Utorok, 24. november 2020
Meniny má Emília | zajtra Katarína

Prešovskí hasiči sú najaktívnejší v okrese

Dobrovoľný hasičský zbor Prešov už po tretíkrát obhájil prvenstvo v rámci aktivity v okrsku Prešov. Tentokrát sú dobrovoľní hasiči z Prešova najaktívnejším zborom nielen vo svojom okrsku, ale v celom okrese.

Dobrovoľný hasičský zbor získal ocenenie za rok 2017, v ktorom zároveň oslávil 170. výročie svojho vzniku. Toto ocenenie patrí všetkým členom zboru, ktorí sa aktívne podieľali na živote zboru, pomáhali pri povodniach a veterných smrštiach, ktoré postihli Prešov, ale aj pri požiari kaštieľa v Nižnej Šebastovej.

Medzi ďalšie činnosti hasičov patrí aj čistenie prírodného letného kúpaliska Delňa a rôzne ďalšie technické zásahy, ako aj asistenčné hliadky počas verejných kultúrnych podujatí, ktoré sa konajú v Prešove.

Súčasťou ich aktivít je aj tradičné organizovanie hasičskej súťaže o pohár primátorky mesta Prešov, halová súťaž mladých hasičov a Prešovský železný hasič.

Hasiči majú na starosti aj výchovu mladej generácie v klube mladých hasičov, z ktorých pomaly rastú ich nástupcovia.

Prešovským hasičom sa v minulých rokoch podarilo výrazne doplniť materiálno-technické vybavenie, ale hlavne zabezpečiť priestory vhodné pre potreby Dobrovoľného hasičského zboru mesta Prešov.

Za svoje aktivity doteraz získali množstvo ocenení, čo len potvrdzuje ich odvahu, plné nasadenie a ochotu pomáhať.

Ďakujeme a držíme im palce aj naďalej!

Mohlo by Vás zaujímať
Pátranie po nezvestnej osobe
Norbert Malý, nar. 31.8.1970, tr.bytom Spišský Štiavnik, ul. Slnečná č. 427/9, okr. Poprad.
Krádež pokladničky z kostola
Včera (10.11.2020) po 15-tej hodine došlo v kostole „Svätého Jozefa“ v Prešove ku krádeži. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove na základe tejto udalosti začal trestné stíhanie za obzvlášť závažný zločin krádeže.
Poškodené nové požiarne dvere, výzva pre verejnosť
Včera (26.10.2020) popoludní telefonicky oznámila technická riaditeľka obchodného centra v Prešove poškodenie požiarnych dverí na objekte na Ul. Arm. Gen. Svobodu.
Kamerový systém v meste Prešov odhaľuje priestupky už 20 rokov
Mestská polícia v Prešove dennodenne monitoruje dianie v meste osobne i prostredníctvom kamerového systému, ktorý pomáha odhaliť a riešiť priestupky a trestné činy. Kamerový systém v Prešove dnes oslavuje okrúhle jubileum.
Pátranie po hľadanej osobe
Štefan Šoltís, nar. 30.07.1973, trv. bytom Poprad.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.