Pondelok, 30. november 2020
Meniny má Ondrej, Andrej | zajtra Edmund

Šport

 • GRANITO Cup nezadržateľne speje ku svojmu v poradí už tretiemu vyvrcholeniu. Osmička štvrťfinalistov sa stretla v priamom súboji o semifinále, ktoré sa bude hrať už na dve stretnutia. Nechýbali medzi nimi ani dvaja druholigisti a aj jeden z nováčikov Pohára primátora, ale pre tento ročník sa ich púť už skončila.
  2.4.2002
  0
 • GRANITO Cup sa po stretnutiach v skupinách dostal do svojej nadstavbovej časti. Iba dva celky zo všetkých zúčastnených aktérov dokázali prejsť sitom základnej skupiny bez zaváhania. Podľa očakávania je to líder tohtoročnej uličnej ligy MFK Tatra Temex, suverénny víťaz skupiny A, ku ktorému sa priradil ešte Chaos Gemor Team, prvý celok skupiny C. Ostatné družstvá museli o svoje miesto na futbalovom slnku bojovať ešte tuhšie a až do posledných minút nebolo o ničom rozhodnuté.
  27.3.2002
  0
 • V úvodnom kole jarnej časti GRANITO Cupu sa zrodil rekord, ktorý sa zapíše do análov malého futbalu a zrejme nielen v Prešove. Vysoko favorizovaný celok MFK Tatra Temexu nielenže potvrdil svoju hegemóniu, ale pripravil doslova debakel, na ktorý sa nezabúda do konca života, celku M-N Z.I.P. Prakticky každú poldruha minútu z celkového hodinového hracieho času „temexáci“ vsietili a porazili svojho súpera 41:0!
  18.3.2002
  0
 • Drienica - Slovenský pohár v snoubordingu mal v sobotu (23. 2. 2002) na programe preteky v disciplíne Straight Jump (priamy skok) v rekreačnej oblasti Drienica (okres Sabinov). K dispozícii bola umelo zasnežená trať a mostík vysoký tri metre, dlhý 15 metrov a päť metrov široký.
  13.3.2002
  Autor: Michal Frank
  0
 • Doslova na minúty počítajú hráči a priaznivci malého futbalu čas, ktorý ostáva do štartu jarnej časti GRANITO Cupu, teda Ligového pohára. Po pravdepodobne historicky najdlhšej zimnej prestávke, ktorá sa neplánovane natiahla aj kvôli účasti niekoľkých celkov na JOMA Cupe, sú na rade dve predposledné kolá v základných skupinách a resty z jesene.
  12.3.2002
  0
 • 13. ročník halového turnaja ObFZ mal oproti ostatným ročníkom bohatší scenár. Po prvýkrát mohli družstvá, ktoré obsadili v základných skupinách druhé miesta, zložiť reparát a zmerať si sily v B finále. Podujatie otvorili starší dorastenci Nižnej Šebastovej so svojimi rovesníkmi z Tatranu Prešov.
  5.3.2002
  0
 • Vo finálovej skupine A Pohára ObFZ si zaslúžené prvenstvo vybojovali hráči Solivaru, ktorí nenašli na celom podujatí žiadneho premožiteľa. Ich najväčším konkurentom boli špecialisti na malý futbal FK Atak Prešov, patrí im celkové druhé miesto, bronz vybojoval celok Záborského.
  26.2.2002
  0
 • Už trinásť rokov bojujú futbalisti prešovského a sabinovského okresu o víťazstvo v halovom turnaji Oblastného futbalového zväzu.Tradičná „skupina uličnej ligy“ má staronového postupujúceho, ktorým je nečakane FK Atak Prešov.
  18.2.2002
  0
 • V rekreačnej oblasti Drienica sa 23. februára uskutoční tretí ročník akcie Semtex Snowboard Fest, ktorý organizuje prešovská agentúra Boardcore. Táto súťaž snoubordistov je zaradená, po prvýkrát na východe Slovenska, do programu Slovenského pohára.
  9.2.2002
  Autor: Michal Frank
  0
 • Na naše pomery nebývalá zostava východniarov zareagovala na ponuku Mestskej únie malého futbalu v Nitre a vydá sa už tento víkend na futbalové skusy pod Zobor. Do novoročného turnaja o Putovný pohár firmy Polyservis Nitra sa prihlásili celky FK Ataku Prešov, Fan Sportu Pušovce a Horizontu Sabinov. FK Atak bude bojovať v nitriansko - bratislavskej skupine B a Pušovce so Sabinovom dal žreb dokonca dohromady spolu so Šuranmi, Realom Bratislava a dvomi nitrianskymi mužstvami.
  9.1.2002
  0
 • Vyznávači malého futbalu v Prešove sa dočkali rozsahom aj úrovňou neobvyklého podujatia. Svojim nultým ročníkom sa totiž o slovo prihlásil Joma Cup, ktorý rozčeril trocha stojaté prešovské vody.
  31.12.2001
  0
 • Aj druhá zo súťaží organizovaných Prešovskou asociáciou klubov malého futbalu (PAKMF), ligový pohár GRANITO Cup, má za sebou jesennú časť. Vzhľadom na to, že niektoré z mužstiev využili možnosť účasti na prestížnom turnaji Joma Cup, ako aj pre problémy s počasím, nie je záverečný jesenný účet úplný.
  19.12.2001
  0
 • Aj druhá liga v malom futbale má zimnú prestávku, ktorá je ideálnym časom na štatistické údaje z jesennej časti. Pripomeňme si najprv, že tri postupové miesta patria po polčase sezóny FC Ambre, Sofosu (ten sa už druhý krát premenoval, tentoraz na Pneuservis Alfa Tire) a Pulpu.
  11.12.2001
  0
 • Pohár primátora má po jeseni v celku MFC Tatra Temex jasného lídra, ktorý vedie vo všetkých ukazovateľoch. Jeho strelci zaťažili kontá súperov dovedna sedemdesiat krát, čo značí priemer 7,77 gólu na stretnutie. V tomto ukazovateli sa mu vyrovnala iba po jeseni druhá Hesta, ktorá dosiahla navlas rovnaký výsledok.
  4.12.2001
  0
 • Torzo záverečného jesenného kola GRANITO Cupu v malom futbale, po ktorom nastala zimná prestávka, odohrali uplynulý víkend. Už sme informovali o tom, že niektoré družstvá využili možnosť konfrontácie na veľmi dobre obsadenom turnaji Joma Cup a svoje zápasy odohrajú v jarnej časti sezóny, iným celkom skrížilo plány aj pomerne nepriaznivé počasie.
  28.11.2001
  0
 • Do úplného vyčerpania jesenného programu uličnej ligy v malom futbale ostali odohrať ešte posledné stretnutia pred zimnou prestávkou. Toto konštatovanie však nie je úplne presné, pretože poniektoré celky využili lákavú ponuku Joma Cupu a stretnutia si preložili na jarné termíny. Nič to však nemení na fakte, že uplynulý víkend sa hralo o sto šesť a padlo aj pomerne veľa gólov.
  20.11.2001
  0
 • Ligový pohár v malom futbale, ktorý nesie názov GRANITO Cup, sa po tretí krát prihlásil o slovo. Celky z Pohára primátora a druhej ligy bojujú v štyroch skupinách o dovedna osem postupových miest. Skupina A, ktorá je najpočetnejšia, pretože ju tvorí až sedem celkov, rozohrala úvodné stretnutia podľa predpokladov. Safi porazila Black Heards 5:1, avšak v súboji s Noemom tentoraz zaváhala a podľahla mu 3:4. O čosi podobné sa postaral aj víťaz predchádzajúceho duelu, ktorý je už typický tým, že sa ťažko motivuje ku dobrým výsledkom v rade za sebou.
  13.11.2001
  0
 • Záverečným jesenným kolom vyvrcholila aj druhá liga v malom futbale. Pozornosť futbalových fanúšikov sa v tejto súťaži upriamila predovšetkým na to, kto obsadí tri postupové priečky znamenajúce od novej sezóny prvú ligu.
  6.11.2001
  0
 • Záverečné jesenné kolo Pohára primátora v malom futbale malo rozhodnúť predovšetkým o držiteľovi jesenného primátu. O zisk „polovičatého“ majstra bojovali v priamom súboji futbalisti MFC Tatra Temex s Elmontom Floxom. Na prekvapenie si po dlhú dobu úspešnejšie počínal nováčik Elmont Flox, ktorý dvakrát viedol. Keď už sa zdalo, že o jeho víťazstve 2:1 nebude pochýb, Temex udrel doslova v hodine dvanástej a v poslednej minúte vyrovnal. Znamená to, že jesenný titul patrí obhajcovi trofeje a nováčikovi o skóre ostala tretia priečka.
  30.10.2001
  0
 • O najväčšie prekvapenie uplynulých kôl v malom futbale sa postaral Noem, ktorý porazil doposiaľ vedúce mužstvo druhej ligy FC Ambru 6:2 a zosadil ju z trónu. Pred tým však v dohrávke práve Noem nestačil na SC FOFO, ktorý si pripísal dva body za víťazstvo 6:5. Vo vyrovnanom stretnutí si tento celok zmeral ešte sily s Pulpom, avšak tentoraz boli spokojnejší súperi, pre ktorých výhra 7:6 znamená prvú priečku tabuľky.
  23.10.2001
  0
Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
2-izb. byty v novostavbe

Ponúkame na predaj 2-izb. byty s terasou a malou záhradkou, alebo balkónom v rozostavanom bytovom dome na Novej Dúbrave neďaleko centra Prešova. Byty s modernou dispozíciou majú 53/60m2 s južnou orientáciou.

0949772893 | | cena: 116.958,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.