Pondelok, 30. november 2020
Meniny má Ondrej, Andrej | zajtra Edmund

Polícia a záchranné zložky

 • 18-ročná Michaela z Prešova, ktorá v nedeľu zahynula pod kolesami Mercedesu, je už vyše 40-tou obeťou dopravnej nehody na cestách Prešovského kraja v tomto roku. Za prvý polrok totiž štatistika Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Prešove eviduje presne 40 smrteľných úrazov zapríčinených dopravnými nehodami. Oproti rovnakému obdobiu minulého roka je to nárast až o 10 obetí na ľudských životoch!
  12.7.2007
  0
 • Na svoju prílišnú dôverčivosť včera doplatil 72-ročný Prešovčan. V dobrej viere požičal 50 000 korún neznámej dvojici s tým, že mu uvedenú sumu o dve hodiny vrátia. Svojich peňazí sa už ale nedočkal...
  11.7.2007
  0
 • Počas včerajšieho dopoludnia, medzi 9. a 13. hodinou, prebehla v rámci Prešovského kraja špeciálna policajná akcia zameraná na kontrolu lekárničiek a preverenie úrovne vedomostí vodičov z poskytovania prvej pomoci v súvislosti s cestnou premávkou.
  11.7.2007
  0
 • Z trestného činu podvodu sa bude zodpovedať 41-ročný M. T. z Prešova, ktorý čelí obvineniu z toho, že pod zámienkou sprostredkovania práce zdravotnej sestry - ošetrovateľky v Rakúsku vylákal od piatich doteraz známych záujemkýň peniaze.
  10.7.2007
  0
 • Vchod v ktorom sa v noci nadnes odohrala vražda
  Noc na dnes bola v Prešove mimoriadne tragická. Okrem mladej Prešovčanky, ktorá prišla o život pri dopravnej nehode totiž priniesla aj ďalšie dve usmrtené osoby.
  9.7.2007
  0
 • Včera večer vyhasol na ceste život mladej 18-ročnej Prešovčanky, ktorá podľahla následkom dopravnej nehody na Ulici Arm. gen. Svobodu.
  9.7.2007
  0
 • Na Krajský súd v Prešove doručili spis Tobiáša L. , ktorý podal sťažnosť proti uzneseniu Okresného súdu v Poprade o vzatí do väzby. Potvrdil to hovorca súdu Michal Drimák.
  2.7.2007
  0
 • Havarovaný Renault si nehodu odniesol poškodenými plechmi
  Takmer dve a pol hodiny blokovali dnes poobede premávku pri Stavoprojekte na frekventovanej Ulici 17. novembra dve havarované autá. Toľko totiž trvalo dopravným policajtom, kým prišli nehodu zdokumentovať.
  29.6.2007
  0
 • V priebehu konferencie Výmena skúseností pri využívaní štrukturálnych fondov, ktorá sa dnes konala v priestoroch Parku kultúry a oddychu v Prešove vyhodnotilo Ministerstvo výstavby a regionálneho rozvoja (MVaRR) SR aj celoslovenskú študentskú súťaž „Zlepšenie a skvalitnenie mimoškolskej záujmovej činnosti, priestorov na jej vykonávanie, technického vybavenia a využitia vo vzdelávacom procese“.
  14.6.2007
  0
 • Pred Divadlom Jonáša Záborského na Námestí Legionárov a na Grešovej ulici sa bude tento piatok konať Deň polície. Pred verejnosťou sú pripravení sa ukázať kukláči, príslušníci dopravnej a poriadkovej polície a policajní kynológovia. Nebude chýbať ani prehliadka policajnej výzbroje.
  14.6.2007
  0
 • Tragicky sa dnes ráno skončil pre 30-ročného chodca stret s osobným automobilom zn. Mercedes, za volantom ktorého sedel 20-ročný Prešovčan.
  12.6.2007
  0
 • Prešovskí mestskí policajti si včera v nočných hodinách pripísali na konto ďalší úspešný zásah. Na moste na Rusínskej ulici ohrozoval s nožom v ruke muž 56-ročnú ženu, ktorej ukradol kabelku.
  11.6.2007
  0
 • Včera predpoludním okolo 11.0O hod. spozorovala hliadka Mestskej polície z Justičnej ulice na cyklistickom chodníku neďaleko OD Hypernova na Sekčove "opustené" maloleté dieťa.
  9.6.2007
  Autor: Michal Kaliňák
  0
 • Tragédia dnes ráno otriasla sídliskom Sekčov. Obyvatelia jedného z panelákov počuli ráno okolo 6.00 hod. tupý náraz. V tej chvíli prišlo možno o život novonarodené dieťa.
  5.6.2007
  0
 • V čase od 21.30 h včerajšieho dňa do 5.00 h dnešného rána ukradol neznámy páchateľ automobile Škoda Octávia combi, zelenej farby, EČV: PO-971CN, ktoré bolo zaparkované na Ulici Antona Prídavku v Prešove. Ak mate informácie o ukradnutom aute oznámte ich na známom tel. č. 158.
  5.6.2007
  0
 • Nočnú službu prešovským mestským policajtom zo včera na dnes spríjemňovala dvojmesačná sova. Policajti ju zachránili včera večer na Sídlisku Sekčov potom, čo informáciu o jej výskyte medzi panelákmi poskytli obyvatelia prostredníctvom telefonátu na operačné stredisko. Dnes ráno bola malá sova prevezená do jej nového domova, ktorým sa stalo EKO centrum Holá hora.
  25.5.2007
  0
 • Rekonštrukcia hasičskej stanice trvala tri roky a stála 42 miliónov Sk
  Slávnostným prestrihnutím pásky ministrom vnútra Róbertom Kaliňákom dnes boli prešovským hasičom slávnostne odovzdané do užívania zrekonštruované priestory hasičskej stanice v Prešove. Slávnostná udalosť sa konala pri príležitosti osláv sv. Floriána – patróna hasičov, ako aj 5. výročia vzniku Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) a 160.výročia dobrovoľného HaZZ mesta Prešov.
  18.5.2007
  0
 • Dnes došlo na križovatke ulíc Duklianskej a Vajanského v Prešove k vážnej dopravnej nehode.
  17.5.2007
  0
 • Prešovskí policajti vyšetrujú nezvyčajné krádeže. V potravinách v obci Radatice ukradol zlodej 125 prepraviek na pivo aj s prázdnymi fľašami. Škoda pre majiteľa bola vyčíslená na takmer 20 tisíc korún.
  15.5.2007
  0
 • Aj na stránkach pis.sk sme vás informovali o tragickej dopravnej nehode ku ktorej došlo 1. apríla na ceste medzi obcami Fulianka a Tulčík.
  14.5.2007
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
2-izb. byty v novostavbe

Ponúkame na predaj 2-izb. byty s terasou a malou záhradkou, alebo balkónom v rozostavanom bytovom dome na Novej Dúbrave neďaleko centra Prešova. Byty s modernou dispozíciou majú 53/60m2 s južnou orientáciou.

0949772893 | | cena: 116.958,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.