Sobota, 20. august 2022
Meniny má Anabela | zajtra Jana

Vo Vranovskej nemocnici zorganizujú odborný urogynekologický workshop

Zvyšovanie odbornosti gynekológov je hlavným cieľom urogynekologického workshopu, ktorý sa uskutoční 2. mája v priestoroch Vranovskej nemocnice, n. o. Pripravované podujatie bude pozostávať z praktickej časti, ako aj odborných prednášok.

Májový workshop vo Vranove nad Topľou sa bude venovať téme liečby stresovej inkontinencie a suburetrálnych pások. "Stresová inkontinencia spôsobuje ženám psychické a zdravotné ťažkosti, často aj zníženie pracovného či spoločenského uplatnenia. Medzi jej najčastejšie príčiny patria opakované pôrody, nedostatok hormónov po prechode, ťažká fyzická práca, opakované infekcie močových ciest, neurologické a iné ochorenia", informovala Zuzana Gajdošiková, PR manažérka spoločnosti Svet zdravia, pod ktorú spadá Vranovská nemocnica.

Primár gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia nemocnice Vladimír Spišák v tejto súvislosti uviedol, že pripravované podujatia zoznámia gynekológov s dôležitými novinkami, ktoré môžu následne uplatniť v praxi. "Cieľom workshopu je vyskúšať si nové operačné metódy, ako aj použitie nových zdravotníckych materiálov v domácom prostredí."

Odborné stretnutie gynekológov zorganizuje Vranovská nemocnica v spolupráci so Slovenskou lekárskou spoločnosťou, vranovským Spolkom lekárov a Slovenskou lekárskou komorou.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK