Štvrtok, 22. apríl 2021
Meniny má Slavomír | zajtra Vojtech

Karate klub Junior Prešov - Na prvom mieste prezimujú opäť PRESOV KARATE KIDS

Koncom roka 2019 čakalo PRESOV KARATE KIDS 2. kolo Žiackej ligy VÚKABU v Kežmaroku. Konalo sa dňa 24. 11. 2019. A Junior Prešov bol opäť najlepším Karate klubom. So ziskom 60 medailí (18-21-21) Junior Prešov dominoval celej akcii. Prešov zimuje na čele žiackej ligy. Informácie nám poskytol tréner Juniorov - Čiernik.

Po tom čo sme v 1. kole ligy zanechali za sebou konkurenciu ostatných klubov, dal sa očakávať tvrdý nápor v bodovom hodnotení 2. kola Žiackej ligy. V Kežmarku viaceré kluby postavili súpisky z troch desiatok detí, počet súťažiach siahal k číslu 300 a tak sa zrodili krásne športové súboje na tatami.

Nikto si nič nedaroval, avšak ku koncu išlo o deti a ich radosť zo súťaženia, športovania a karate. A túto úlohu určite súťažiaci, tréneri, rozhodcovia a organizátor zvládli na jednotku. PRESOV KARATE KIDS opäť potvrdili pozíciu lídrov a v bodovom hodnotení si upevnili pozíciu jednotiek.

Zimovať tak bude JUNIOR PREŠOV na 1. mieste s veľkým náskokom pred konkurenciou. My sme radi, že aj napriek maródke deti potvrdili, že aj z mladších ročníkov nám rastie talentovaná športová mládež. Bdžochová, Černický, Baluchovci, Dankovič, Bindzárová, Lachkovičová, Veverka, Kirňák, Pritchard, Sen to sú len jedni z tých, ktorí ukázali že ak sa trénuje pravidelne, výsledky prídu a progres aj najmenších detí príde.

Výsledky PRESOV KARATE KIDS:
https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=299

Ďalšou, tentokrát medzinárodnou skúškou bol Memoriál Rudolfa Farmadína 2019, ktorý sa konal v Nitre, dňa 30. 11. 2019. Medailová bilancia bola 2 zlaté, 1 strieborná a 6 bronzových medailí pre JUNIOR PREŠOV bol z tejto super súťaže vynikajúci výsledok. Potešili najmä Halecká a Bryndzová, ktoré vyhrali kategórie super výkonmi. Ostatné PRESOV KARATE KIDS zabojovali a v tvrdej konkurencii sa nestratili.

6. miesto v bodovej štatike a 2. miesto po domácom farmexe zo slovenských klubov potešilo bielo zelené srdcia východniarov z JUNIOR PREŠOV. Ďakujeme za super reprezentáciu mesta Prešov a JUNIOR, svojim trénerom ste urobili radosť, zhodnotil výkony tréner Čiernik.

VÝSLEDKY PRESOV KARATE KIDS:
https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=297

Poslednou skúškou PRESOV KARATE KIDS v rámci roka 2019, boli Majstrovstvá Slovenskej republiky kadetov a juniorov 2019, konané dňa 07. 12. 2019 v Trnave. JUNIOR PREŠOV sa prezentoval medailovou bilanciou: 0-1-2 jednotlivci a 0-0-2 družstvá, celkovo 17. miesto v bodovacej štatistike klubov.

Informáciu poskytol tréner JUNIORU Čiernik: Vrchol sezóny sa nezadržateľne blížil a my sme vycestovali na súťaž do Trnavy. Aj keď nás zasiahla tragická správa, ktorá sa dotkla osobne ľudí z klubu, snažili sme sa podať čo najlepšie výkony. Minulý rok sme v danej vekovej kategórii nemali ani jednu medailu. Tento rok sme priviezli zostavu detí, z ktorých bola tretina ostaršená. Aj napriek 7 prehrám o 3. miesto, sa nám podarilo z Trnavy ukoristiť v tvrdej konkurencii aj pár cenných kovov. Aj tí čo medailu nemali, odohrali skvelé zápasy a chýbal veľakrát len kúsok šťastia, aby boli úplne spokojní.

V jednotlivcoch nesklamala Jalowiczorová, ktorá striebrom potvrdila svoje výkony z celej sezóny. Bronz v kumite získali v jednotlivcoch Laci a Laciová a ukázali, že v klube a na Slovensku patria k špičke. Družstvo chlapcov 12-13 ročných získali v zložení Katrenič, Kašprišin, Krajňák a Laci bronzovú medailu v ťažkej konkurencii. Taktiež v družstvách kata, získali medailu dievčatá 12-13 rokov v zložení Laciová, Šofraneková a Jaššová.

My sme spokojní s výsledkami, progres v klube jednoznačnej je. Každý odsúťažil na čo mal a jedinou cestou ako byť lepší je, makať, makať a makať na sebe.

VÝSLEDKY PRESOV KARATE KIDS:
https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=310

MARKO ČERNICKÝ NA 2. KOLE ŽIACKEJ LIGY

MARKO ČERNICKÝ NA 2. KOLE ŽIACKEJ LIGY
PRESOV KARATE LADIES NA 2. KOLE ŽIACKEJ LIGY

PRESOV KARATE LADIES NA 2. KOLE ŽIACKEJ LIGY
PRESOV KARATE KIDS NA 2. KOLE ŽIACKEJ LIGY

PRESOV KARATE KIDS NA 2. KOLE ŽIACKEJ LIGY
TRÉNER ČIERNIK S PRESOV KARATE LADIES V TRNAVE NA MSR 2019- DŽUPINOVÁ A ŠOFRANEKOVÁ

TRÉNER ČIERNIK S PRESOV KARATE LADIES V TRNAVE NA MSR 2019- DŽUPINOVÁ A ŠOFRANEKOVÁ
PRESOV KARATE KIDS NA 2. KOLE ŽIACKEJ LIGY

PRESOV KARATE KIDS NA 2. KOLE ŽIACKEJ LIGY
SOFIA HALECKÁ V NITRE DOMINOVALA.

SOFIA HALECKÁ V NITRE DOMINOVALA.
KRYŠTOF BALUCHA V NITRE BRONZOVÝ

KRYŠTOF BALUCHA V NITRE BRONZOVÝ
KOČIŠOVÁ V NITRE BRONZOVÁ

KOČIŠOVÁ V NITRE BRONZOVÁ
V NITRE BOLA AJ ZÁBAVA - MARKO A RADKA

V NITRE BOLA AJ ZÁBAVA - MARKO A RADKA
SOFIA HALECKÁ V NITRE DOMINOVALA

SOFIA HALECKÁ V NITRE DOMINOVALA
KAŠPRIŠIN V NITRE BOJOVAL AKO LEV

KAŠPRIŠIN V NITRE BOJOVAL AKO LEV
VÝPRAVA PRESOV KARATE KIDS Z MSR V TRNAVE

VÝPRAVA PRESOV KARATE KIDS Z MSR V TRNAVE
JALOWICZOROVÁ STRIEBORNÁ Z MSR V TRNAVE

JALOWICZOROVÁ STRIEBORNÁ Z MSR V TRNAVE
LACI BRONZOVÝ Z MSR V TRNAVE

LACI BRONZOVÝ Z MSR V TRNAVE
Mohlo by Vás zaujímať
Prešovskí volejbalisti opäť bližšie k cennému kovu
V druhom zápase série o 3. miesto v extralige mužov vyhrali volejbalisti VK MIRAD UNIPO Prešov vo východniarskom derby nad VK KDS-Šport Košice 3:2 a v sérii o bronz, ktorá sa hrá na tri víťazstvá, sa ujali vedenia 2:1. Štvrtý zápas je na programe v stredu 7. apríla o 19.00 v Košiciach.
Mesto Prešov je o krok bližšie k štartu hokejovej extraligy na zrekonštruovanom zimnom štadióne
Mestská rada schválila návrh Memoranda o spolupráci pri zabezpečení hokejovej extraligy v Prešove. Najvyššia hokejová súťaž v SR by sa mohla hrať na prešovskom zimnom štadióne už v najbližšej sezóne 2021/2022. Návrh memoranda bude koncom apríla predložený do mestského zastupiteľstva.
Prešovskí volejbalisti vybojovali štvrtý Slovenský pohár
Volejbalisti VK MIRAD UNIPO Prešov štvrtýkrát v histórii získali Slovenský pohár a po prvý raz novú Trofej Štefana Pipu. V stredajšom Superfinále v Nitre zvíťazili Prešovčania po veľkej dráme 3:2 nad hráčmi TJ Slávia Svidník, keď predtým prišli o náskok 2:0 a v tajbrejku odvrátili jeden mečbal.
Prešovskí volejbalisti bronzoví
Volejbalisti VK MIRAD UNIPO Prešov obsadili v slovenskej extralige tretie miesto, keď v sobotňajšom rozhodujúcom piatom zápase play off zdolali VK KDS-Šport Košice 3:0 a sériu hranú na tri víťazstvá vyhrali 3:2. Prešovčania získali tretí bronz v extralige (predtým v rokoch 2004 a 2017).
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.