 21.marca do OC Epéria a kto si trúfa zmerať sily s najlepšími nech sa páči, je vítaný.

foto: Veronika Očipová

Gabriel Harčarik vedie prvý kurz - Tréner armwrestlingu v Námestove
Gabriel Harčarik vedie prvý kurz - Tréner armwrestlingu v Námestove
Gabriel Harčarik vedie prvý kurz - Tréner armwrestlingu v Námestove
Mohlo by Vás zaujímať
3b PHbL: Posledný zdolal prvého a vírus žiaľ, porazil všetkých!
Tretím jarným (poz. 8.3.2020) a možno posledným kolom tejto sezóny pokračovala 3b Prešovská Hokejbalová liga zápasmi, v ktorých sme boli svedkami aj zatiaľ najväčšieho prekvapenia, keď „Dávid zdolal Goliáša“, z čoho môžu mať nakoniec najväčšiu radosť v Trebišove.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.