Pondelok, 06. apríl 2020
Meniny má Irena | zajtra Zoltán

Prvé kolo Open Ligy v Kickboxe

V Poprade 8.2.2020 sa uskutočnilo prvé kolo Open Ligy v Kickboxe, na ktorom sa zúčastnili aj pretekári z Kickboxing klubu panter Prešov.

V konkurencii 27 klubov a 158 účastníkov sa stal práve náš tím najúspešnejším o čom svedčí spolu 14 medailí a to až 8 zlatých, 5 strieborných a 1 bronzová. 3 kategórie a 3 medaile je štatistika, ktorá zdobí najúspešnejšiu panterku Barboru Bajusovú. V disciplínach Light Contact a Point Fighting do 46kg nedala súperkám šancu, no vo finále Kick Light-u už nestačila.

Dva zlaté kovy si odniesli Lucia Fecková v Light Contacte a Kick Light-e do 60 kg a tiež Miroslava Potocká v rovnakých disciplínach avšak do 55 kg. Tá sa postarala aj o kuriozitu dňa, keď jej najkratší zápas trval iba 3 sekundy. Toľko totiž stačilo na to, aby knockoutovala svoju súperku, po čom rozhodcovia ukončili zápas. Ženskú silu v týchto kategóriách potvrdila aj Stela Levická, ktorá si odniesla dve striebra v kategórii do 55 kg.

Nestratili sa ani muži, ktorých reprezentovali Maroš Gecík so zlatom a striebrom, taktiež z Light Contactu a Kick Light-u do 69 kg, Tomáš Mašlej s naším jediným bronzom z Kick Light-u do 84 kg a Denis Šoltis so zlatom a striebrom z Light Contactu a Kick Light-u do 52 kg. Napriek obetavému výkonu sa medailový úspech nepodaril Valentínovi Handzokovi, ktorý zabojoval v kategórii Kick Light do 69 kg, no žiaľ vypadol už v druhom kole.

Všetkým zúčastneným Gratulujeme!

Mohlo by Vás zaujímať
3b PHbL: Posledný zdolal prvého a vírus žiaľ, porazil všetkých!
Tretím jarným (poz. 8.3.2020) a možno posledným kolom tejto sezóny pokračovala 3b Prešovská Hokejbalová liga zápasmi, v ktorých sme boli svedkami aj zatiaľ najväčšieho prekvapenia, keď „Dávid zdolal Goliáša“, z čoho môžu mať nakoniec najväčšiu radosť v Trebišove.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.