Piatok, 19. august 2022
Meniny má Lýdia | zajtra Anabela

Foto: 4. kolo Extraligy SHbÚ U19 opäť v Prešove

HBC DUCKS Košice U19 - HBK ADLER Trebišov U19 4:2 (0:2, 2:0, 2:0)

Góly DUCKS: Halahyja Patrik, Čirč, Marciňak, Varchola
Druhý "domáci" zápas druhé víťazstvo a tentoraz po fantastickom obrate trojbodové.
Keďže v Košiciach ešte nemajú postavené hokejbalové ihrisko, ktoré by spĺňalo podmienku hry 5+1, 3b Prešovská hokejbalová liga podala susednému mestu pomocnú ruku a tak konečne aj u nás môžeme zhliadnúť pravé zápasy Slovenskej extraligy. V mužstve Košíc sa však predstavia aj domáci hráči Igor MARCIN, Lukáš ŽEMBERY, Viktor JURAŠKO a kapitán mužstva Richard ČIRČ.

Mohlo by Vás zaujímať
Lucia Fecková z Prešov Panters so zlatom z Univerzitných Európskych Hier
Akademici športovci nezaháľajú ani v lete. Práve naopak, dni bez školy plne využívajú na tréningy. Ich fantastická forma sa preukázala aj na Univerzitných Európskych Hrách v Poľskej Lodzi, ktoré sa tento rok konajú od 17. do 30. júla.
Prešov Karate Kids opäť bodovali na vrcholových slovenských súťažiach!
Začiatkom mája sa PRESOV KARATE KIDS z JUNIORU PREŠOV zúčastnili MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA KADETOV A JUNIOROV 2022, ktoré sa uskutočnili dňa 07.05.2022 v Bratislave.
FC Tatran Prešov vyhral v prvom domácom zápase sezóny proti Petržalke
V sobotu 13. augusta sa na štadióne v Ličartovciach v prvom domácom zápase sezóny podarilo Prešovu otočiť nepriaznivé skóre 0-1 na víťazných 2-1.
Šachový sviatok v Prešove je opäť na obzore
V termíne od 4.8. do 8.8.2022 sa na ZŠ Šmeralova uskutoční už 15. ročník Medzinárodného šachového turnaja PREŠOV OPEN 2022, ktorý je zároveň aj neoficiálnym Krajským majstrovstvom v šachu jednotlivcov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK