Pondelok, 30. november 2020
Meniny má Ondrej, Andrej | zajtra Edmund

Šport

 • Po pomerne hladkom priebehu stretnutia medzi Markobom a úradujúcim majstrom FK Atak Mideom došlo za stavu 4:3 ku škandalóznemu záveru, keď jeden z hráčov Ataku neudržal nervy na uzde a po predchádzajúcej provokácii inzultoval protihráča.
  5.6.2001
  0
 • Uličná liga v malom futbale pokračovala oboma súťažami, teda Pohárom primátora a GRANITO ligou. Začína sa vyostrovať boj o najcennejšiu trofej, ako aj o dve postupové priečky medzi elitu.
  29.5.2001
  0
 • Budapešť - Známy pretekársky okruh neďaleko maďarskej metropoly Hungaroring žičil uplynulú nedeľu prešovskému motocyklovému pretekárovi Jánovi Mikulákovi. Pri Budapešti sa v rámci medzinárodných pretekov išlo tretie kolo slovenského šampionátu. V triede Stocksport do tisíc kubíkov dosiahol J. Mikulák doposiaľ najväčší úspech svojej motocyklovej kariéry, keď vystúpil na stupeň najvyšší. Za ním skončili Bratislavčan Kužma a žilinský jazdec Přikryl (viď fotoreportáž)
  28.5.2001
  0
 • Prešov - Futbalisti Tatra Temexu mali na dosah možno rozhodujúci brejk v Pohári primátora. V priamom stretnutí o čelnú priečku viedli nad MARTINOM už 4:2, potom však súper zapol na vyššie obrátky a vyrovnal.
  23.5.2001
  0
 • Kysak - Blíži sa siedmy ročník podujatia pre všetkých priaznivcov športu, piva a dobrej zábavy. Kysacký pivný maratón sa uskutoční v nedeľu, v Kysaku (pri horárni). Výhodná poloha obce Kysak každoročne pritiahne na túto akciu mnoho Prešovčanov, Košičanov i ľudí z okolitých obcí.
  17.5.2001
  Autor: Michal Frank
  0
 • Pohár primátora v malom futbale pokračoval svojim dvanástym kolom, v ktorom nebola núdza o nervozitu i prekvapenia. V súboji o čelné pozície na seba narazili odvekí rivali - FK Atak Mideo a MFC Tatra Temex.
  15.5.2001
  0
 • V malom futbale sa odohral tak trocha revolučný víkend, pretože lídri tabuliek oboch súťaží, ale aj ďalší papieroví favoriti nepotvrdili svoje postavenie.
  9.5.2001
  0
 • Úvodné jarné kolo Pohára primátora v malom futbale poznamenalo odstúpenie celku U Greka. Je to vôbec po prvý raz od rozdelenia súťaže na dve ligy, čo prvoligista predčasne ukončil sezónu.
  2.5.2001
  0
 • Úvodné dvojkolo druhej GRANITO ligy v malom futbale sa nieslo predovšetkým v znamení boja o postupové priečky. Líder tabuľky Palmeiras narazil na papierovo slabšie AC Husky, tie však podali doposiaľ jeden zo svojich najlepších výkonov a o víťazstve favorita 5:2 prakticky rozhodli dva sporné pokutové kopy.
  25.4.2001
  0
 • Mimoriadne kvalitný malý futbal mohli diváci zhliadnuť vo finále, respektíve v súboji o bronz v druhom ročníku ligového pohára - GRANITO Cupu. Nevídaný gólový kolotoč roztočili najprv futbalisti Chaos Gemor Teamu a Dubníka v boji o tretiu priečku. Toto stretnutie ukázalo prečo je malý futbal taký atraktívny a zaujímavý.
  17.4.2001
  0
 • Semifinálové zápolenia GRANITO Cupu mali až nečakane jednoznačné rozuzlenie v podobe finálového postupu MARTINA a Fotocoloru Šváby.
  9.4.2001
  0
 • Za krásneho slnečného počasia pokračoval GRANITO Cup štvrťfinálovými stretnutiami, ktoré sa tešili peknej diváckej kulise. O najväčšie prekvapenie sa postaral Chaos Gemor Team, ktorý hneď v úvodnom meraní síl vyradil FK Atak Mideo. Pre Atak je to už druhé veľké pohárové sklamanie, keď rovnako dopadol aj v minulej sezóne.
  2.4.2001
  0
 • Popri katastrofálnych chorobách, ktoré obchádzajú v tejto dobe Európu si špeciálnu odnož niektorej z nich vyklonovali aj podaktorí futbalisti uličnej ligy. Má podobu blúdenia, pretože až tri celky nenašli cestu ku svojim súperom a na záverečné vystúpenia v skupinách ligového pohára - GRANITO Cupu, jednoducho nenastúpili.
  27.3.2001
  0
 • Záverečnými súbojmi v skupinách sa uzatvorí už najbližší víkend prvá fáza GRANITO Cupu v malom futbale. Hráči jednotlivých družstiev tak učinia rozhodujúci krok smerom ku štvrťfinále, alebo ku vynútenej predĺženej prestávke. V skupine A je už istým postupujúcim FK Atak Mideo, na ktorý čakajú posledné Korytnačky.
  19.3.2001
  0
 • Posledným halovým podujatím pred jarnými odvetami v malom futbale bol premiérový ročník Atak Cupu 2001. Systémom štart - cieľ si prvenstvo na tomto podujatí vybojoval usporiadajúci celok FK Atak Mideo.
  13.3.2001
  0
 • Dvanásty ročník halového turnaja OFZ sa stal korisťou futbalistov z Krivian. Aj keď najlepšie ho mali rozohraný borci z Nižnej Šebastovej, záver nezvládli a patrí im druhá priečka.
  5.3.2001
  0
 • Tak ako napovedá titulok, záver zimnej prestávky v malom futbale sa neodvratne blíži. Na koniec halovej sezóny sú pre fanúšikov tohto populárneho športu prichystané dve interesantné konfrontácie.
  26.2.2001
  0
 • Presne štyridsaťpäť dní ostáva do okamihu, keď sa rozkrúti jarný kolotoč stretnutí uličnej ligy v malom futbale. Ako je už športovej verejnosti známe, jarná časť začne 24. marca 2001 premiérovo GRANITO Cupom (ligovým pohárom).
  6.2.2001
  0
 • Ďalším podujatím pokračoval 12. ročník halového turnaja vo futbale, ktorý organizuje Oblastný futbalový zväz Prešov. Tentoraz si v skupine C zmerali sily tímy z uličnej ligy malého futbalu, doplnené o celok Vojska.
  30.1.2001
  0
 • V našom treťom zastavení sa za jesennou časťou súťaží v malom futbale si pod štatistický drobnohľad vezmeme ligový pohár - GRANITO Cup. Výsledky z neho sú ešte pomerne čerstvé, záverečné kolo sa odohralo posledný novembrový víkend, a jarná časť súťaží odštartuje práve ligovým pohárom. Družstvá, ktoré v GRANITO Cupe štartujú bez ohľadu na ligovú príslušnosť vo vyžrebovaných skupinách, celkovo dosiahli 499 gólov...
  22.1.2001
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Predám
Reality: Predám
2-izb. byty v novostavbe

Ponúkame na predaj 2-izb. byty s terasou a malou záhradkou, alebo balkónom v rozostavanom bytovom dome na Novej Dúbrave neďaleko centra Prešova. Byty s modernou dispozíciou majú 53/60m2 s južnou orientáciou.

0949772893 | | cena: 116.958,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.