Štvrtok, 11. august 2022
Meniny má Zuzana | zajtra Darina

Samospráva

 • Poslanci Prešovského samosprávneho kraja (PSK) na svojom včerajšiom zastupiteľstve znova upravovali rozpočet kraja. Sumu viac ako 646.000 eur prerozdelili na dopravu, kultúru a potreby Úradu PSK.
  18.9.2015
  Autor: TASR
  0
 • (ilustračné foto: TASR)
  Nové a repasované vozidlá získali dnes dobrovoľní hasiči v siedmich obciach a mestách Prešovského kraja. Kľúče od áut im odovzdal minister vnútra Robert Kaliňák.
  30.8.2015
  Autor: TASR
  0
 • Takmer 30 bodov programu prerokujú poslanci na 12. zasadnutí Zastupiteľstva Prešovského samosprávneho kraja (PSK), ktoré sa bude konať v utorok 25. augusta. V úvode si poslanci vypočujú informatívnu správu o plnení predchádzajúcich uznesení a správu o kontrolnej činnosti. Budú sa zaoberať aj výsledkami kontroly NKÚ v prípade hospodárenia samosprávneho kraja.
  24.8.2015
  Autor: TASR
  0
 • výstava po Prešovskom samosprávnom kraji (PSK) predstaví počas najbližších dvoch týždňov najúspešnejšie projekty v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Poľsko – Slovensko za obdobie 2007 – 2013.
  16.8.2015
  Autor: TASR
  0
 • Prešovský samosprávny kraj začal tento týždeň rekonštrukciu zadného vstupu do Úradu PSK za približne 68.000 eur. Vchod by mal byť do dvoch mesiacoch vynovený a hlavne bezbariérový.
  1.7.2015
  Autor: TASR
  0
 • Monitorovací výbor OP EVS
  Dnes sa občan pri styku s úradmi pravdepodobne nevyhne dlhým radám, haldám papierov, atramentovým podpisom ani pečiatkam.
  18.6.2015
  Autor: Tlačový odbor MV SR
  0
 • 16.6.2015 sa na pracovnom rokovaní stretla primátorka Andrea Turčanová, prednosta MsÚ Jozef Smetana a zástupcovia príslušných oddelení MsÚ, aby riešil problém na ul. Mirka Nešpora.
  17.6.2015
  Autor: Veronika Kmetóny Gazdová, PhDr.,PhD.
  41
 • (ilustračné foto: TASR)
  Na viacerých miestach Prešovského kraja po večernom výdatnom daždi vyčíňala voda. V obciach Raslavice i Bartošovce v okrese Bardejov a Tulčík v okrese Prešov sú stále v pohotovosti profesionálni i dobrovoľní hasiči.
  16.6.2015
  Autor: TASR
  2
 • Investície do ciest v Prešovskom kraji dosiahli za posledných 10 rokov 150 miliónov eur. Takmer 49 miliónov eur predstavovali zdroje Európskej únie z programov Interreg IIIA, Regionálny operačný program či Program cezhraničnej spolupráce Poľsko – Slovensko. Slovensko-poľské cestné spojenie i jednotlivé projekty predstavuje nová kniha, ktorú v týchto dňoch vydala Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja (SÚC PSK).
  29.5.2015
  Autor: Veronika Fitzeková hovorkyňa PSK
  0
 • Zaliate cesty, popadané stromy a zatopené domy. To sú takmer každoročné trápenia obyvateľov a starostov stoviek slovenských obcí.
  31.3.2015
  Autor: Ministerstvo vnútra SR, Oddelenie vzťahov s médiami
  0
 •  Magazín PSK je televízna relácia s mesačnou periodicitou, ktorú vysielajú súkromné regionálne televízie v Prešovskom samosprávnom kraji. Jej cieľom je priblížiť obyvateľom Prešovského regiónu aktuálne dianie v krajskej samospráve. Relácia občanov informuje o zasadnutiach Zastupiteľstva PSK, vysvetľuje zámery a približuje ciele, ktoré chce vedenie samosprávneho kraja dosiahnuť.
  30.3.2015
  0
 • Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Severovýchod Slovenska hľadá najkrajšie fotografie Prešovského kraja. Prostredníctvom fotografickej súťaže Choď a foť chce ukázať miesta, ktoré môžu zaujať turistov a zdôrazniť turistický potenciál regiónov.
  18.3.2015
  Autor: TASR
  0
 • Poslanci Prešovského samosprávneho kraja (PSK) v utorok (10.2.) na svojom deviatom zasadnutí prerokujú aj úpravu rozpočtu, kde prerozdelia 8,3 milióna eur z úveru od Európskej investičnej banky na dopravu, kultúru a sociálne zabezpečenie.
  8.2.2015
  Autor: TASR
  0
 • Prešovský samosprávny kraj získal od Európskej investičnej banky (EIB) 25 miliónov eur na financovanie rozvojových zámerov kraja. Úverovú zmluvu dnes napoludnie v Luxemburgu podpísal predseda PSK Peter Chudík a viceprezident EIB László Baranyay.
  18.12.2014
  Autor: redakcia
  0
 •  Televízna relácia Magazín PSK mapuje dianie v Prešovskom kraji v mesiaci November z pohľadu krajskej samosprávy
  27.11.2014
  Autor: PSK
  0
 • Prešovský samosprávny kraj je aj po roku 2013 stále najlepšie hospodáriacim krajom na Slovensku. O prvú priečku sa delí s Nitrianskym samosprávnym krajom.
  16.10.2014
  Autor: Redakcia
  0
 • Televízna relácia Magazín PSK mapuje dianie v Prešovskom kraji v mesiaci September z pohľadu krajskej samosprávy
  6.10.2014
  Autor: PSK
  0
 • Prešovský samosprávny kraj (PSK) zbiera návrhy na laureátov Ceny PSK. Poslať ich môže ktorýkoľvek občan. Urobiť tak môže do konca septembra. Kraj ocení významné osobnosti tento rok už po jedenástykrát.
  24.9.2014
  Autor: TASR
  0
 • Pri zveľaďovací obcí chce pomôcť aj Prešovský samosprávny kraj (PSK). Obce už vďaka nezamestnaným i poberateľom sociálnych dávok svoje priestranstvá upratujú a čiastočne aj opravujú, samospráva im teraz ponúka ďalšiu pomoc v podobe materiálu a pracovných pomôcok.
  17.9.2014
  Autor: TASR
  0
 • Obce majú jedinečnú možnosť využiť na zveľadenie svojho katastra nezamestnaných i poberateľov sociálnych dávok, ak podpíšu zmluvu s úradom práce. Do procesu sa zapojil i Prešovský samosprávny kraj, ktorý ponúka obciam možnosť využiť týchto pracovníkov aj na úpravu okolia regionálnych ciest.
  16.9.2014
  Autor: pis
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK