Štvrtok, 03. december 2020
Meniny má Oldrich | zajtra Barbora, Barbara

Medailový zápis PBA Prešov v Izraeli

Výnimočný súťažný výjazd má za sebou dvojica bedmintonistov Tadeáš Diro a Ester Stašková. Títo reprezentanti bedmintonového klubu PBA Prešov sa zúčastnili na medzinárodnom bedmintonovom turnaji AMOT Israel Youth International U13, U15 v meste Rishon Le Zion, ktoré je partnerským mestom mesta Prešov.

V silnej konkurencii, kde o trofeje bojovali hráči desiatich krajín, sa medzi medailistov turnaja zaradil aj náš Tedy, ktorý si vybojoval cenné tretie miesto v chlapčenskej dvojhre, keď v semifinále nestačil na neskoršieho víťaza turnaja z Ruska. Tedy sa na turnaji predstavil aj vo štvorhre, kde sa jeho púť po boku arménskeho partnera skončila v prvom kole a tiež v mixe s Ester. S tou sa spoločne po výhre v extrémne vyrovnanom zápase druhého kola prebojovali do štvrťfinále turnaja, kde však už nestačili na disponovanejšiu cyperskú dvojicu. Ich spoločná púť turnajom bola o to výnimočnejšia, že čerstvý trinástkár Tedy odohral mix v kategórii pätnásťročných t.j. bojoval so súpermi aj o tri roky staršími...

Ester sa okrem spomenutého mixu s Tedym predstavila aj v dvojhre, kde sa jej nepodarilo postúpiť zo základnej skupiny a rovnako tak vo štvorhre, kde sa so svojou izraelskou partnerkou prebojovali do štvrťfinále, v ktorom nestačili na ruský pár.

Išlo o 10. ročník medzinárodného prestížneho turnaja, na ktorom sa okrem domácich a Slovákov predstavili aj nádejní športovci z Maďarska, Dánska, Poľska, Ruska, Cypru, Arménska, Srbska a Ukrajiny. Pozvánku Prešov dostal od partnerského mesta Rishon Le Zion. Mesto Prešov mladým bedmintonistom pomohlo úhradou časti výdavkov spojených s účasťou na turnaji.

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov už pozná víťaza verejného obstarávania na výstavbu nového futbalového štadióna
Mesto Prešov je o krok bližšie k výstavbe nového futbalového štadióna. Víťazom verejného obstarávania na výstavbu štadióna FUTBAL TATRAN ARÉNA je spoločnosť AVA-stav, s.r.o. Návrh zmluvy bude predložený na rokovanie do mestského aj do krajského zastupiteľstva.
Vstupná budova na prešovskom velodróme postupne získava nový vzhľad
Mesto Prešov pokračuje v obnove svojho unikátneho cyklistického velodrómu. Po rekonštrukcii interiéru vstupnej budovy prišlo na rad aj zateplenie a nová fasáda.
Prešovskí volejbalisti zdolali aj nováčika z Bratislavy
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov natiahli víťaznú sériu od začiatku sezóny na šesť zápasov. V sobotňajšej dohrávke 3. kola extraligy zdolali na domácej palubovke VKP Bratislava 3:0 (25:23, 25:20, 25:23).
Víťazný návrat na palubovku, hádzanári Tatrana Prešov zdolali Šaľu o 10 gólov
Hádzanári Tatrana Prešov sa do zápasového diania vrátili po vynútenej prestávke, spôsobenej povinnou karanténou, na víťaznej vlne. V dohrávanom stretnutí 7. kola Slovnaft handball extraligy uspeli na palubovke HKM Šaľa 34:24 (19:13).
Hádzanári Tatrana Prešov zvíťazili nad ŠKP Bratislava o 10 gólov
V predohrávanom stretnutí 12. kola Slovnaft handball extraligy zvíťazili hráči Tatrana Prešov nad tímom ŠKP Bratislava o 10 gólov 31:21 (19:10).
Prešovskí volejbalisti naďalej víťazne a s plným bodovým ziskom
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov vyhrali v piatkovej dohrávke 6. kola aj sobotňajšom štandardnom 8. kole extraligy. Zverenci Mareka Kardoša zdolali mladíkov ŠŠ volejbal Trenčín 3:1 (13,10, -21,10) a úradujúceho majstra VK OSMOS Prievidza 3:0 (21,13,20). Šarišania natiahli víťaznú sériu od začiatku sezóny už na osem duelov a so ziskom 24 bodov sú na čele tabuľky pred Myjavou a Svidníkom.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.