Sobota, 28. máj 2022
Meniny má Viliam | zajtra Vilma

Foto: ALL STARS 3b PHbL - HbK Lion SVIDNÍK - 6:8

Exhibičný zápas ALL STARS 3b PHbL - HbK Lion SVIDNÍK 6:8 (0:1, 3:4, 3:3)

Štatistiky: Staš 4+0, Smrek 0+4, Stanislav 1+1, Ličák 0+2, Viazanko 1+0, Francan 0+1, Liba 0+1, Prudič 0+1 - Vook 2+1, Džupina 2+1, Mitra 0+3, Oščipovský 2+0, Svitana L. 1+1, Raschman 0+2, Šándor 1+0, Uličný 0+1 Brankári: Konečný - Sabol, Svitana M. Rozhodovali: Vrábel, Kochan Platiaci diváci: 89 Hráč zápasu: Vladimír Staš Priebeh zápasu: 0:1, 1:1, 2:5, 6:6

Dobrý výsledok, kvalitný súper, výborný zápas. Pred peknou diváckou kulisou, ktorú neodradila ani zima (-6) sme podali celkom sympatický výkon, za ktorý sa určite nemusíme hanbiť. Ďakujeme nášmu dnešnému súperovi a želáme mu veľa úspechov v Extralige SHbÚ v novom roku.

Informoval: Peter Kochan

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov karate kids z Junior Prešov opäť úradujú
Po 2 rokoch opäť súťažili PRESOV KARATE KIDS, z najväčšieho slovenského karate klubu Junior Prešov, a to ihneď na hviezdnom domácom podujatí v Bratislave - GRAND PRIX SLOVAKIA 2022
Projekt Športuj Slovensko prichádza do Prešova
Megaihrisko Športuj Slovensko je späť. Návštevníkov čakajú dni plné športu a zábavy pre celú rodinu. Na megaihrisku si budú môcť vyskúšať rôzne športy a povzbudia ich úspešní slovenskí športovci. Aj touto formou chce Slovenský olympijský a športový výbor po pandemických rokoch opäť rozhýbať celé Slovensko. Prvé z podujatí sa uskutoční už 14.5.2022 v Prešove.
V lete na bicykli bezpečne: Mestská polícia Prešov pripomína základné pravidlá
Aby namiesto radosti neprišli úrazy a nehody na bicykli, Mestská polícia opätovne pripomína zásady bezpečnosti pre chodcov i cyklistov.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK