Utorok, 26. január 2021
Meniny má Tamara | zajtra Bohuš

Prešovskí volejbalisti zdolali v príprave Košice

Hráči VK MIRAD PU Prešov sa po fyzicky náročnej a silovej augustovej časti prípravy, venujú v druhej polovici viac herným činnostiam a volejbalu. Cez víkend hostili ďalšieho extraligového súpera. V sobotu (31.8.2019) odohrali na domácej palubovke priateľský zápas proti omladenému družstvu vicemajstra Slovenska, VK KDS ŠPORT Košice.

„Košičania majú nabitý herný program a som veľmi rád, že si našli čas na zápas v Prešove. S trénerom Vlkolínskym sme sa dohodli na celých setoch do 25 bodov, “ začal svoje hodnotenie tréner domácich, Erik Digaňa. „Druhý prípravný zápas sme začali chladne. Nemôžme hrať profesorsky, pretože na to ešte nemáme kvalitu. Aj keď nerád, musel som zobrať oddychový čas a potom už to šlo. Vyhrali sme 3:2.“

„Na ihrisku som sledoval viac svojich borcov, ako súpera. Pozoroval som, ako si plnia úlohy pri vykrývaní a hlavne v obrane. Ako komunikujú na prihrávke a tiež celkovo, ako pracuje ich herná reč. Musím povedať, že hrali tímovo, súdržne. To, čo sme si s loptami natrénovali, aj plnili. Veľmi milo ma prekvapili mladší hráči, hlavne Boris Velička.“

„Zopár zlozvykov u jednotlivcov ešte musíme upraviť, ale ide to. Verím že zapnú hlavy a pôjde to veľmi rýchlo. Tam je asi ten rozdiel. Musia pochopiť, že k zlepšeniu nestačia len prepracované cvičenia a šikovní spoluhráči, ale najdôležitejšie je to spracovať vo vlastnom softvéri. Samozrejme, pred štartom extraligy nás čaká ešte dlhá cesta a hlavne veľa tréningových hodín, “ ukončil svoje vyjadrenie prešovský lodivod.

V dňoch 5. -7. septembra sa Šarišania predstavia na turnaji v Maďarsku. Okrem domáceho celku VRC Kazincbarcika si pod vysokou sieťou zmerajú sily s tímom Volejbal Brno a opäť aj s Košičanmi.

Autor fotografii: Alžbeta Škvarková

Súvisiace články
9.9.2019 Volejbalisti priviezli z Maďarska striebro 8.9.2019 LEGENDARIUM: Za neandertálcami a zábavou do Popradu a okolia
Mohlo by Vás zaujímať
V Bardejovských Kúpeľoch platí špeciálna 50% zľava pre klientov poisťovní
BARDEJOVSKÉ KÚPELE, a.s. , ako zdravotnícke zariadenie v súčasnosti poskytujú svoje služby klientom zdravotných poisťovní i samoplatcom za prísnych podmienok dodržiavania opatrení schválených UVZ (Úradom verejného zdravotníctva) SR. Obsadenosť kúpeľov v januári je na úrovni 19%. Od 18.januára do 31.marca 2021 platí pre klientov zdravotných poisťovní špeciálna zľava na úrovni cca 50% z ceny ubytovania. Informuje o tom ekonomicko-obchodná riaditeľka kúpeľov Tamara Šatanková.
OOCR „ŠARIŠ“- Bardejov je medzi nominovanými na ocenenie Najlepší v cestovnom ruchu Prešovského kraja 2020
Medzi nominovanými na udelenie ocenenia "Najlepší v cestovnom ruchu Prešovského kraja 2020“ je aj Oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) „ŠARIŠ“ – Bardejov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.