PIS: aktuálne informácie o meste, radnici a spoločenských, kultúrnych a športových akciach v regióne

Výsledky A mužstva a juniorských súťaží futsalového klubu FK Ekoprim Prešov.

Angels Humenné - FK Ekoprim Prešov 4:7 (3:4)
Góly za Prešov: 3 Mihok, 2 Marton, 1 Beliš, 1 Mikluš

V minulom kole sme sa predstavili na ihrisku minuloročného víťaza súťaže Angels Humenné, zvíťazili sme 7:4 a zakončili tak úspešný týždeň. Keď to premeníme na čísla, v tomto týždni sme si domov priviezli dokopy 18 bodov! U20 - 6 bodov - víťazstvá s Trnavou a Kaniankou (utorok), U17 - 9 bodov - víťazstvá s MŠK Žilina, Makroteamom Žilina a s N. L. F. Košice (štvrtok) nakoniec v piatok 3 body z Humenného). V domácej hale, kde sa na zápasy chodia pozerať stovky ľudí, zápasu nechýbalo nasadenie, góly ani atmosféra . Zápas sme myslím zaslúžene vyhrali a tým musím poďakovať aj chlapcom za bojovný výkon, ale aj stále sa zlepšujúcu hru.

MŠK ŽILINA FUTSAL U17 2:4 FK Ekoprim Prešov U17

Do Žiliny sme vycestovali v oklieštenej zostave s vidinou uhrať solidny výsledok . Supera sme zaskočili hneď na začiatku zápasu streleným gólom. Polčas sa nám podarilo ustať. Do druhého dejstva vstúpil lepšie domáci tím, na čo sa nám podarilo odpovedať dvoma strelnými gólmi z protiútokov. Na konci stretnutia sme si ustrážili výsledok 3:2.
Vo východoslovenskom derby zápase sme zaskočili Košičanov v prvom polčase našou efektivitou . Všetky vyložene šance sa nám podarilo premeniť na góly . V druhom polčase sme ustrážili najlepšieho hráča súpera. Pridali ešte dva góly a zápas dotiahli do víťazného konca.
Do posledného zápasu sme vstupovali motivovaný predošlými výsledkami a odhodlaní dodržiavať taktické pokyny. Síce nám prvý polčas nevyšiel podľa našich predstáv, ale v druhom sme troma strelnými gólmi otočili zápas. Vo všetkých troch zápasoch išli chlapci na dno svojich síl. Týmto im ďakujem za krásne strávený slnečný futsalovy deň a náklad domov v podobe 9 bodov.
P. Š.

V piatok, t.j. 7.12.2018, o 20:00 hod. v ŠH na Baštovej ulici v Prešove privíta FK Ekoprim Prešov nováčika 2. SLF Lion Šatex Poprad.

FK Ekoprim Prešov U17 odohrá domáce kolo v ŠH na Baštovej ulici v Prešove 12.12.2018 o 11:00 h. , o 12:40 h. a posledný zápas o 14:20 h.

Futsalová U20 sa pred domácim hľadiskom predstaví 18.12.2018 o 11:00 h. a o 13:15 h. v ŠH na Baštovej ulici v Prešove.

Budúci týždeň , t.j. 11. - 12. 12.2018, sa v Poprade odohrajú 2 zápasy reprezentácie Slovenska do 19 rokov s výberom Rumunska.
11.12.2018 Slovensko vs Rumunsko o 12:00 hod.
12.12.2018 Slovensko vs Rumunsko o 12:00 hod.
V nominácii aj hráči FK Ekoprim Prešov - Jakub Filip, Filip Marton a Kristián Medoň. V širšej nominácii je Dávid Trojan. Chlapcom gratulujeme a držíme prsty!

5.12.2018 | Pridal: DC | Šport | čítané: 1349 krát