Nedeľa, 23. január 2022
Meniny má Miloš | zajtra Timotej

Podľa Dzurindu je referendum krajne nekorektné

Vyhlásené referendum je podľa predsedu vlády SR Mikuláša Dzurindu nielen nepravdivé, ale aj krajne nekorektné. Vysiela signál o tom, že na Slovensku vláda nemá istotu realizovať svoje zámery. Jeho nepravdivosť spočíva, ako premiér 10. septembra pred novinármi v Prešove povedal, v tom, že hospodárstvo sa po rokoch rabovačky zotavilo a Slovensko stúpa v rebríčku úspešných ekonomík.

Takéto referendum preto nie je seriózna téma. V reakcii na to, že predseda Smer-u Róbert Fico vyhlásil, aby sa voliči Smer-u referenda zúčastnili konštatoval, "je to nielen Mečiarovo, ale už aj Ficovo referendum". To, či niektorí koaliční špičkoví politici nebudú rovnako kľučkovať, je podľa Dzurindu otázkou principiálneho postoja.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK