Pondelok, 30. november 2020
Meniny má Ondrej, Andrej | zajtra Edmund

Šport

 • O vyrovnanosti tohtoročnej súťaže o Pohár primátora v malom futbale svedčí aj fakt, že doposiaľ druhý celok priebežného poradia Prostejovská, po prehre s Hestou, klesol až na piatu priečku. Hesta sa vypla ku dobrému výkonu a napriek tomu, že bola oslabená o niektorých hráčov zvíťazila 10:7, keď Prostejovskej nepomohla ani netradičná power - play.
  17.10.2001
  0
 • Súboj doposiaľ neporazenej Prostejovskej s úradujúcim majstrom MFC Tatra Temexom bol vyvrcholením ďalších dvoch hracích dní uličnej ligy v malom futbale. Stretnutie začali lepšie prenasledovatelia obhajcu Pohára primátora a viedli 2:0. Potom však Tatra Temex zmenila spôsob hry a donútila Prostejovskú vynechávať medzihru, čo bola voda na mlyn dovtedy neúspešného majstra.
  8.10.2001
  0
 • Obe súťaže v malom futbale sa dostávajú pomaly do svojej záverečnej fázy. Napriek tomu, tohtoročná sezóna akoby nemala svojich vyložených favoritov tak, ako tomu bolo po iné roky.
  1.10.2001
  0
 • Hlboko do histórie sme museli načrieť pri hľadaní informácie kedy a komu sa podaril podobný husársky kúsok ako Pulpu. Ten totiž doslova na franforce rozstrieľal torzo M-N Z.I.P. a nadelil mu rovnú tridsiatku!
  24.9.2001
  0
 • Ďalším kolom pokračovali obe súťaže PAKMF v malom futbale. Pozornosť bola sústredená predovšetkým na to, či si vedúci celok a obhajca Pohára primátora MFC Tatra Temex poradí s minuloročným bronzovým prekvapením tejto súťaže Chaosom Gemorom teamom. Ten nevie nadviazať na lanské úspechy a oslabenie o výborného gólmana Vaška sa ukázalo ako rozhodujúce.
  17.9.2001
  0
 • Pohár primátora v malom futbale priniesol už v prvom kole niekoľko prekvapení, ale druhé bolo minimálne v troch prípadoch skutočnou bombou. Najprv si obhajca titulu MFK Tatra Temex zmeral sily so svojim najväčším súperom v boji o vlaňajší primát, celkom MARTINA. V tomto ostro sledovanom stretnutí sa čakal vyrovnaný boj, ktorý sa však nekonal.
  12.9.2001
  0
 • Prvým kolom sa prihlásil ku slovu aj Pohár primátora v malom futbale a zrodilo sa hneď niekoľko zaujímavých výsledkov. Obhajca titulu MFK Tatra Temex presvedčivo zvíťazil nad Patexom 8:2, hoci cez polčasovú prestávku to vôbec nevyzeralo na jednoznačný výsledok. Patex však nakopil niekoľko chýb a zaslúžene pykal.
  5.9.2001
  0
 • Sabinov - Vskutku historické podujatie sa podarilo zorganizovať Únii malého futbalu v Sabinove. Medzimestský turnaj Únií malého futbalu začal písať svoju prvú kapitolu. Pozvanie organizátorov prijali hosťujúce košické mužstvá Estudiantes a Robkerk, Prešovčania FK Atak a Chaos Gemor team, hostiteľov zastupovali celky Horizont a Milk Agro.
  30.8.2001
  0
 • Ďalším dvojkolom pokračovala druhá liga v malom futbale. Situácia na čele tabuľky sa zmenila iba minimálne, pretože dva vedúce celky prešli aj týmto sitom bez zakopnutia. Z čela, aspoň pre túto chvíľu, odišlo iba SC FOFO, ktorému sa nie veľmi darilo.
  27.8.2001
  0
 • V úmornom, horúcom počasí sa odohrali úvodné dve kolá druhej ligy v malom futbale. Futbalisti, ako je už v Prešove tradíciou, skôr než rozohrali prvé stretnutia, brigádnicky upravili všetky tri hracie plochy. Predovšetkým ihrisko na ZŠ Prostejovská, postihnuté nedávnymi záplavami, aj po enormnej snahe ostáva iba na hranici regulárnosti. Ani tieto skutočnosti však nezmenili nič na fakte, že priaznivci malého futbalu si mohli po prestávke vychutnať prvé minúty nového súťažného ročníka.
  20.8.2001
  0
 • Nasledujúci víkend už s nedočkavosťou očakávajú hráči druhej ligy v malom futbale, ktorých čaká hneď na úvod náročné dvojkolo. Počet účastníkov ostal rovnaký ako minulého roku, v súťaži teda nastúpi pätnásť družstiev.
  13.8.2001
  0
 • Iba čosi viac ako jeden mesiac trvala letná prestávka v prešovskom malom futbale a opätovne je na rade jej ďalší, už dvadsiaty štvrtý ročník, ktorý odštartuje druhou ligou už 18. augusta. Aj tento krát pôjde o rok „prestavbový“, pretože sa v ňom objaví niekoľko noviniek.
  7.8.2001
  0
 • V poradí druhý ročník súťaže v ryžovaní zlata v obci Zlatá Baňa na úbočí Slánskych vrchov pri Prešove organizuje v sobotu 4. augusta tamojšia samospráva a Klub zlatokopov pri Východoslovenskom múzeu v Košiciach. Jeho zmyslom je oživiť a pripomenúť tradíciu ryžovania zlata v týchto končinách. Už premiéra podujatia minulý rok potvrdila opodstatnenosť názvu obce, pretože medzi súťažiacimi boli úspešní hľadači drobných zlatiniek.
  3.8.2001
  0
 • Elmont Flox dosiahol okrem postupového cieľa medzi elitu aj najlepšie výsledky v štatistických ukazovateľoch GRANITO ligy. Svojim súperom vsietil 274 gólov a obdržal iba 91, čo je pri 28 odohraných stretnutiach úctyhodný výkon. Znamená to, že nový účastník Pohára primátora dokázal priemerne skórovať 9,78 krát, pričom obdržal len 3,25 gólu na stretnutie.
  24.7.2001
  0
 • Pred nedávnom skončený Pohár primátora v malom futbale patrí už do historických análov najpopulárnejšieho amatérskeho športu v Prešove. Preto je na mieste, aby sme sa zastavili pri štatistických ukazovateľoch uplynulého ročníka. Na jar padlo dovedna 308 gólov, čo je v porovnaní s rovnakým obdobím v minulej sezóne pokles o 174 presných zásahov!
  16.7.2001
  0
 • Záverečným dvojkolom sa skončili boje v GRANITO lige malého futbalu, ktorá patrila spoločne s Pohárom primátora medzi najdramatickejšie vo svojej histórii. Ani pred posledným hracím víkendom nebolo úplne isté kto zo štvorice kandidátov postúpi do najvyššej súťaže - Pohára primátora.
  4.7.2001
  0
 • Až v poslednom kole uličnej ligy v malom futbale sa rozhodlo o novom držiteľovi Pohára primátora. Všetko podstatné mali v rukách, či vlastne na kopačkách, hráči MFK Tatra Temexu. V stretnutí s MSI síce nezačali lepšie ako ich súperi a prehrávali 0:1, postupom času však ovládli hru a vypracovali si viaceré veľmi dobré príležitosti. Premenili tri, pričom ich súper po prvom úspechu už nemal strelecké šťastie, a tak po dvoch rokoch patrí prvenstvo opäť hráčom Tatra Temexu.
  26.6.2001
  0
 • O titule majstra prešovskej uličnej ligy v malom futbale sa mohlo rozhodnúť už v minulom kole. Futbalová fortúna tak nechcela a na celkového víťaza Pohára primátora si musíme počkať až do záverečného kola. Najväčší kandidáti na titul mali vskutku náročných súperov...
  19.6.2001
  0
 • Po dvanástich rokoch zavládla v Pušovciach nefalšovaná futbalová radosť. TJ Rozvoj Pušovce postúpil do piatej ligy, keď pred druhými Uzovcami získali rozhodujúci štvorbodový náskok už jedno kolo pred koncom najvyššej okresnej súťaže. Túto udalosť sme pre Vás zmapovali prostredníctvom rozhovoru s trénerom Ľubošom Štefánom...
  18.6.2001
  0
 • Pohár primátora v malom futbale speje ku svojmu vyvrcholeniu. Už iba dve kolá ostávajú do konca tohtoročnej súťaže, pričom o titul ešte vždy bojujú prakticky až štyri družstvá. V mimoriadne dôležitom stretnutí si zmerali sily MARTIN s Markobom...
  11.6.2001
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Predám
Reality: Predám
2-izb. byty v novostavbe

Ponúkame na predaj 2-izb. byty s terasou a malou záhradkou, alebo balkónom v rozostavanom bytovom dome na Novej Dúbrave neďaleko centra Prešova. Byty s modernou dispozíciou majú 53/60m2 s južnou orientáciou.

0949772893 | | cena: 116.958,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.