Štvrtok, 03. december 2020
Meniny má Oldrich | zajtra Barbora, Barbara

Šport

 • Až na malé výnimky, v podstate celý zápas čo do vývoja skóre, režírovali prešovské hádzanárky. Lenže ani družstvo zo Žitného ostrova sa len tak prvoligových bodov nemienilo vzdať.
  15.1.2001
  0
 • Desať dní po tom ako futbalisti marssuperligového Tatrana Prešov zahájili zimnú prípravu, zohrali v rámci nej druhý prípravný zápas. Minulý utorok vyhrali nad treťoligovou Odevou Lipany 4:3. Túto sobotu ich súperom bol taktiež treťoligista, ale v stretnutí s Michalovcami hŕstka zimou skrehnutých divákov okolo "mlatového" ihriska na Sídlisku III v Prešove sa podobnej gólovej úrody nedočkala.
  15.1.2001
  0
 • Podobne ako v najvyššej súťaži malého futbalu v Prešove, v Pohári primátora, aj v GRANTO lige sa potvrdil paradox, že na prvenstvo nie vždy stačí najlepšie strieľať. Presvedčil sa o tom okrem MFK Tatra Temexu predovšetkým Elmont Flox.
  15.1.2001
  0
 • S neomylnou istotou suveréna si na II. ročníku Safi Cupu počínal celok MARTINA, ktorý ani raz neprehral a zaslúžene mu patrí prvá priečka. Na druhej s jedinou prehrou na svojom konte skončilo MSI a bronz vybojoval FK Atak Mideo. Šokujúce posledné miesto bez jediného bodu pripadlo jesennému vicemajstrovi MFK Tatra Temexu.
  9.1.2001
  0
 • Už sa zdalo, že keď v utorok 2. januára odleteli prešovskí futbaloví odchovanci Peter Hlinka a Vladimír Bednár do rakúskeho Sturmu Graz, ich zotrvanie, či vlastne angažovanie do tímu účastníka Ligy šampiónov je hotovou vecou.
  8.1.2001
  0
 • Predchádzajúce dva prvoligové duely týchto súperov v tejto sezóne skončili rovnako 10:1 v prospech Prešovčanov. Aj piatkovom súboji bol jednoznačným favoritom Farmakol.
  8.1.2001
  0
 • Iba pred nedávnom sme vás informovali o Tatra Temex Cupe 2000 v malom futbale, v ktorom si zmeralo sily šesť popredných prešovských celkov a už je na rade ďalší podnik halovej sezóny. Temex Cup 2000 sa do histórie zapísal ako posledné podujatie uplynulého tisícročia v malom futbale a bezprostredne po ňom sa o slovo hlási premiérový turnaj práve sa začínajúceho roka.
  2.1.2001
  0
 • Nech to znie akokoľvek paradoxne, MFK Tatra Temex má po jeseni najlepší útok, skóroval 56 - krát, i obranu, inkasoval iba 28 - krát, napriek tomu nevedie tabuľku Pohára primátora v malom futbale.
  26.12.2000
  0
 • Prestávka medzi jesennou a jarnou časťou oboch líg v malom futbale je vítanou príležitosťou na spestrenie prípravy formou halových turnajov.
  18.12.2000
  0
 • Druhé obhliadnutie sa za jeseňou v malom futbale patrí GRANITO lige. Rozdelenie uličnej ligy spred troch rokov na dve prinieslo svoje ovocie, súťaž sa zdramatizovala a o postupové priečky sa zvádza tuhý boj. Novinkou tohto ročníka je premenovanie druhej ligy na GRANITO ligu a doposiaľ najvyšší počet účastníkov v jej doterajšej histórii.
  11.12.2000
  0
 • V našom prvom zastavení sa za nedávno skončenou jesennou časťou sezóny 2000/2001 v malom futbale sa zameriame na prekvapujúce momenty a oživenie, ktoré priniesol predovšetkým nečakaný polčasový kráľ Dubník team. Pred dvomi rokmi neznámy pojem na prešovskom futbalovom nebi, vystrelil smerom k najvyšším priečkam ako raketa.
  6.12.2000
  0
 • Záverečným kolom GRANITO Cupu vyvrcholila prvá polovica sezóny 2000/2001v malom futbale. Niektoré postupové miesta zaručujúce jarné štvrťfinálové súboje už poznajú svojich držiteľov, o zostávajúce sa mužstvá pobijú v prvom jarnom kole, ktoré je zároveň záverečným v skupinách. A skupina priniesla hneď dva prekvapujúce výsledky.
  29.11.2000
  0
 • Na dve časti rozdelená skupina futbalistov a funkcionárov FC Tatran Prešov odchádza dnes do rakúskeho Grazu. Kým prezident Vladislav Sabol a športovo - technický riaditeľ klubu Peter Majer tam smerujú cez Bratislavu osobným motorovým vozidlom, hráči Peter Hlinka a Vladimír Bednár sa tam dopravia letecky z Košíc.
  27.11.2000
  0
 • Druhý prvoligový gól zaknihoval v sobotňajšom šlágri posledného jesenného kola futbalovej Mars superligy útočník Tatrana Prešov Stanislav Šesták.
  27.11.2000
  0
 • "Nemám pocit, že dnes vyhralo lepšie mužstvo," uzavrel svoje stručné pozápasové hodnotenie tréner košických tigrov Erik Bogdanovský. Domáci kormidelník Mikuláš Komanický s ním v podstate súhlasil a preň typickým spôsobom ešte zakontroval: "Spokojní podľa mňa môžeme byť ale obaja. Hostia s predvedenou hrou a my s bodmi..."
  27.11.2000
  0
 • Predposledným jesenným kolom pokračoval GRANITO Cup v malom futbale. V skupine A Markob zdolal Sídlisko II 5:2, ale aj v tomto prípade nepodal favorit očakávaný výkon. Mimoriadne dramatický náboj mal súboj medzi FK Atak Mideom a Palmeirasom.
  22.11.2000
  0
 • Po piatkových úvodných zápasoch 7. kola extraligy volejbalistov sa v sobotu hrali ďalšie štyri stretnutia. Zaobišli sa bez väčších prekvapení, Prešovčania nedokázali ani tentokrát poraziť Petrochemu Dubová, ktorá tak ostáva jediným extraligovým celkom, ktorú PU ešte neporazila.
  20.11.2000
  0
 • "Pred zápasom na Liptove by sme remízu brali všetci všetkými desiatimi," vyriekol prvé slová, keď už všetky pozápasové emócie trochu opadli, kapitán marssuperligového Tatrana a strelec jediného gólu zeleno - bielych Marek Petruš. "Avšak po záverečnom hvizde máme na duši smútok, hoci i bod získaný v Ružomberku má svoju nespornú cenu.
  20.11.2000
  0
 • Prvú tretinu prvoligového hokejového stretnutia Farmakol Prešov - Dukla Senica rozbehli domáci celkom svižne a hlavne efektívne. Po dvadsiatich minútach na ukazovateli svietilo skóre 4:0, čo v podstate odzrkadľovalo dianie na ľade i rozdiel v streleckej aktivite.
  16.11.2000
  0
 • GRANITO Cup v malom futbale sa rozbehol na plné obrátky a v skupinách sa dohralo už druhé kolo. V skupine A sa pozornosť upriamila na súboj FK Atak Mideo a Markobu.
  14.11.2000
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.