Pondelok, 30. november 2020
Meniny má Ondrej, Andrej | zajtra Edmund

Karate klub Junior Prešov zabezpečil Karate Camp pre 15 detičiek úplne zadarmo

Neskutočný týždeň plný športu, tréningov a zábavy prežili malí veľkí karatisti v Karate Kids Presov Camp 2019, ktorý sa konal v auguste v rekreačnom zariadení Zelený Breh na Sigorde.

O campe nám porozprával tréner klubu Ľubomír Čiernik:

Snažili sme sa naplno a zabezpečili sme spoločne s našimi partnermi pre deti v našom CAMPE okrem plnohodnotných atletických tréningov, tréningov KATA so senseiom VALENTOM a KUMITE tréningov so senseiom Jánom IMRICHOM a jeho synom, reprezentantom Slovenskej republiky a medailistom z viacerých európskych a svetových podujatí, Dominikom IMRICHOM nasledovný program a darčeky:

JAZDU VLÁČIKOM SIGORDOM, MOTORKÁROV A JAZDENIE S NIMI, PREZENTÁCIU OZBROJENÝCH SÍL SLOVENSKEJ REPUBLIKY, HRY S RAIFFHEISEN BANK HRY, OHŇOSTROJ, BÁBKOVÉ DIVADLO - GAŠPARKO, KÚPALISKO A ŠANTENIE V ŇOM, TOČENIE PROMO VIDEA, VEĽKÚ OPEKAČKU A GRILOVAČKU, KLUBOVÉ PREZENTY PRE KAŽDÉ DIEŤA (tričká, kroksy atď.), TURISTIKU, HRAČKY PRE DETI OD SPOLOČNOSTI TESCO V SUMÁRNEJ HODNOTE NIEKOĽKO TISÍC EUR, KÚZELNÚ FYZIKU, STRETNUTIE S MASKOTMI - OLAF A MIMOŇ, 3 X VEĽKÝ SKÁKACÍ HRAD, KAŽDÝ DEŇ VITAMÍNY A ENERGIE VO FORME CHUTNÉHO OVOCIA, PEČIVA A MLIEČKA a ďalšie atrakcie a prezenty.

Stačí raz vidieť, ako stokrát počuť a čítať, preto čekujte naše foto v albume, Instagram a Youtube kanál. Navštívil nás prezident Slovenského zväzu karate - p. Daniel LÍŠKA, primátorka mesta Prešov - p. Andrea TURČANOVÁ, riaditeľ ZŠ Šrobárová - p. JÁN MAČEJ, referent odboru športu mesta Prešov - p. Michal SEMANČÍK, náš kamarát z TV JOJ - p. Vladimír JUREK, pani riaditeľka centra pre rodiny - p. Daniela KRIŠTOFOVÁ, množstvo našich bývalých trénerov a kamarátov z iných karate klubov a mnohí ďalší.

Rozdali sme krásnych 15 cien pre najlepších reprezentantov KK JUNIOR v minulej sezóne, a sme hrdí, že sme zvládli niekoľko desiatok detičiek. Sme hrdí, že okrem našich 7 JUNIORKOV (www.juniorko.sk) sme zabezpečili CAMP, na náklady našich trénerov, aj pre 8 detičiek z krízového centra zo Spišskej Novej Vsi. Vždy sa budeme snažiť naplno spĺňať deťom sny, lebo oni sú naša budúcnosť... OSU!

Ďakujeme všetkým zúčastneným za pomoc. Ďakujeme mediálnym a obchodným partnerom za skvelú akciu, ktorú si deti zapamätajú navždy. Za krásne foto, ďakujeme Robovi Galeštokovi.

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov už pozná víťaza verejného obstarávania na výstavbu nového futbalového štadióna
Mesto Prešov je o krok bližšie k výstavbe nového futbalového štadióna. Víťazom verejného obstarávania na výstavbu štadióna FUTBAL TATRAN ARÉNA je spoločnosť AVA-stav, s.r.o. Návrh zmluvy bude predložený na rokovanie do mestského aj do krajského zastupiteľstva.
Vstupná budova na prešovskom velodróme postupne získava nový vzhľad
Mesto Prešov pokračuje v obnove svojho unikátneho cyklistického velodrómu. Po rekonštrukcii interiéru vstupnej budovy prišlo na rad aj zateplenie a nová fasáda.
Prešovskí volejbalisti zdolali aj nováčika z Bratislavy
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov natiahli víťaznú sériu od začiatku sezóny na šesť zápasov. V sobotňajšej dohrávke 3. kola extraligy zdolali na domácej palubovke VKP Bratislava 3:0 (25:23, 25:20, 25:23).
Víťazný návrat na palubovku, hádzanári Tatrana Prešov zdolali Šaľu o 10 gólov
Hádzanári Tatrana Prešov sa do zápasového diania vrátili po vynútenej prestávke, spôsobenej povinnou karanténou, na víťaznej vlne. V dohrávanom stretnutí 7. kola Slovnaft handball extraligy uspeli na palubovke HKM Šaľa 34:24 (19:13).
Hádzanári Tatrana Prešov zvíťazili nad ŠKP Bratislava o 10 gólov
V predohrávanom stretnutí 12. kola Slovnaft handball extraligy zvíťazili hráči Tatrana Prešov nad tímom ŠKP Bratislava o 10 gólov 31:21 (19:10).
Prešovskí volejbalisti naďalej víťazne a s plným bodovým ziskom
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov vyhrali v piatkovej dohrávke 6. kola aj sobotňajšom štandardnom 8. kole extraligy. Zverenci Mareka Kardoša zdolali mladíkov ŠŠ volejbal Trenčín 3:1 (13,10, -21,10) a úradujúceho majstra VK OSMOS Prievidza 3:0 (21,13,20). Šarišania natiahli víťaznú sériu od začiatku sezóny už na osem duelov a so ziskom 24 bodov sú na čele tabuľky pred Myjavou a Svidníkom.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Predám
Reality: Predám
2-izb. byty v novostavbe

Ponúkame na predaj 2-izb. byty s terasou a malou záhradkou, alebo balkónom v rozostavanom bytovom dome na Novej Dúbrave neďaleko centra Prešova. Byty s modernou dispozíciou majú 53/60m2 s južnou orientáciou.

0949772893 | | cena: 116.958,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.