Pondelok, 30. november 2020
Meniny má Ondrej, Andrej | zajtra Edmund

Karate klub Junior organizoval akciu, aká na Slovensku ešte nebola!

Deti z karate klubu boli rozhodcami, moderátormi a manažérmi tejto super akcie!

Tesne pred Vianocami 2018 organizoval Karate klub Junior Prešov akciu pre deti z ich klubu, aká ešte na Slovensku nebola. A to nielen tým, že sa súťaže zúčastnili len detičky z tohto prešovského klubu a že jediný klub dokáže vytvoriť konkurenčné prostredie takmer pre dve stovky detičiek, ktoré sa zúčastňujú jeho tréningových jednotiek. Išlo aj o to, že súťaž prebiehala voľným tempom a aj keď súboje boli tvrdé, hlavným heslom tejto skvelej akcie bolo: NÁJDI CHUŤ SÚŤAŽIŤ!

Súťaž mala názov Nemo CUP 2018 a prebehla dňa 22.12.2018 v telocvični ZŠ Šrobárovej v Prešove. Kto prišiel, videl množstvo detskej radosti, chuti zlepšovať sa a vyhrávať. Áno, dobre tušíte, súťaž KK JUNIOR nazval podľa dobre známej bojovnej rozprávkovej rybičky. Takže po NINJA KORYTNAČKÁCH z roku 2017, tentoraz vsadil JUNIOR na bojovnú rybku, pričom všetko sa na súťaži nieslo v znamení uvoľnenej rozprávkovej, ale hlavne súťažnej atmosféry. Nebola to len klasická súťaž v karate, ale hlavne akcia, kde niektoré detičky mali možnosť prvýkrát súťažiť a nasať atmosféru porovnávania svojich športových výkonov.
Súťaž Nemo CUP 2018 bola cielená nielen na skúsenejších zverencov karate klubu, ale hlavne na začínajúcich karatistov. Zúčastnili sa jej deti z 5 telocviční z celého Prešova, kde Junior trénuje. Súťaž obsahovala nielen prvky klasickej športovej akcie, ale zaujímavosťou bola aj zapracovanosť skúsenejších zverencov do rolí rozhodcov, manažérov a aj moderátorov. Takže v role hlavného manažéra zápasiska alebo pri rozdeľovaní cien ste mohli vidieť aj 10 ročné detičky, ktoré to zvládli na jednotku. Prešov a JUNIOR vychováva nielen športovcov, ale hlavne sebavedomých šikovných mladých ľudí.

Po zhodnotení všetkých zúčastnených to bola doposiaľ najlepšia akcia Junioru pre prešovské deti. A nielen pre nich. KK JUNIOR si pozval podobne, ako na svoj KARATE CAMP v auguste 2018, aj teraz svojich kamarátov zo Spišskej katolíckej charity. Na KARATE CAMP sa detičky zúčastnili týždennej akcie na Sigorde - Zelený breh, kde trénovali a športovali na náklady prešovského klubu. Teraz súťažili v atleticko - karatistickej disciplíne AGILITY, pričom išlo o 5 detičiek, ktoré sa v prešovskej konkurencii nestratili.
Jennifer PIŠTOVÁ a Nikola PIŠTOVÁ získali striebornú, resp. bronzovú medailu, čo je perfektný úspech detičiek, ktoré sú veľkými bojovníkmi aj v reálnom živote.

Množstvo cien a darčekov od sponzorov dostali deti z Karate klubu Junior Prešov a aj ich kamaráti zo Spišskej Novej Vsi. Všetky detičky, ktoré štartovali v danej súťaži, okrem krásnych medailí a diplomov s NEMOM, dostali aj kvalitné zelené KROKSY. Pre najlepších boli pripravené rôzne ceny od karate vybavenia, náradia a náčinia, aj klubové oblečenie Karate klubu Junior Prešov, rôzne hračky, retiazky a rozličné šperky pre dievčatá, športové vaky a tašky Karate klubu Junior a mnoho ďalších krásnych cien.
Aj touto cestou chcú tréneri poďakovať sponzorom za krásne vecné ceny a super podporu tohto skvelého podujatia. PREŠOV DRŽÍ SPOLU! Všetkých ktorí pomohli, nájdete na facebookovej stránke: Karate klub Junior Presov, alebo na Instagrame: karateklubjuniorpresov.

JUNIOR PREŠOV ďakuje za super zážitky, neskutočné emócie a neskutočnú zábavu. Množstvo ocenení, množstvo cien, množstvo radosti. Tuhé boje detičiek z Prešova rozhodli o víťazoch. Sponzori, rodičia a tréneri zabezpečili krásnu akciu v predvianočnom čase. Pokročilí reprezentanti nielen pomáhali mladším pretekárom pri ich štartoch, ale mali aj role rozhodcov, manažérov akcie a poniektorí dokonca aj moderovali. Super šikovné prešovské deti. :D

Ako to na správnej súťaži býva, máme aj mená najlepších detí štartujúcich na tejto súťaži:

Najlepší Nemovia (začiatočníci):
SOŇA BŽDOCHOVÁ
SAMUEL VEVERKA
MATEJ OČIPA

Najlepší pokročilí reprezentanti:
DÁVID DANKOVIČ
VILIAM TOBIAS SLANINA
ŠIMON HOŠKO

P. S. : EŠTE RAZ VŠETKÝM GRATULUJEME A ĎAKUJEME! VŠETKO PRE DETI, VŠETKO DO BUDÚCICH GENERÁCIÍ! RAZ SA TO VRÁTI VŠETKÝM, O TOM SME PRESVEDČENÍ V JUNIORE?

www.karate-presov.sk
www.juniorko.sk

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov už pozná víťaza verejného obstarávania na výstavbu nového futbalového štadióna
Mesto Prešov je o krok bližšie k výstavbe nového futbalového štadióna. Víťazom verejného obstarávania na výstavbu štadióna FUTBAL TATRAN ARÉNA je spoločnosť AVA-stav, s.r.o. Návrh zmluvy bude predložený na rokovanie do mestského aj do krajského zastupiteľstva.
Vstupná budova na prešovskom velodróme postupne získava nový vzhľad
Mesto Prešov pokračuje v obnove svojho unikátneho cyklistického velodrómu. Po rekonštrukcii interiéru vstupnej budovy prišlo na rad aj zateplenie a nová fasáda.
Prešovskí volejbalisti zdolali aj nováčika z Bratislavy
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov natiahli víťaznú sériu od začiatku sezóny na šesť zápasov. V sobotňajšej dohrávke 3. kola extraligy zdolali na domácej palubovke VKP Bratislava 3:0 (25:23, 25:20, 25:23).
Víťazný návrat na palubovku, hádzanári Tatrana Prešov zdolali Šaľu o 10 gólov
Hádzanári Tatrana Prešov sa do zápasového diania vrátili po vynútenej prestávke, spôsobenej povinnou karanténou, na víťaznej vlne. V dohrávanom stretnutí 7. kola Slovnaft handball extraligy uspeli na palubovke HKM Šaľa 34:24 (19:13).
Hádzanári Tatrana Prešov zvíťazili nad ŠKP Bratislava o 10 gólov
V predohrávanom stretnutí 12. kola Slovnaft handball extraligy zvíťazili hráči Tatrana Prešov nad tímom ŠKP Bratislava o 10 gólov 31:21 (19:10).
Prešovskí volejbalisti naďalej víťazne a s plným bodovým ziskom
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov vyhrali v piatkovej dohrávke 6. kola aj sobotňajšom štandardnom 8. kole extraligy. Zverenci Mareka Kardoša zdolali mladíkov ŠŠ volejbal Trenčín 3:1 (13,10, -21,10) a úradujúceho majstra VK OSMOS Prievidza 3:0 (21,13,20). Šarišania natiahli víťaznú sériu od začiatku sezóny už na osem duelov a so ziskom 24 bodov sú na čele tabuľky pred Myjavou a Svidníkom.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Predám
Reality: Predám
2-izb. byty v novostavbe

Ponúkame na predaj 2-izb. byty s terasou a malou záhradkou, alebo balkónom v rozostavanom bytovom dome na Novej Dúbrave neďaleko centra Prešova. Byty s modernou dispozíciou majú 53/60m2 s južnou orientáciou.

0949772893 | | cena: 116.958,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.