Utorok, 18. január 2022
Meniny má Bohdana | zajtra Drahomíra, Mário

Volejbalisti deťom – 5. Ročník charitatívneho turnaja v plážovom volejbale

20. 6. 2015 sa v areáli prírodného kúpaliska Delňa uskutočnil už 5. ročník obľúbeného turnaja v plážovom volejbale.

Za organizátorov ho môžeme s hrdosťou označiť, za obľúbený, keďže sa ho zúčastnilo viac ako 100 hráčov – čiže 29 družstiev. Názvy družstiev, tak ako každý rok zaujali už na prvé čítanie napr. Solivarské papagáje, (M)učitelia, Červené krvinky. Tento rok sa niesol v znamení víťazstva našich extraligistov – hráčov VK Mirad PU, ktorí si doniesli so sebou aj svoju najvzácnejšiu trofej, s ktorou sa mohli odfotiť nielen hráči, ale aj náhodní okoloidúci. Nedali sa zahanbiť ani etraligistky - hráčky z klubu Dobré zo Slovenska.

Volejbalisti pricestovali z rôznych kútov Prešovského kraja, no z titulu sa tešia tento rok Vranovčania – víťazné družstvo Infúzie – Marek Slosarčík, Natáia Slosarčíková a Miro Miháľ , na 2. mieste skončilo družstvo AAA – Ján Grozer Špak, Ľubo Kamzík Závacký, Ivka Olejníková a Michal Ružbaský, na 3. mieste Pomalý rýchlik – Petr Zahornacký, Patrícia Červeňáková a Juraj Lacek, 4. miesto Jasmine – Ján Časar , Miro Miháľ st. , Daniel Jakubčin, Aďa Kulicová, 5. miesto MGP – Maroš Hajzuš, Gabriela Sarossyová , Lucia Luptáková a Peter Lupták.

Oficiálne sa počas turnaja vyzbieralo 500,00 €, výťažok bol odovzdaný, tak ako každý rok OZ Deťom pre život, ktoré zastrešuje rodinky s malými onko pacientmi.

Hlavní organizátori PhDr. Janette Langová (OZ J. D. – Galéria J. L) a Ing. Petr Zahornacký ďakujú všetkým, čo akýmkoľvek spôsobom pomohli pri organizácii, prispeli cenami a v neposlednom rade Mirovi Táslerovi, organizátorovi Dobrého festivalu, ktorý nás tento rok vzal pod svoje krídla a festival sa mohol uskutočniť počas Dobrého festivalu na Delni

Veríme, že sa stretneme minimálne v tejto zostave aj o rok a tento jedinečný turnaj bude mať svoje pokračovanie v ďalších ročníkoch.

Mohlo by Vás zaujímať
Prešovskí volejbalisti vo východniarskom derby jasne dominovali
V nedeľňajšom televíznom zápase dohrávaného 15. kola volejbalovej Niké Extraligy mužov sa zrodila hladká výhra prešovského družstva. Zverenci trénera Erika Digaňu excelentne blokovali a Svidníčania napriek snahe vzdorovať odchádzali zo Šariša bez zisku setu po výsledku 3:0 (25:15, 25:18, 25:18).
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK