Pondelok, 23. november 2020
Meniny má Klement | zajtra Emília

Aj prešovské školy sa zapojili do súťaže ALL STAR SCHOOL

Vyše 24 tisíc žiakov sa v súťaži ALL STAR SCHOOL uchádza o titul školy, ktorá najviac žije pohybom a športom. Sú medzi nimi aj tri prešovské školy.

Populárna celoslovenská súťaž pre základné a stredné školy s názvom „ALL STAR SCHOOL - školy, ktoré najviac žijú pohybom a športom“ úspešne odštartovala svoju druhú fázu, v ktorej si každý môže nájsť svojich favoritov a podporiť ich prostredníctvom online hlasovania.

Do súťaže sa zapojili tieto prešovské školy:
- Základná škola, Bajkalská 29, Prešov
- Gymnázium sv. Moniky Prešov
- Základná škola, Šrobárova 20, Prešov

Podporte ich aj vy prostredníctvom online hlasovania! Bezplatne hlasovať v termíne od 2. 12. 2019 do 28. 2. 2020 je možné na tomto odkaze:

https://www.mozebyt.sk/all-star-school/videa-hlasovanie-2019/

Súťaž je realizovaná ako súčasť komplexného multimediálneho projektu popularizácie športu a pohybových aktivít pre deti a mládež s názvom MÔŽEBYŤ. SK. Odborným partnerom projektu je Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, Národné športové centrum a Slovenská asociácia športu na školách.

Do druhého ročníka súťaže sa z celkového počtu prihlásených škôl podarilo splniť súťažné podmienky 68 školám, ktoré sa uchádzajú o priazeň a sympatie hlasujúcich z celého Slovenska.

Všetky zapojené školy môžete spoznať na adrese www.mozebyt.sk/all-star-school/videa-hlasovanie-2019/ , kde od 2. 12. 2019 do 28. 2. 2020 prebieha bezplatné online hlasovanie.

„Vyše 24 tisíc žiakov a študentov navštevujúcich zapojené školy a desiatky skvelých učiteľov a pracovníkov s mládežou sú čísla, z ktorých máme obrovskú radosť. Verím, že aj v tomto ročníku súťaže bude veľký záujem ľudí o možnosť podporiť svojich favoritov prostredníctvom online hlasovania. Registrujeme zapojených súťažiacich z miest, ale aj menších, či väčších obcí z rôznych kútov Slovenska, ako napríklad – Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Poprad, Martin, Zvolen, Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín, Levice, Pezinok, Sereď, Rožňava, Rimavská Sobota, Kysucké Nové Mesto, Šaľa, Štúrovo, Hurbanovo, Žiar nad Hronom, Púchov, Podbrezová, Partizánske, Kežmarok, Žarnovica, Tvrdošín, Trstená, Nová Baňa, Modra, Dunajská Lužná, Krásno nad Kysucou, Dvorníky, Belá nad Cirochou, Nedožery-Brezany, Kuchyňa, Poniky, Pečovská Nová Ves, Spišská Stará Ves, Spišská Teplica, Veľké Rovné, Veľké Leváre, Lendak, Široké, Liptovský Hrádok, Dlhá nad Oravou, Turčianske Kľačany, Tvrdošovce, Šurany, Banka, Ľubotice, Dolná Súča, Alekšince, Ludanice, Rosina, “ prezrádza koordinátor projektu Ing. Martin Michalica z občianskeho združenia Šedý medveď.

V súťaži ALL STAR SCHOOL nie je rozhodujúce koľko rekordérov a šampiónov školu navštevuje, ale koľko žiakov sa pravidelne hýbe a len tak pre radosť si aj zašportuje. A práve školy, ktoré najviac žijú pohybom a športom, si zaslúžia našu pozornosť a mali by ísť pozitívnym príkladom ostatným.

Tri školy, ktoré najviac žijú pohybom a športom získajú od generálneho partnera súťaže, spoločnosti Veríme v Zábavu, s.r.o. , street workoutové ihriská v celkovej hodnote 17 500 eur. Viac informácií o súťaži nájdete na www.mozebyt.sk/all-star-school/ .

Tento projekt finančne podporil Bratislavský samosprávny kraj. Tento projekt sa uskutočnil vďaka finančnej podpore Nadácie SPP. Projekt podporila ČSOB nadácia.

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov už pozná víťaza verejného obstarávania na výstavbu nového futbalového štadióna
Mesto Prešov je o krok bližšie k výstavbe nového futbalového štadióna. Víťazom verejného obstarávania na výstavbu štadióna FUTBAL TATRAN ARÉNA je spoločnosť AVA-stav, s.r.o. Návrh zmluvy bude predložený na rokovanie do mestského aj do krajského zastupiteľstva.
Vstupná budova na prešovskom velodróme postupne získava nový vzhľad
Mesto Prešov pokračuje v obnove svojho unikátneho cyklistického velodrómu. Po rekonštrukcii interiéru vstupnej budovy prišlo na rad aj zateplenie a nová fasáda.
Prešovskí volejbalisti po úspešnom víkende na čele tabuľky
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov sú novými lídrami volejbalovej extraligy mužov. Zverenci Mareka Kardoša vyhrali v sobotňajšom zápase 5. kola nad TJ Spartak Myjava 3:0 a vystriedali svojho súpera na čele tabuľky. Líderskú pozíciu si poistili v nedeľňajšej dohrávke 1. kola na palubovke VK OSMOS Prievidza po rovnakom výsledku 3:0 a za 24 hodín získali 6 bodov.
Víťazný návrat na palubovku, hádzanári Tatrana Prešov zdolali Šaľu o 10 gólov
Hádzanári Tatrana Prešov sa do zápasového diania vrátili po vynútenej prestávke, spôsobenej povinnou karanténou, na víťaznej vlne. V dohrávanom stretnutí 7. kola Slovnaft handball extraligy uspeli na palubovke HKM Šaľa 34:24 (19:13).
Prešovskí volejbalisti zdolali aj nováčika z Bratislavy
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov natiahli víťaznú sériu od začiatku sezóny na šesť zápasov. V sobotňajšej dohrávke 3. kola extraligy zdolali na domácej palubovke VKP Bratislava 3:0 (25:23, 25:20, 25:23).
Hádzanári Tatrana Prešov zvíťazili nad ŠKP Bratislava o 10 gólov
V predohrávanom stretnutí 12. kola Slovnaft handball extraligy zvíťazili hráči Tatrana Prešov nad tímom ŠKP Bratislava o 10 gólov 31:21 (19:10).
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.