Štvrtok, 03. december 2020
Meniny má Oldrich | zajtra Barbora, Barbara

Prešov Karate Kids - Krajňák a Jalowiczorová valcujú Európu!

Začiatkom tuhých európskych bojov, ktoré čakali na Prešov Karate Kids, bola ťažká medzinárodná súťaž - CROTIA OPEN 2019.

Karate klub Junior hradil komplet výdavky vybraným reprezentantom Juniorov na tejto skvelej medzinárodnej súťaži. V reprezentačnom kimone štartovala v slovenských farbách ako prvá Prešovčanka Michaela Bryndzová, ktorá však vypadla v 1. kole. Aj napriek prehre Miške gratulujeme k jej nominácii do reprezentačného kimona. Miška naďalej maká na sebe, aby bola jednotkou.

Ostatní reprezentanti Karate klubu Junior, Veronika a Marko Jalowiczorovci, Gregor Lehotský bojovali čo im sily stačili, ale medailu nedosiahli. Veronike sa ušla zemiaková medaila, ale výkon tejto dynamickej pretekárky potešil. Výborný výkon opäť podal a z tohto ťažkého podujatia získal bronzovú medailu Matej Krajňák. Ten opätovne potvrdil, že dokáže podávať špičkové európske výkony vo svojej kategórii a v Prešove nám rastie veľký talent.

Priebežne s CROATIA OPEN 2019 prebiehala súťaž v neďalekej Ľubovni, a to ĽUBOVŇA OPEN 2019, ktorá sa konala dňa 04.10.2019. Junior Prešov získal skvelých 17 medailí, čo znamenalo celkové 2.miesto v hodnotení klubov medailovej štatistiky. Pod Ľubovnianským hradom zabrali Prešov Karate Kids naplno. Časť našej výpravy bojovala v Chorvátsku, a tak sme šťastní, že sme dokázali aj napriek tomu získať o 9 medailí viac ako minulý rok a vyskočiť v celkovom hodnotení klubov z 11. miesta na 2. miesto v medailovej štatistike.

Progres Juniorov pokračuje, chceme poďakovať všetkým reprezentantom Juniorov a rodičom, ktorí svoje deti v tréningu a súťažení podporujú. Preto aj my ako klub, budeme naďalej vytvárať podmienky pre rozvoj prešovských detí, najlepšie ako vieme. Na súťaži potešilo viacero reprezentantov Karate klubu Junior, ale zviditeľnili sa svojimi výkonmi najmä- Kryštof Balucha (1. miesto kata a kumite), Manuel Laci, Amália Anna Jaššová, Ingrid Salaganičová, ktorí nielen vyhrali ale aj zanechali dojem progresu.

Ďalšie výsledky KK Junior:
https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=272
www.karate-presov.sk

O týždeň na to, čakalo na Prešov Karate Kids 1. kolo - Žiacka liga paralelne s Majstrovstvami VÚKABU 2019 v Košiciach. Junior Prešov túto súťaž ukončil 1. miestom v hodnotení klubov v oboch súťažiach. Žiacka liga so ziskom 70 medailí a M-VÚKABU 22 medailí poukazuje na to, že Prešov v žiackých kategóriach patrí k špičke. Náš výsledkový progres pokračuje. Ďakujeme najmä svedomitej práci senseia Júliusa Valentu a trénerky Julky Čiernikovej pri tréningoch KATA s deťmi. Na žiackej lige sme už zažili pocity víťazstiev v kumite aj v minulých ročníkoch, keď sme sa zúčastnili danej súťaže, ale byť prví aj v KATA v celkovom hodnotení klubov, je super pocit a ukážka, že sensei Valenta v kombinácii s našou trénerkou Julkou robia divy. Veríme že medaily deti naštartovali a ukázali im, že ak makáš pod správnym vedením, vždy máš šancu byť najlepší.

Ďalšie výsledky KK Junior:
https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=295
https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=296

Poslednou zastávkou Prešov Karate Kids bolo POLISH OPEN 2019, a to v dni 12. -13.10.2019. Súťažilo celkovo 2371 zápasníkov z 32 krajín z celého sveta. Aj napriek tomu Prešov Karate Kids získali striebro a bronz pre Junior Prešov. Veronika Jalowiczorová v kumite získala striebornú medailu pre Junior Prešov. Až vo finále ju zastavila maltská pretekárka. Veronika potvrdila obrovský talent, ktorý v sebe táto pretekárka skrýva. O ďalšiu medailu pre Prešov sa postaral Matej Krajňák, ktorý po tvrdých šiestich zápasoch získal 3. miesto. Matej si odniesol z ďalšej medzinárodnej skúšky medailu, a my vieme že je ďalším obrovským talentom v kimone Juniorov. V Poľsku na ťažkej medzinárodnej skúške Prešov Karate Kids opäť nesklamali. Naštartované športové kariéry detí sú opäť bohatšie o nové skúsenosti.

BABJAROVÁ NA ŽL VYHRALA ČO SA DALO.

BABJAROVÁ NA ŽL VYHRALA ČO SA DALO.
VERONIKA JALOWICZOROVÁ S KAMARÁTKOU Z MALTY

VERONIKA JALOWICZOROVÁ S KAMARÁTKOU Z MALTY
BDŽOCHOVÁ SÚŤAŽÍ NA LUBOVNA OPEN 2019

BDŽOCHOVÁ SÚŤAŽÍ NA LUBOVNA OPEN 2019
ČONKA BRONZOVÝ NA LUBOVNA OPEN 2019

ČONKA BRONZOVÝ NA LUBOVNA OPEN 2019
DANKOVIČ NA ŽL ZLATÝ.

DANKOVIČ NA ŽL ZLATÝ.
DRUŽSTVO KATA PRESOV KARATE LADIES NA ŽL

DRUŽSTVO KATA PRESOV KARATE LADIES NA ŽL
GERDA NA ŽL BRONZOVÝ.

GERDA NA ŽL BRONZOVÝ.
KRAJŇÁK NA POLISH OPEN 2019 BRAL BRONZ

KRAJŇÁK NA POLISH OPEN 2019 BRAL BRONZ
LACI ZLATÝ NA LUBOVNA OPEN 2019

LACI ZLATÝ NA LUBOVNA OPEN 2019
PRESOV KARATE KIDS NA CROATIA OPEN 2019

PRESOV KARATE KIDS NA CROATIA OPEN 2019
SALAGANIČOVÁ ZLATÁ NA LUBOVNA OPEN 2019

SALAGANIČOVÁ ZLATÁ NA LUBOVNA OPEN 2019
VERONIKA JALOWICZOROVÁ NA POLISH OPEN BRALA STRIEBRO

VERONIKA JALOWICZOROVÁ NA POLISH OPEN BRALA STRIEBRO
KRAJŇÁK BRONZOVÝ NA CROATIA OPEN 2019

KRAJŇÁK BRONZOVÝ NA CROATIA OPEN 2019
KAŠPRIŠIN NA ŽL STRIEBORNÝ V KUMITE.

KAŠPRIŠIN NA ŽL STRIEBORNÝ V KUMITE.
JAŠŠOVÁ ZLATÁ NA LUBOVNA OPEN 2019

JAŠŠOVÁ ZLATÁ NA LUBOVNA OPEN 2019
Mohlo by Vás zaujímať
Prešov už pozná víťaza verejného obstarávania na výstavbu nového futbalového štadióna
Mesto Prešov je o krok bližšie k výstavbe nového futbalového štadióna. Víťazom verejného obstarávania na výstavbu štadióna FUTBAL TATRAN ARÉNA je spoločnosť AVA-stav, s.r.o. Návrh zmluvy bude predložený na rokovanie do mestského aj do krajského zastupiteľstva.
Vstupná budova na prešovskom velodróme postupne získava nový vzhľad
Mesto Prešov pokračuje v obnove svojho unikátneho cyklistického velodrómu. Po rekonštrukcii interiéru vstupnej budovy prišlo na rad aj zateplenie a nová fasáda.
Prešovskí volejbalisti zdolali aj nováčika z Bratislavy
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov natiahli víťaznú sériu od začiatku sezóny na šesť zápasov. V sobotňajšej dohrávke 3. kola extraligy zdolali na domácej palubovke VKP Bratislava 3:0 (25:23, 25:20, 25:23).
Víťazný návrat na palubovku, hádzanári Tatrana Prešov zdolali Šaľu o 10 gólov
Hádzanári Tatrana Prešov sa do zápasového diania vrátili po vynútenej prestávke, spôsobenej povinnou karanténou, na víťaznej vlne. V dohrávanom stretnutí 7. kola Slovnaft handball extraligy uspeli na palubovke HKM Šaľa 34:24 (19:13).
Hádzanári Tatrana Prešov zvíťazili nad ŠKP Bratislava o 10 gólov
V predohrávanom stretnutí 12. kola Slovnaft handball extraligy zvíťazili hráči Tatrana Prešov nad tímom ŠKP Bratislava o 10 gólov 31:21 (19:10).
Prešovskí volejbalisti naďalej víťazne a s plným bodovým ziskom
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov vyhrali v piatkovej dohrávke 6. kola aj sobotňajšom štandardnom 8. kole extraligy. Zverenci Mareka Kardoša zdolali mladíkov ŠŠ volejbal Trenčín 3:1 (13,10, -21,10) a úradujúceho majstra VK OSMOS Prievidza 3:0 (21,13,20). Šarišania natiahli víťaznú sériu od začiatku sezóny už na osem duelov a so ziskom 24 bodov sú na čele tabuľky pred Myjavou a Svidníkom.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.