Utorok, 24. november 2020
Meniny má Emília | zajtra Katarína

Výzva pre svedkov dopravnej nehody

Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu Okresného riaditeľstva Policajného zboru Vranov nad Topľou začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia spáchaného v súbehu s prečinom ublíženia na zdraví, ku ktorému došlo 11.11.2017 v čase okolo 22:40 hodine na št. ceste I/18 v smere od obce Nižný Hrabovec do mesta Strážske.

31 ročný vodič Vasyl / z Ukrajiny / viedol dodávkové vozidlo zn. Mercedes Sprinter, pričom z doposiaľ nezistených príčin prešiel s vozidlom do protismernej časti vozovky a narazil do prichádzajúceho nákladného vozidla zn. DAF FA45, ktorého vodičom bol 41 ročný Tomash / z Ukrajiny /. Po zrážke sa obe vozidlá prevrátili na bok. Vodič Tomash bol podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom, vodičovi Vasylovi bola odobratá vzorka krvi za účelom toxikologického vyšetrenia. Vo vozidle zn. Mercedes boli ďalší traja spolujazdci, 38 ročný Volodymyr / občan Ukrajiny / utrpel ťažké porania hlavy nezlučiteľné so životom, ktorým na mieste podľahol, 63 ročný Vasyl / občan Ukrajiny / a 27 ročný Vasyl / občan Ukrajiny / utrpeli ťažké poranenia hlavy s dobou liečenia nad 42 dní. 31 ročný vodič Vasyl utrpel ťažké poranenie hlavy s dobou liečenia nad 42 dní. Na vozidlách vznikla v súvislosti s dopravnou nehodou škoda vo výške 5.000, -Eur.

Vzhľadom k objektívnemu prešetreniu dopravnej nehody a stotožneniu neznámeho vodiča i jeho motorového vozidla, polícia žiada prípadných svedkov tejto udalosti, aby kontaktovali políciu buď osobne na Okresnom riaditeľstve Policajného zboru vo Vranove nad Topľou, tel. číslo 0961 86 3513, prípadne na známom tel. čísle 158 alebo na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Mohlo by Vás zaujímať
Pátranie po nezvestnej osobe
Norbert Malý, nar. 31.8.1970, tr.bytom Spišský Štiavnik, ul. Slnečná č. 427/9, okr. Poprad.
Krádež pokladničky z kostola
Včera (10.11.2020) po 15-tej hodine došlo v kostole „Svätého Jozefa“ v Prešove ku krádeži. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove na základe tejto udalosti začal trestné stíhanie za obzvlášť závažný zločin krádeže.
Poškodené nové požiarne dvere, výzva pre verejnosť
Včera (26.10.2020) popoludní telefonicky oznámila technická riaditeľka obchodného centra v Prešove poškodenie požiarnych dverí na objekte na Ul. Arm. Gen. Svobodu.
Kamerový systém v meste Prešov odhaľuje priestupky už 20 rokov
Mestská polícia v Prešove dennodenne monitoruje dianie v meste osobne i prostredníctvom kamerového systému, ktorý pomáha odhaliť a riešiť priestupky a trestné činy. Kamerový systém v Prešove dnes oslavuje okrúhle jubileum.
Pátranie po hľadanej osobe
Štefan Šoltís, nar. 30.07.1973, trv. bytom Poprad.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.