Utorok, 24. november 2020
Meniny má Emília | zajtra Katarína

Prešov Karate kids z Junioru opäť úradovali a patrili medzi najlepších

PRESOV KARATE KIDS majú za sebou 4 ťažké skúšky počas posledného obdobia. Ich súťažné výsledky, sú ako každý rok, vynikajúce a v Prešove nám rastie množstvo skvelých, mladých karatistov.

Prvou ťažkou skúškou bolo Grand Prix SLOVAKIA 2019, konaná dňa 24.02.2019 v Bratislave. Do Bratislavy sme vyslali počet 11-ich PRESOV KARATE KIDS. Súťaž nabitá konkurenciou dopadla pre nás ziskom síce len jednej bronzovej medaily a štyrmi zemiakovými medailami, avšak deti si odnášajú skvelé skúsenosti. Súťaž nabitá konkurenciou z celej Európy potvrdila, že karate nie je ľahký šport a len tvrdý pravidelný tréning zabezpečí víťazné pocity.

VÝSLEDKY PRESOV KARATE KIDS: 3. miesto - KATARÍNA KOČIŠOVÁ - kumite 8. a 9. ročné dievčatá

Následne zamierili PRESOV KARATE KIDS na súťaž pod Zoborom, a to na KACHIKAN CUP 2019. Kvalitná súťaž sa konala v Nitre, dňa 16.03.2019 a KARATE KIDS získali 4 medaily (1-0-3). Kvalitná súťaž v Nitre nebola zaradená do oficiálneho programu Junioru, ale aj tak na ňu vycestovalo pár PRESOV KARATE KIDS, ktorí okúsili boje na súťažnom tatami. Súboje to boli tvrdé a nakoniec sme si vysúťažili krásne 4 medaile. Zažiarila Sofia Halecká, ktorá vybojovala zlato a bronz a správne sa motivovala na blížiace sa 2.kolo Slovenského pohára. Zabodoval aj jej braček Marcus a Ingrid Salaganičová, ktorí si odviezli domov bronz. Ostatní nesklamali a bojovali naplno pre Junior a pre PREŠOV.

VÝSLEDKY PRESOV KARATE KIDS: https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=194

Tretím súťažným krokom prešovských nádejí, bolo následne 2.kolo SR pohár detí, konané dňa 23.03.2019 v Myjave. PRESOV KARATE KIDS získali 10 medailí (1-4-5). Ďalšie kolo slovenského pohára v ďalekej Myjave prinieslo Prešovčatám 10-násobnú radosť v podobe medailí a ďalších X skvelých vystúpení na tatami PRESOV KARATE KIDS. Najvyššiu métu v tento deň v súťaži kumite dosiahol Matej KRAJŇÁK, a to v najťažšej kategórii chlapcov do 11 rokov. Konkurenciu zdolal a pripísal si cenné víťazstvo. Na ďalšie medailové stupne vystúpili ďalší viacerí prešovskí reprezentanti a potvrdili tak formu pred ďalšími blížiacimi sa súťažami. Za zmienku stojí aj zemiaková medaila družstva dievčat 8-9 ročných v disciplíne kumite. Dievčatá podali skvelý výkon, ale na medailu bohužiaľ nestačil.

Výsledky PRESOV KARATE KIDS: https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=196 www.karate-presov.sk

Nakoniec to najlepšie. Výsledkovo PRESOV KARATE KIDS zažiarili na 4.kole Žiackej ligy v Kežmarku. Tieto veľké prešovské výkony sa diali dňa 31.03.2019 a Prešov získal neuveriteľných 23 medailí v jednotlivcoch (7-7-9=23). 8 medailí (1-3-4) získal Prešov v družstvách. Celkovo 3.miesto v hodnotení klubov pre Prešov bol vynikajúcim výsledkom. Krásna, slnečná sobota nás privítala v podtatranskom mestečku, v super atmosfére. Boje prebehli v atmosfére posledného rozdeľovania bodov pre kluby a keďže my sme nezasiahli do všetkých kôl, sústredili sme sa na výkony jednotlivcov. Väčšinu našej výpravy tvorili nováčikovia, poniektoré naše hviezdičky ostali doma, ale i tak sme nadmieru spokojní s výkonmi detí. Pochopili, že tréningy sú jedna vec, ale súťažné boje iná. Proste, ak chcem byť najlepší, musím proste makať. Potešili hlavne výkony v kata a veríme, že to nebola len prvá lastovička, ale systémová premena Junioru. Všetkým medailistom gratulujeme a ostatným ďakujeme za príkladnú reprezentáciu mesta Prešov.

Výsledky PRESOV KARATE KIDS: https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=201

ČASŤ VÝPRAVY PRESOV KARATE KIDS V BRATISLAVE
DANKOVIČ A LACI PRI ROZCVIČKE NA GP SLOVAKIA V BRATISLAVE
HALECKÁ V KACHIKAN CUP 2019 TRIUMFOVALA
HALECKÁ V NITRE ZVÍŤAZILA
KARATE TEAM PREŠOV - VRAŇUCHOVÁ, BABJAROVÁ, ŠOFRANEKOVÁ
KOČIŠOVÁ BOLA BRONZOVÁ V BRATISLAVE
LACIOVÁ A SALAGANIČOVÁ SÚ V KARATE HVIEZDIČKY
MATEJ KRAJŇÁK V MYJAVE DOMINOVAL A ZVÍŤAZIL
MAXIM BALUCHA PRI ROZCVIČKE NA MYJAVE
PRESOV KARATE KIDS V KEŽMARKU
PRESOV KARATE KIDS V MYJAVE
PRESOV KARATE KIDS V NITRE BOJOVALY AKO LEVY
PRESOV KARATE LADIES V KEŽMARKU
TRÉNER ČIERNIK S PRESOV KARATE KIDS
VÝPRAVA PRESOV KARATE KIDS V MYJAVE
Mohlo by Vás zaujímať
Prešov už pozná víťaza verejného obstarávania na výstavbu nového futbalového štadióna
Mesto Prešov je o krok bližšie k výstavbe nového futbalového štadióna. Víťazom verejného obstarávania na výstavbu štadióna FUTBAL TATRAN ARÉNA je spoločnosť AVA-stav, s.r.o. Návrh zmluvy bude predložený na rokovanie do mestského aj do krajského zastupiteľstva.
Vstupná budova na prešovskom velodróme postupne získava nový vzhľad
Mesto Prešov pokračuje v obnove svojho unikátneho cyklistického velodrómu. Po rekonštrukcii interiéru vstupnej budovy prišlo na rad aj zateplenie a nová fasáda.
Prešovskí volejbalisti po úspešnom víkende na čele tabuľky
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov sú novými lídrami volejbalovej extraligy mužov. Zverenci Mareka Kardoša vyhrali v sobotňajšom zápase 5. kola nad TJ Spartak Myjava 3:0 a vystriedali svojho súpera na čele tabuľky. Líderskú pozíciu si poistili v nedeľňajšej dohrávke 1. kola na palubovke VK OSMOS Prievidza po rovnakom výsledku 3:0 a za 24 hodín získali 6 bodov.
Víťazný návrat na palubovku, hádzanári Tatrana Prešov zdolali Šaľu o 10 gólov
Hádzanári Tatrana Prešov sa do zápasového diania vrátili po vynútenej prestávke, spôsobenej povinnou karanténou, na víťaznej vlne. V dohrávanom stretnutí 7. kola Slovnaft handball extraligy uspeli na palubovke HKM Šaľa 34:24 (19:13).
Prešovskí volejbalisti zdolali aj nováčika z Bratislavy
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov natiahli víťaznú sériu od začiatku sezóny na šesť zápasov. V sobotňajšej dohrávke 3. kola extraligy zdolali na domácej palubovke VKP Bratislava 3:0 (25:23, 25:20, 25:23).
Hádzanári Tatrana Prešov zvíťazili nad ŠKP Bratislava o 10 gólov
V predohrávanom stretnutí 12. kola Slovnaft handball extraligy zvíťazili hráči Tatrana Prešov nad tímom ŠKP Bratislava o 10 gólov 31:21 (19:10).
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.