Štvrtok, 01. október 2020
Meniny má Arnold | zajtra Levoslav

Karate klub Junior Prešov - Na prvom mieste prezimujú opäť PRESOV KARATE KIDS

Koncom roka 2019 čakalo PRESOV KARATE KIDS 2. kolo Žiackej ligy VÚKABU v Kežmaroku. Konalo sa dňa 24. 11. 2019. A Junior Prešov bol opäť najlepším Karate klubom. So ziskom 60 medailí (18-21-21) Junior Prešov dominoval celej akcii. Prešov zimuje na čele žiackej ligy. Informácie nám poskytol tréner Juniorov - Čiernik.

Po tom čo sme v 1. kole ligy zanechali za sebou konkurenciu ostatných klubov, dal sa očakávať tvrdý nápor v bodovom hodnotení 2. kola Žiackej ligy. V Kežmarku viaceré kluby postavili súpisky z troch desiatok detí, počet súťažiach siahal k číslu 300 a tak sa zrodili krásne športové súboje na tatami.

Nikto si nič nedaroval, avšak ku koncu išlo o deti a ich radosť zo súťaženia, športovania a karate. A túto úlohu určite súťažiaci, tréneri, rozhodcovia a organizátor zvládli na jednotku. PRESOV KARATE KIDS opäť potvrdili pozíciu lídrov a v bodovom hodnotení si upevnili pozíciu jednotiek.

Zimovať tak bude JUNIOR PREŠOV na 1. mieste s veľkým náskokom pred konkurenciou. My sme radi, že aj napriek maródke deti potvrdili, že aj z mladších ročníkov nám rastie talentovaná športová mládež. Bdžochová, Černický, Baluchovci, Dankovič, Bindzárová, Lachkovičová, Veverka, Kirňák, Pritchard, Sen to sú len jedni z tých, ktorí ukázali že ak sa trénuje pravidelne, výsledky prídu a progres aj najmenších detí príde.

Výsledky PRESOV KARATE KIDS:
https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=299

Ďalšou, tentokrát medzinárodnou skúškou bol Memoriál Rudolfa Farmadína 2019, ktorý sa konal v Nitre, dňa 30. 11. 2019. Medailová bilancia bola 2 zlaté, 1 strieborná a 6 bronzových medailí pre JUNIOR PREŠOV bol z tejto super súťaže vynikajúci výsledok. Potešili najmä Halecká a Bryndzová, ktoré vyhrali kategórie super výkonmi. Ostatné PRESOV KARATE KIDS zabojovali a v tvrdej konkurencii sa nestratili.

6. miesto v bodovej štatike a 2. miesto po domácom farmexe zo slovenských klubov potešilo bielo zelené srdcia východniarov z JUNIOR PREŠOV. Ďakujeme za super reprezentáciu mesta Prešov a JUNIOR, svojim trénerom ste urobili radosť, zhodnotil výkony tréner Čiernik.

VÝSLEDKY PRESOV KARATE KIDS:
https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=297

Poslednou skúškou PRESOV KARATE KIDS v rámci roka 2019, boli Majstrovstvá Slovenskej republiky kadetov a juniorov 2019, konané dňa 07. 12. 2019 v Trnave. JUNIOR PREŠOV sa prezentoval medailovou bilanciou: 0-1-2 jednotlivci a 0-0-2 družstvá, celkovo 17. miesto v bodovacej štatistike klubov.

Informáciu poskytol tréner JUNIORU Čiernik: Vrchol sezóny sa nezadržateľne blížil a my sme vycestovali na súťaž do Trnavy. Aj keď nás zasiahla tragická správa, ktorá sa dotkla osobne ľudí z klubu, snažili sme sa podať čo najlepšie výkony. Minulý rok sme v danej vekovej kategórii nemali ani jednu medailu. Tento rok sme priviezli zostavu detí, z ktorých bola tretina ostaršená. Aj napriek 7 prehrám o 3. miesto, sa nám podarilo z Trnavy ukoristiť v tvrdej konkurencii aj pár cenných kovov. Aj tí čo medailu nemali, odohrali skvelé zápasy a chýbal veľakrát len kúsok šťastia, aby boli úplne spokojní.

V jednotlivcoch nesklamala Jalowiczorová, ktorá striebrom potvrdila svoje výkony z celej sezóny. Bronz v kumite získali v jednotlivcoch Laci a Laciová a ukázali, že v klube a na Slovensku patria k špičke. Družstvo chlapcov 12-13 ročných získali v zložení Katrenič, Kašprišin, Krajňák a Laci bronzovú medailu v ťažkej konkurencii. Taktiež v družstvách kata, získali medailu dievčatá 12-13 rokov v zložení Laciová, Šofraneková a Jaššová.

My sme spokojní s výsledkami, progres v klube jednoznačnej je. Každý odsúťažil na čo mal a jedinou cestou ako byť lepší je, makať, makať a makať na sebe.

VÝSLEDKY PRESOV KARATE KIDS:
https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=310

MARKO ČERNICKÝ NA 2. KOLE ŽIACKEJ LIGY

MARKO ČERNICKÝ NA 2. KOLE ŽIACKEJ LIGY
PRESOV KARATE LADIES NA 2. KOLE ŽIACKEJ LIGY

PRESOV KARATE LADIES NA 2. KOLE ŽIACKEJ LIGY
PRESOV KARATE KIDS NA 2. KOLE ŽIACKEJ LIGY

PRESOV KARATE KIDS NA 2. KOLE ŽIACKEJ LIGY
TRÉNER ČIERNIK S PRESOV KARATE LADIES V TRNAVE NA MSR 2019- DŽUPINOVÁ A ŠOFRANEKOVÁ

TRÉNER ČIERNIK S PRESOV KARATE LADIES V TRNAVE NA MSR 2019- DŽUPINOVÁ A ŠOFRANEKOVÁ
PRESOV KARATE KIDS NA 2. KOLE ŽIACKEJ LIGY

PRESOV KARATE KIDS NA 2. KOLE ŽIACKEJ LIGY
SOFIA HALECKÁ V NITRE DOMINOVALA.

SOFIA HALECKÁ V NITRE DOMINOVALA.
KRYŠTOF BALUCHA V NITRE BRONZOVÝ

KRYŠTOF BALUCHA V NITRE BRONZOVÝ
KOČIŠOVÁ V NITRE BRONZOVÁ

KOČIŠOVÁ V NITRE BRONZOVÁ
V NITRE BOLA AJ ZÁBAVA - MARKO A RADKA

V NITRE BOLA AJ ZÁBAVA - MARKO A RADKA
SOFIA HALECKÁ V NITRE DOMINOVALA

SOFIA HALECKÁ V NITRE DOMINOVALA
KAŠPRIŠIN V NITRE BOJOVAL AKO LEV

KAŠPRIŠIN V NITRE BOJOVAL AKO LEV
VÝPRAVA PRESOV KARATE KIDS Z MSR V TRNAVE

VÝPRAVA PRESOV KARATE KIDS Z MSR V TRNAVE
JALOWICZOROVÁ STRIEBORNÁ Z MSR V TRNAVE

JALOWICZOROVÁ STRIEBORNÁ Z MSR V TRNAVE
LACI BRONZOVÝ Z MSR V TRNAVE

LACI BRONZOVÝ Z MSR V TRNAVE
Mohlo by Vás zaujímať
3b PHbL: Hokejbal z mapy športov v meste zatiaľ nevymizne!
Za dodržania všetkých mimoriadnych opatrení ÚVZ SR (COVID- 19), začala v novodobej ére písať svoju ôsmu kapitolu mužská 3b Prešovská Hokejbalová liga, ktorá sa aj v tomto súťažnom ročníku môže neoficiálne nazvať Východoslovenskou. Štartujú v nej totiž mužstvá od Trebišova, cez Košice, domáci Prešov, až po Bardejov. Žiaľ po minulej sezóne sa počet účastníkov znížil na sedem, keď mužstvo HMHK bauska Vranov nad Topľou postúpili do najvyššej hokejbalovej súťaže na Slovensku (SHbE) a naopak, druhé mužstvo z neďalekých Košíc WARRIORS rieši interné problémy. Žiaľ, ani sľubovaný príchod mužstiev z Popradu a Humenného sa nepodarilo zrealizovať, hlavne po logistickej stránke. Obhajcom majstrovského titulu je mužstvo HBK SENATORS Trebišov.
Ako prežil korona situáciu najväčší karate klub na Slovenku - Junior Prešov?
Ohľadom situácie v najväčšom karate klube v dobe obmedzení spojených s korona vírusom, sme sa porozprávali s trénerom karate klubu Junior Prešov, Ľubom Čiernikom.
EuroVelo 11 – Cyklotrasa pre všetkých
Výstavba medzinárodnej cyklotrasy EuroVelo 11, ktorá vedie naprieč celým Prešovským krajom každoročne napreduje. Aj v tomto roku pribudli nové úseky v katastri obcí Veľký Šariš a Pečovská Nová Ves. Do roka by mali byť touto trasou prepojené aj tri mestá v Prešovskom kraji. Po dokončení úseku v Šarišských Michaľanoch sa cyklisti dostanú po cykloželeznici z Prešova cez Veľký Šariš až do Sabinova.
Na štart Prešovského cyklomaratónu sa po 6. raz postavia malí aj veľkí cyklisti
Obľúbené cyklistické podujatie sa uskutoční 5. septembra 2020. Vítaní sú všetci, ktorí chcú posilniť svoje zdravie a zašportovať si.
Tatran Prešov získal Slovenský pohár
Hádzanári Tatrana Prešov sa stali držiteľmi Slovenského pohára pre ročník 2019/20. Vo finálovom stretnutí turnaja Final 4 v Bardejove zvíťazili vysoko 29:12 (14:5) nad Považskou Bystricou, ktorej tak oplatili minuloročné víťazstvo zo vzájomného zápasu po kontroverznom sedmičkovom rozstrele.
3b CUP Prešov 2020 korisťou HBC ASSASSINS Prešov
Za dodržania prísnych bezpečnostných nariadení ÚVZ SR, sa počas uplynulého víkendu konal už 6.ročník obľúbeného hokejbalového turnaja 3b CUP Prešov 2020, ktorý je vlastne predprípravou pred novým súťažným ročníkom 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy, ktorá po svojom obnovenom zrode odštartuje už 13.septembra 2020, svojou v poradí ôsmou sezónou.
Prešov Half Marathon 2020 sa uskutoční za prísnych hygienických opatrení
Prešov Half Marathon 2020 sa tento rok uskutoční v obmedzenom režime. Pre bezpečnosť športovcov i divákov je rozdelený na 3 menšie podujatia.
Inzercia
Iné: Ponúkam
Iné: Ponúkam
Výučba/doučovanie angličtiny

Som učiteľka angličtiny a ponúkam vyučovanie/doučovanie žiakov aj dospelých (s fakturáciou).V centre môjho záujmu študent a jeho vzdelávacie potreby. Možnosť realizácie hodín cez Skype, Zoom, g-mail video-hovor. O obsahovom zameraní, frekvencii hodín, vašich očakávaniach a špeciálnych požiadavkách sa dohodneme na úvodnej hodine. Bližšie informácie o bohatých profesionálnych skúsenostiach poskytnem e-mailom.Cena: 7 EUR bez DPH/45 min.

0940797934 | | cena: 7,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.