Nedeľa, 14. august 2022
Meniny má Mojmír | zajtra Marcela

Hrušovský sa referenda nezúčastní

Podpredseda Národnej rady SR Pavol Hrušovský sa vypísaného referenda nezúčastní. A ako 5. septembra v Prešove vyhlásil, bol by rád, keby také rozhodnutie si osvojili aj ostatní oprávnení voliči. Na druhej strane treba rešpektovať Ústavou SR dané referendové právo. "Demokracia stojí viac ako by sme si želali," dodal na margo výdavkov na realizáciu plebiscitu.

P. Hrušovský nie je zástancom takých radikálnych názorov, aké prezentoval Vladimír Mečiar, predseda Hnutia za demokratické Slovensko, ktoré iniciovalo vypísanie referenda, keď ten vyhlásil, že na Slovensku je v súčasnosti krízový stav. Slovensko v súčasnosti rieši problémy, ktoré sa nahromadili za 6 rokov vlády tých, ktorí referendum iniciovali. Na ich adresu podpredseda parlamentu ešte dodal, že zišlo by sa im viac štátnického konania, a nie politického chytráčenia. Tým je podľa neho práve referendum.

KDH nebude podľa jeho podpredsedu P. Hrušovského organizovať žiadne antikampane, zapojí sa však do predreferendovej agitácie. Jej nosnou myšlienkou bude to, že referendum je zbytočné v čase, keď sa na Slovensku treba sústreďovať na riešenie vážnych hospodárskych otázok.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK