Utorok, 24. november 2020
Meniny má Emília | zajtra Katarína

Matej Krajňák dominuje v top karate súťažiach

Ďalšou z radu kvalitných súťaží, kde Krajňák potvrdil svoju formu, bolo Hungarian Open 2019, ktoré sa konalo dňa 09.11.2019 v Maďarsku. PRESOV KARATE KIDS získali z tohto ťažkého podujatia 6 medailí (1-3-2).

PRESOV KARATE KIDS opäť nesklamali a pod hlavičkou VÚKABU bodovali aj na tejto ťažkej nominačnej skúške a ako jeden z mála slovenských klubov, doniesli domov viac ako 5 cenných kovov. Opäť exceloval Matej Krajňák, ktorý dominoval na súťaži a vyhral po niekoľkýkrát prvé miesto z medzinárodnej súťaži. Kam Matej ide, tam berie cenné kovy a rastie z mladého Prešovčana nádejný športový talent. Matej má vynikajúce výsledky aj z motorických pohybových testov a potvrdzuje, že v svojom veku je na Slovensku výkonnosťou aj výsledkami jeden z najlepších.

Striebornú medailu ďalej získali aj Melánia Laciová, Veronika Jalowiczorová a Inga Salaganičová. Dievčatá potvrdili, že majú obrovské talenty. Bronzom sa môžu pochváliť Amália Jaššová a Marko Kašprišin. Kašprišin, ktorý je aj vášnivým bežcom a Sparťanom. Boje o 3. miesto prehrali Laci, Bryndzová a Jalowiczor. Napriek tomu ani ostatní členovia z PRESOV KARATE KIDS na tejto ťažkej skúške nesklamali a zabojovali za Prešov.

Následne PRESOV KARATE KIDS cestovali na 2. kolo SR pohára kadetov a juniorov do Šurian, a to dňa 16.11. 2019. JUNIOR PREŠOV skončil danú súťaž so ziskom 4 medailí (1-0-3). Výprava PRESOV KARATE KIDS, z ktorej sme mali menšiu polovicu skúsenejších pretekárov, cestovala do Šurian s cieľom zopakovať super výsledky z 1.kola Slovenského pohára z Košíc. Popri tom žiaril Manuel Laci, ktorý v kumite dominoval nad súpermi s obrovskou prevahou. Kvalitné výkony podali aj Salaganičová, Jalowiczorová a Simko, ktorí priniesli z juhu Slovenska bronzové medaily. Ostatní z PRESOV KARATE KIDS zabojovali, ale nestačilo to výkonmi na medailu. Kombinácia pravidelných tréningov a nasadenia dobudúcna prinesie určite pocity šťastia na medailových pozíciach.

Výsledky PRESOV KARATE KIDS:
https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=294

Ďalšími súťažami, kde sa výpravy PRESOV KARATE KIDS zúčastnili v poslednej dobe, boli aj súťaže v Chorvátsku, Českej republike a na Slovensku v Trstenej. Tam podávali super výkony súrodenci Jalowiczorovci a Michaela Bryndzová, ktorí na daných podujatiach získali niekoľko medailových ocenení. Za zmienku stojí najmä súťaž Karate cup 2019 v Chorvátsku, v Slavónskom Brode, ktorá sa konala dňa 20.10.2019. PRESOV KRATE KIDS získali 5 medailí (1-2-2) pre Prešov. Turnaj bol mimoriadne kvalitne obsadený a Prešovčania sa opäť v konkurencii nestratili a vybojovali tieto výsledky:

Veronika Jalowiczorová: 14-15, -47kg - 1. miesto
Marko Jalowiczor: 16-17, -68kg - prehra o 3. miesto
Alexandra Šofráneková: 12-13, +50kg - 3. miesto
Michaela Bryndzová: 16-17, +59kg - 3. miesto
Seniorky 18+, +68kg - 2. miesto
Seniorky 18+, OPEN - 2. miesto.

CHORVÁTSKO - KARATE CUP 2019

CHORVÁTSKO - KARATE CUP 2019
INGRID SALAGANIČOVÁ A VERONIKA JALOWICZOROVÁ V ŠURANOCH ZÍSKALI BRONZ

INGRID SALAGANIČOVÁ A VERONIKA JALOWICZOROVÁ V ŠURANOCH ZÍSKALI BRONZ
MANUEL LACI DOMINOVAL NA 2.KOLE SR POHÁRA

MANUEL LACI DOMINOVAL NA 2.KOLE SR POHÁRA
INGRID SALAGANIČOVÁ V MAĎARSKU BRALA STRIEBRO DO PREŠOVA

INGRID SALAGANIČOVÁ V MAĎARSKU BRALA STRIEBRO DO PREŠOVA
MARKO KAŠPRIŠIN POTVRDIL SVOJ OBROVSKÝ TALENT V MAĎARSKU

MARKO KAŠPRIŠIN POTVRDIL SVOJ OBROVSKÝ TALENT V MAĎARSKU
VÝPRAVA PRESOV KARATE KIDS NA HUNGARIAN OPEN 2019

VÝPRAVA PRESOV KARATE KIDS NA HUNGARIAN OPEN 2019
Mohlo by Vás zaujímať
Prešov už pozná víťaza verejného obstarávania na výstavbu nového futbalového štadióna
Mesto Prešov je o krok bližšie k výstavbe nového futbalového štadióna. Víťazom verejného obstarávania na výstavbu štadióna FUTBAL TATRAN ARÉNA je spoločnosť AVA-stav, s.r.o. Návrh zmluvy bude predložený na rokovanie do mestského aj do krajského zastupiteľstva.
Vstupná budova na prešovskom velodróme postupne získava nový vzhľad
Mesto Prešov pokračuje v obnove svojho unikátneho cyklistického velodrómu. Po rekonštrukcii interiéru vstupnej budovy prišlo na rad aj zateplenie a nová fasáda.
Prešovskí volejbalisti po úspešnom víkende na čele tabuľky
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov sú novými lídrami volejbalovej extraligy mužov. Zverenci Mareka Kardoša vyhrali v sobotňajšom zápase 5. kola nad TJ Spartak Myjava 3:0 a vystriedali svojho súpera na čele tabuľky. Líderskú pozíciu si poistili v nedeľňajšej dohrávke 1. kola na palubovke VK OSMOS Prievidza po rovnakom výsledku 3:0 a za 24 hodín získali 6 bodov.
Víťazný návrat na palubovku, hádzanári Tatrana Prešov zdolali Šaľu o 10 gólov
Hádzanári Tatrana Prešov sa do zápasového diania vrátili po vynútenej prestávke, spôsobenej povinnou karanténou, na víťaznej vlne. V dohrávanom stretnutí 7. kola Slovnaft handball extraligy uspeli na palubovke HKM Šaľa 34:24 (19:13).
Prešovskí volejbalisti zdolali aj nováčika z Bratislavy
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov natiahli víťaznú sériu od začiatku sezóny na šesť zápasov. V sobotňajšej dohrávke 3. kola extraligy zdolali na domácej palubovke VKP Bratislava 3:0 (25:23, 25:20, 25:23).
Hádzanári Tatrana Prešov zvíťazili nad ŠKP Bratislava o 10 gólov
V predohrávanom stretnutí 12. kola Slovnaft handball extraligy zvíťazili hráči Tatrana Prešov nad tímom ŠKP Bratislava o 10 gólov 31:21 (19:10).
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.