Utorok, 24. november 2020
Meniny má Emília | zajtra Katarína

PRESOV KARATE KIDS "brali" opäť množstvo medailí!

Od začiatku roka 2019 PRESOV KARATE KIDS, nabehli na zhustený harmonogram. 5 veľkých súťaží za 6 týždňov preverilo nielen detičky, ale aj trénerov.

Prvou súťažou bol MEMORIÁL MICHALA BOZOGÁŇA 2019 v Košiciach 19.01.2019. PRESOV KARATE KIDS sa zúčastnili dvanásteho ročníka Memoriálu Michala Bozogáňa a na štyroch súťažných tatami v športovej hale na Palackého ulici sa priaznivcom karate predstavilo takmer 500 pretekárov z 36 klubov zo šiestich krajín. Súťaž bola vynikajúca a jej organizáciu Košičania zvládli pod taktovkou ich HEAD COACHA - Petra Bozogáňa. Reprezentanti z Ukrajiny, Rumunska, Česka, Poľska či Maďarska vytvorili slušnú konkurenciu.

Najväčšími lákadlami bolo viac než desať medailistov z Majstrovstiev Európy a medzi nimi PRESOV KARATE KIDS z Junioru Prešov určite neobstáli s hanbou. HALECKÁ, KOČIŠOVÁ a BRYNDZOVÁ zabezpečili pre PRESOV KARATE LADIES z JUNIORU tri cenné kovy. Potvrdilo sa, že dievčatá dlhodobo ťahajú latku úspešnosti v Prešove smerom nahor. Ostatní členovia výpravy bojovali, z toho 10-ti vypadli v repasážach a šťastie im nedoprialo tešiť sa z cenného kovu. Nevadí, skvelá súťaž utužila kolektív, dopriala deťom ďalšie skúsenosti a perfektne ich „oťukala“ na ďalšie akcie, ktoré nasledovali v ďalších dňoch.

Ďalšie výsledky PRESOV KARATE KIDS na MMB12 v Košiciach: https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=139

Začiatkom februára čakala na Prešovčanov Orava CUP 2019. Súťaž sa uskutočnila 02.02.2019 a Prešov sa nenechal zahanbiť. Zisk 7-mich medailí potešil prešovských divákov (1-2-4=7 medailí). Super ceny, super súťaž, super skúsenosti pre viaceré PRESOV KARATE KIDS. Medailový zisk 7 medailí preto potešil a určite vyburcoval viacerých našich bojovníkov do ďalšieho tréningu. Na súťaži sa predstavil na tatami aj prešovský sensei Rasťo MIKLIČ a svoje , ,predoperačné“ vystúpenie pretavil na zisk zlatej medaily v KATA MASTERS. Nesklamali ani bojovníci z projektu Juniorko. IPRESOV KARATE KIDS tak pokračovali motivovaní do nabitého harmonogramu na mesiac február.

Ďalšie výsledky PRESOV KARATE KIDS na ORAVA CUP 2019: https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=181 www.karate-presov.sk www.juniorko.sk

V poradí treťou súťažou bol 10.02.2019 ZVOLEN CUP 2019. Spolu 6 reprezentantov a zisk 2 medailí potešil (0-1-1). Do Zvolena JUNIOR PREŠOV v rámci plánu vycestoval s mini zostavou, keďže túto sezónu, pohár vo Zvolene tréneri nezaradili do zoznamu povinných súťaži. Vycestovalo len 6 PRESOV KARATE KIDS s rodičmi, ktorí sú aj zároveň tréneri v KK JUNIOR. Skrátka, športoví fanatici ako sa patrí. Do výpravy zaradili ďalšie detičky, ktorých rodičia o danú akciu prejavili záujem a išli bojovať do pekného slovenského mestečka. V kádri boli zaradení aj dvaja nováčikovia - 4 roční Marcus HALECKÝ a Soňa BŽDOCHOVÁ. Obaja nesklamali a Marcus hneď v svojom prvom vystúpení na športovej scéne slovenského karate zabodoval a získal v Kata krásne 3.miesto. V kumite mu medaila unikla o vlások, keďže o víťazstvo prišiel sekundu pred koncom. Pochvaly sa ale určite dočkal od trénera a trénerky v našom tíme, od mamky Eriky a ocka Maroša. Super vystúpenie Haleckých ukončila úradujúca Majsterka Európy SHITO ryu - Sofia, keď v kumite získala striebornú medailu. Ostatným PRESOV KARATE KIDS sa nepodarilo získať medailu, avšak na súťažiach ide hlavne u detí o to, aby na danej súťaži podali vždy lepší výkon, ako na tej minulej a to splnili do bodky všetky PRESOV KARATE KIDS.

Prvou vážnou previerkou pre PRESOV KARATE KIDS do 11 rokov, bolo 1.kolo Slovenského pohára detí v Trenčíne. Súťaž sa uskutočnila dňa 16.02.2019 a PRESOV KARATE KIDS boli neuveriteľne úspešní. Získali krásnych 17 medailí (3-3-11=17 medailí!). Suma sumárum 17 medailí, 9.miesto v bodovom hodnotení z 51 klubov z celého Slovenska, polovica reprezentantov nováčikov a mohlo byť aj lepšie ... Dôležitejšie ako výsledky u detí sú hlavne spomienky na pekný víkend, ich nová motivácia na sebe pracovať a možnosť štartu na súťažiach, ktoré im neskôr otvárajú dvere do vrcholového karate. Prešovčania boli po súťaži spokojní, deti nadšené a množstvo PRESOV KARATE KIDS čaká na ďalšie kolo slovenského pohára v Myjave ako na Ježiška. To je základ, aby ich karate bavilo. Tréneri z Prešova poďakovali na záver súťaže rodičom a sponzorom, že deťom z Prešova veria a podporujú ich v súťažnom karate a ich ceste stať sa raz ľuďmi milujúcimi šport, pohyb a súťaženie.

Výsledky PRESOV KARATE KIDS na 1. kole SR pohára: https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=183 www.karate-presov.sk www.juniorko.sk

Poslednou a zároveň najťažšou súťažou, ktorú absolvovali PRESOV KARATE KIDS bola GRAND PRIX SLOVAKIA 2019 24.02.2019 v Bratislave. Do Bratislavy PREŠOV vyslal 11 PRESOV KARATE KIDS. Súťaž dopadla pre JUNIOR PREŠOV ziskom síce len jednej bronzovej medaily a štyrmi zemiakovými medailami, avšak deti si odnášajú skvelé skúsenosti. Súťaž nabitá konkurenciou z celej Európy potvrdila, že karate nie je ľahký šport a len tvrdý pravidelný tréning zabezpečí víťazné pocity.

VÝSLEDKY: 3. miesto - KATARÍNA KOČIŠOVÁ - kumite 8. a 9. ročné dievčatá

www.karate-presov.sk
www.juniorko.sk

BARTOLOMEJ GIŇA PREMIÉROVO SÚŤAŽIL NA ORAVA CUP 2019

BARTOLOMEJ GIŇA PREMIÉROVO SÚŤAŽIL NA ORAVA CUP 2019
BRYNDZOVÁ NA MMB 12 - BRONZOVÁ

BRYNDZOVÁ NA MMB 12 - BRONZOVÁ
DÁVID DANKOVIČ DOMINOVAL NA 1. KOLE SR POHÁRA V TRENČÍNE

DÁVID DANKOVIČ DOMINOVAL NA 1. KOLE SR POHÁRA V TRENČÍNE
JAKUB MANČEV V TRENČÍNE ZÍSKAL KRÁSNU MEDAILU

JAKUB MANČEV V TRENČÍNE ZÍSKAL KRÁSNU MEDAILU
LANGOŠOVÁ A KOKOČÁK S KOČIŠOVOU NA GP SLOVAKIA 2019

LANGOŠOVÁ A KOKOČÁK S KOČIŠOVOU NA GP SLOVAKIA 2019
MARTIN ČONKA NA MMB 12 V KOŠICIACH

MARTIN ČONKA NA MMB 12 V KOŠICIACH
PRESOV KARATE KIDS NA GP SLOVAKIA 2019 V BRATISLAVE

PRESOV KARATE KIDS NA GP SLOVAKIA 2019 V BRATISLAVE
PRESOV KARATE KIDS NA ORAVA CUP 2019

PRESOV KARATE KIDS NA ORAVA CUP 2019
PRESOV KARATE LADIES V TRENČÍNE NA SÚŤAŽI

PRESOV KARATE LADIES V TRENČÍNE NA SÚŤAŽI
SENSEI RASŤO MIKLIČ NA ORAVA CUP 2019

SENSEI RASŤO MIKLIČ NA ORAVA CUP 2019
SOFIA A MARCUS HALECKÝ NA ZVOLEN CUP 2019

SOFIA A MARCUS HALECKÝ NA ZVOLEN CUP 2019
SOŇA BDŽOCHOVÁ PREMIEROVO SÚŤAŽILA VO ZVOLENE

SOŇA BDŽOCHOVÁ PREMIEROVO SÚŤAŽILA VO ZVOLENE
Mohlo by Vás zaujímať
Prešov už pozná víťaza verejného obstarávania na výstavbu nového futbalového štadióna
Mesto Prešov je o krok bližšie k výstavbe nového futbalového štadióna. Víťazom verejného obstarávania na výstavbu štadióna FUTBAL TATRAN ARÉNA je spoločnosť AVA-stav, s.r.o. Návrh zmluvy bude predložený na rokovanie do mestského aj do krajského zastupiteľstva.
Vstupná budova na prešovskom velodróme postupne získava nový vzhľad
Mesto Prešov pokračuje v obnove svojho unikátneho cyklistického velodrómu. Po rekonštrukcii interiéru vstupnej budovy prišlo na rad aj zateplenie a nová fasáda.
Prešovskí volejbalisti po úspešnom víkende na čele tabuľky
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov sú novými lídrami volejbalovej extraligy mužov. Zverenci Mareka Kardoša vyhrali v sobotňajšom zápase 5. kola nad TJ Spartak Myjava 3:0 a vystriedali svojho súpera na čele tabuľky. Líderskú pozíciu si poistili v nedeľňajšej dohrávke 1. kola na palubovke VK OSMOS Prievidza po rovnakom výsledku 3:0 a za 24 hodín získali 6 bodov.
Víťazný návrat na palubovku, hádzanári Tatrana Prešov zdolali Šaľu o 10 gólov
Hádzanári Tatrana Prešov sa do zápasového diania vrátili po vynútenej prestávke, spôsobenej povinnou karanténou, na víťaznej vlne. V dohrávanom stretnutí 7. kola Slovnaft handball extraligy uspeli na palubovke HKM Šaľa 34:24 (19:13).
Prešovskí volejbalisti zdolali aj nováčika z Bratislavy
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov natiahli víťaznú sériu od začiatku sezóny na šesť zápasov. V sobotňajšej dohrávke 3. kola extraligy zdolali na domácej palubovke VKP Bratislava 3:0 (25:23, 25:20, 25:23).
Hádzanári Tatrana Prešov zvíťazili nad ŠKP Bratislava o 10 gólov
V predohrávanom stretnutí 12. kola Slovnaft handball extraligy zvíťazili hráči Tatrana Prešov nad tímom ŠKP Bratislava o 10 gólov 31:21 (19:10).
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.