Utorok, 24. november 2020
Meniny má Emília | zajtra Katarína

Výzva pre verejnosť – dopravná nehoda dňa 16.01.2020 medzi obcami Malý Šariš a Veľký Šariš

Na ceste III. triedy č. 3430 medzi obcami Malý Šariš a Veľký Šariš došlo dňa 16.01.2020 v čase o 15.45 hodine k dopravnej nehode.

Doposiaľ nestotožnený vodič viedol vozidlo zn. Škoda Octavia, s prešovským evidenčným číslom, v smere od Malého Šariša na Veľký Šariš. Pred obcou Veľký Šariš po prejazde ľavotočivou zákrutou zišiel s vozidlom mimo vozovku vpravo. Tam ostalo vozidlo prevrátené na streche. Po príchode hliadky Obvodného oddelenia Policajného zboru Veľký Šariš na miesto dopravnej nehody, sa pri tomto vozidle nachádzali dve osoby (z ktorých doposiaľ nie je stanovené, kto bol vodičom uvedeného vozidla). Z výpovede svedka, ktorý uvedenú nehodu nahlásil vyplýva, že vodič uvedeného vozidla, mal byť mladšieho veku a špinavý od blata, po nehode z miesta odišiel do obce Malý Šariš a to tak, že ho z miesta nehody mal odviezť doposiaľ nezistený vodič vozidla zn. WV Sharan alebo Seat Alhambra (staršej výroby s nezisteným evidenčným číslom).

Z dôvodu objektívneho prešetrenia okolnosti tejto dopravnej nehody žiadame vodičov, ktorí v tom čase jazdili na uvedenom úseku (respektíve vodiča), ktorý z uvedeného miesta dopravnej nehody odviezol mladého zablateného vodiča vozidla zn. Škoda Octavia do obce Malý Šariš, ako aj občanov, ktorí sa v tom čase nachádzali v blízkosti miesta dopravnej nehody a mohli by poskytnúť informácie o nej aby sa prihlásili na tel. č. 0961 803514 alebo na tel. č. 158. Občania tak môžu urobiť aj osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo na našej facebokovej stránke Policajného zboru.

Mohlo by Vás zaujímať
Pátranie po nezvestnej osobe
Norbert Malý, nar. 31.8.1970, tr.bytom Spišský Štiavnik, ul. Slnečná č. 427/9, okr. Poprad.
Krádež pokladničky z kostola
Včera (10.11.2020) po 15-tej hodine došlo v kostole „Svätého Jozefa“ v Prešove ku krádeži. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove na základe tejto udalosti začal trestné stíhanie za obzvlášť závažný zločin krádeže.
Poškodené nové požiarne dvere, výzva pre verejnosť
Včera (26.10.2020) popoludní telefonicky oznámila technická riaditeľka obchodného centra v Prešove poškodenie požiarnych dverí na objekte na Ul. Arm. Gen. Svobodu.
Kamerový systém v meste Prešov odhaľuje priestupky už 20 rokov
Mestská polícia v Prešove dennodenne monitoruje dianie v meste osobne i prostredníctvom kamerového systému, ktorý pomáha odhaliť a riešiť priestupky a trestné činy. Kamerový systém v Prešove dnes oslavuje okrúhle jubileum.
Pátranie po hľadanej osobe
Štefan Šoltís, nar. 30.07.1973, trv. bytom Poprad.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.