Štvrtok, 26. november 2020
Meniny má Kornel | zajtra Milan

Polícia hľadá neznámeho vodiča a svedkov dopravnej nehody

Dňa 19.4.2018 v čase okolo 15:20 h došlo v Prešove za hotelom Dukla k zrážke chodkyne osobným autom.

Doposiaľ neznámy vodič na neznámom osobnom aute odbočoval z vedľajšej ulice Hurbanistov vľavo na ulicu Námestie Legionárov, pričom pravou prednou časťou vozidla narazil do 62 ročnej chodkyne z Prešova. Žena prechádzala cez cestu z ľavej strany na pravú z pohľadu neznámeho vodiča. Po náraze chodkyňa spadla na cestu a utrpela poranenia kolena a pravej ruky s dobou liečenia nad 7 dní. Vodič, ktorý ženu zrazil ju previezol do FNsP Prešov na ošetrenie. Pri dopravnej nehode nevznikla žiadna materiálna škoda.
K objasneniu príčin a okolnosti vzniku tejto nehody je potrebné zistiť totožnosť neznámeho vodiča, pričom pomôcť môžu aj svedkovia, ktorí sa v uvedenom čase nachádzali v blízkosti miesta dopravnej nehody.

Polícia preto žiada neznámeho vodiča vodičov ako aj ostaných vodičov, ktorí v tom čase jazdili na uvedenom úseku cesty aj občanov, ktorí sa v tom čase nachádzali v blízkosti miesta dopravnej nehody a mohli by poskytnúť informácie o dopravnej nehode, aby kontaktovali políciu, buď priamo na Okresnom dopravnom inšpektoráte OR PZ v Prešove, Vajanského 32, Prešov, tel. čísla 0961 80 3513 prípadne na známom tel. čísle 158.

Mohlo by Vás zaujímať
Pátranie po nezvestnej osobe
Norbert Malý, nar. 31.8.1970, tr.bytom Spišský Štiavnik, ul. Slnečná č. 427/9, okr. Poprad.
Krádež pokladničky z kostola
Včera (10.11.2020) po 15-tej hodine došlo v kostole „Svätého Jozefa“ v Prešove ku krádeži. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove na základe tejto udalosti začal trestné stíhanie za obzvlášť závažný zločin krádeže.
Poškodené nové požiarne dvere, výzva pre verejnosť
Včera (26.10.2020) popoludní telefonicky oznámila technická riaditeľka obchodného centra v Prešove poškodenie požiarnych dverí na objekte na Ul. Arm. Gen. Svobodu.
Kamerový systém v meste Prešov odhaľuje priestupky už 20 rokov
Mestská polícia v Prešove dennodenne monitoruje dianie v meste osobne i prostredníctvom kamerového systému, ktorý pomáha odhaliť a riešiť priestupky a trestné činy. Kamerový systém v Prešove dnes oslavuje okrúhle jubileum.
Pátranie po hľadanej osobe
Štefan Šoltís, nar. 30.07.1973, trv. bytom Poprad.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.