Nedeľa, 29. november 2020
Meniny má Vratko | zajtra Ondrej, Andrej

Polícia a záchranné zložky

 • V sobotu 9. septembra si chcel v jednej z prešovských zmenárni vymeniť doláre 45 – ročný občan Ukrajiny. Pracovníčka zmenárne však bola pozorná a odhalila, že 100 dolárová bankovka je falošná. Privolanej polícií už Ukrajinec s dlhodobým pobytom na Slovensku vysvetľoval pôvod bankovky. Mužom zákona povedal, že pochádza z banky v meste Ľvov na Ukrajine.
  11.9.2006
  0
 • Počas prvých siedmych septembrových dní vyrážali hasiči z Prešova a Sabinova k zásahom celkovo 14-krát. V jednom prípade išlo o planý poplach keď im bol avizovaný požiar na Masarykovej ulici v Prešove. Vo Veľkom Šariši horelo smetisko a na Kováčskej ulici v Prešove lekáreň. Zvyšné zásahy súviseli s cestnou premávkou. Išlo o pomoc a odstraňovanie následkov dopravných nehôd.
  8.9.2006
  0
 • O úrovni právneho vedomia a dopravnej disciplíne účastníkov cestnej premávky na slovenských cestách sa toho popísalo a aj píše veľa. Pri hodnotení tejto problematiky by ale každý z nás mal začať v prvom rade od seba s uvedomením, že každý z nás je potencionálnou obeťou najväčšieho zločinca u nás, ktorým je vzhľadom k cca 600 usmrteniam v Slovenskej republike ročne, dopravná nehodovosť.
  8.9.2006
  0
 • Obyvatelia Prešovského kraja už štvrtý rok majú možnosť využiť v rámci projektu Prívetivé policajné prostredie prvú stredu v mesiaci na to, aby sa stretli s okresnými policajnými riaditeľmi, alebo s krajským šéfom polície a porozprávali sa s nimi o svojich návrhoch, námietkach, pripomienkach či sťažnostiach.
  6.9.2006
  0
 • Už viac ako tri mesiace sa na prešovskej radnici ťahajú dohady o potrebe kúpy motoriek pre potreby Mestskej polície (MsP) v Prešove, no problém so zvýšením dostupnosti policajtov pri zásahoch sa stále nepodarilo vyriešiť.
  22.8.2006
  0
 • Priestupkov, ktoré boli spáchané na území mesta Prešov, pribúda.
  22.8.2006
  0
 • Prešovskí policajti obvinili 21. augusta zo zločinu lúpeže a prečinu porušovania domovej slobody dvoch mladých Jarovničanov (15r. a 18r.).
  21.8.2006
  0
 • V zbierke zákonov bol zverejnený zákon č. 342/2016 Z. z. zo dňa 23. novembra 2016, ktorým sa mení a dopĺňa zákon Národnej rady Slovenskej republiky č. 145/1995 Z. z. o správnych poplatkoch v znení neskorších predpisov
  30.11.-0001
  Autor: MV SR
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
2-izb. byty v novostavbe

Ponúkame na predaj 2-izb. byty s terasou a malou záhradkou, alebo balkónom v rozostavanom bytovom dome na Novej Dúbrave neďaleko centra Prešova. Byty s modernou dispozíciou majú 53/60m2 s južnou orientáciou.

0949772893 | | cena: 116.958,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.