Štvrtok, 27. január 2022
Meniny má Bohuš | zajtra Alfonz

Foto: Suťaž Move UP v prešovskom Lanovom centre

V sobotu, 12.3.2016 sa na novej lezeckej stene v Lanovom centre OUTDOORPARK v Prešove konali preteky Slovenského pohára v boulderingu dospelých a mládeže MOVE UP. Zúčastnilo sa ich 82 pretekárov (62 mužov a 20 žien) zo Slovenska, Poľska i Maďarska.

Z toho bolo 27 súťažiacich v mládežníckych kategóriách U16, U18 a U20. V kvalifikácii bolo pre pretekárov pripravených 21 bouldrov systémom flash rozdelených na dve skupiny. Do finále postúpilo 10 mužov a 10 žien, ktorí bojovali o prvenstvo v štyroch bouldroch štýlom OS.

Prvenstvo v mužoch sa za povzbudzovania divákov podarilo vybojovať Štefanovi Bednárovi (SK James Kežmarok), druhý skončil Matej Švub (CCCBBB) a tretí Peter Kuric (HK Prometeus Handlová), ktorý zároveň vyhral i kategóriu U16. V kategórii ženy zvíťazila Vanda Michalková (Lezecká akadémia) ktorá vyhrala i kategóriu U16 pred Luciou Urbanovou a Lenkou Furdíkovou (U18).

Text: Mgr. Miloš Němý
Foto: František Eštočin

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK