Streda, 05. október 2022
Meniny má Viera | zajtra Natália

Kultúra a voľný čas

 • Pozvánka
  Výber najkrajších fotografií Prešovského kraja, ktoré zaslali fotografi do súťaže Choď a foť 2019, môže verejnosť vidieť na putovnej výstave. Prvou zastávkou bude už tradične Divadlo Jonáša Záborského v Prešove, kde sa výstava začne vernisážou pre širokú verejnosť. Vernisáž je naplánovaná na 17. decembra.
  9.12.2019
  Autor: František Baláž
  0
 • AMC cover
  Prešovské AMC TRIO má po štyroch rokoch nový autorský album. Nemá konkrétne pomenovanie, ale na obale nájdete označenie AMC TRIO Plus, čo značí, že sa na ňom podieľali okrem trojice Peter Adamkovič, Martin Marinčák a Stanislav Cvanciger aj ďalší hudobníci. K nim sa navyše pripojili renomovaní hostia, huslistka Regina Carter a saxofonista Eric Marienthal. Novinku predstaví AMC Trio naživo domácemu publiku už tento utorok 10.12. v prešovskom Stromoradí. Do života ju uvedie sedemnásobný držiteľ Grammy, trubkár Randy Brecker, s ktorým si nové skladby aj spoločne zahrajú.
  9.12.2019
  Autor: Edo Kopček
  0
 • Organizátori Dobrého Festivalu majú pre metalových návštevníkov parádny mikulášsky darček.
  6.12.2019
  Autor: Edo Kopček
  0
 • Prešovská kapela HPdB (High Performance Decibels) v zložení Miloš Humeník, Dušan Papp a Pavol Balčák o sebe hovorí, že hrá garážový jazzrock. Ich jedinečný sound a drive však presahujú žánrové i regionálne hranice.  Vo štvrtok, 5. decembra 2019, zahrajú v prešovskom Stromoradí.
  4.12.2019
  Autor: Edo Kopček
  0
 • Vasiľ Rusiňák (vľavo ako otec), Zdenka Kvasková (v úlohe dcéry) a Ladislav Ladomirjak (ako Anton nápadník) v inscenácii Ostali hlupákmi, novom titule v repertoári prešovského DAD.
  Premiéru inscenácie s jednoduchou, ale divácky vďačnou dejovou zápletkou o otcoch, ktorí sa chcú čo najskôr zbaviť svojich dcér súcich na výdaj pripravuje na piatok 6. decembra činoherný súbor Divadla Alexandra Duchnoviča (DAD) v Prešove.
  4.12.2019
  Autor: Jozef Jurčišin
  0
 • Liečivé singletracky značky
  Nové značenia liečivých singletrackov (cyklochodníkov) v Bardejovských Kúpeľoch a ich okolí chce ešte do konca tohto roka zrealizovať Oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) "ŠARIŠ"-Bardejov.
  30.11.2019
  Autor: Zuzana Kučová
  0
 • Eperia Narodeniny
  Eperia Shopping Mall mala svoje druhé narodeniny a tak sa rozhodli ich osláviť spolu s tými najmenšími!
  26.11.2019
  0
 • Foto: knihy z  knižnice grófa Samuela Dessewffyho
  Krajské múzeum v Prešove sprístupní vo svojom barokovom kaštieli v Hanušovciach nad Topľou nezvyčajnú prezentáciu. Na jednom výstavnom mieste sa tak ocitnú najnovšie zbierky z fondov histórie, etnológie a umeleckej histórie. Návštevníci tu uvidia rôzne nezvyčajné predmety, môžu spoznať ich príbeh a pôvodných majiteľov, ale aj ich remeselnú a spoločenskú cenu.
  26.11.2019
  Autor: Rastislav Žitný
  0
 • To, že sa nám december už nezadržateľne blíži nám pripomína všetka tá výzdoba v obchodoch, ale aj vianočné reklamy. Nad plánmi na Štedrý večer a Silvestrovskú noc ste už určite premýšľali, čo však urobíte s ostatnými dňami medzi tým? Pokiaľ sa 26. decembra nechystáte do práce, máme pre vás jeden tip!
  25.11.2019
  0
 • Katarzia
  Katarzia sa konečne zastavila aj u nás!
  25.11.2019
  Autor: AtoZ
  0
 • Priatelia hudby a poetických príbehov so štipkou divadelníctva, mali možnosť začiatkom novembra v štýlových priestoroch POETIKA bistro&coffe&wine vypočuť si známeho slovenského dramaturga, hudobníka, textára a speváka – Martina Geišberga.
  22.11.2019
  Autor: Dagmar Brucková
  0
 • GODZONE
  GODZONE sa na svojej tour zastavil aj v Prešove v mestskej hale a my sme boli pri tom!
  20.11.2019
  Autor: AtoZ
  0
 • 1. miesto Tibor Šarišský - Mláka (Prešov)
  Fotografická súťaž Choď a foť z dielne Krajskej organizácie cestovného ruchu Severovýchod Slovenska úspešne napísala svoju ďalšiu kapitolu. Do siedmeho ročníka súťaže o najkrajšie zábery z Prešovského kraja bolo prihlásených 431 snímok. Najviac v kategórii Príroda.
  20.11.2019
  Autor: František Baláž
  0
 • 30 rokov po Nežnej spolu s priateľmi hráme a spievame. To je predsa super. Srdečne pozývame na náš koncert. Núdzový východ - Dano Hurtuk, Vlado Šipoš, Janko Višňovský, Dušan Papp. Východ - Tomáš Višňovský, Dano Hurtuk, Janko Višňovský, Dušan Papp. Klenoty - Michal Gál, Miro Sivák, Marcel Kokinčák, Jaro Janek, Marek Šoltýs, Jozef Marcin, Adam Kaščák, Lukáš Valkučák a kamaráti Martin Sejk a Paly Kovaľ, ..
  17.11.2019
  Autor: smARTin
  0
 • Svetová hviezda André Rieu, vychýrený ako „kráľ valčíka“, sa po štyroch rokoch vráti na Slovensko. Inštrumentalista, ktorý sa ročne predstaví pred približne 600 000 divákmi, svojím vystúpením ulahodí nielen milovníkom vážnej hudby. S veľkolepým orchestrom Johanna Straussa sa 10. júna 2020 predstaví na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.
  14.11.2019
  Autor: Janka Marczellová
  0
 • Pozvánka
  Odborníci z oblasti archeológie predstavia v Stropkove výsledky svojich teoretických bádaní, ale aj horúce novinky z terénnych výskumov. Tri desiatky archeológov si v reprezentačnej sieni kaštieľa vypočujú 11 prednášok a 4 posterové prezentácie. Na seminári budú prezentované aj nové informácie o archeologických dokladoch osídlenia v okolí Stropkova.
  12.11.2019
  Autor: Rastislav Žitný
  0
 • scorpions2 VIVIEN
  Legendárna skupina SCORPIONS už o pár dní ovládne pódium na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Okrem najznámejších hitov potešia i premakanou scénou a energickou show. Rockeri sa na vystúpenie v Bratislave tešia. Na Slovensko posielajú pozdravy.
  12.11.2019
  Autor: Janka Marczellová
  0
 • 15.novembra bude v Mestskom múzeu a galérii vo Veľkom Šariši vystavovať svoje diela Veľkošarišanka Veronika Očipová (30). Svoj talent pre maľovanie objavila len tohto roku a o pár dní bude mať svoju samostatnú výstavu. Fitnesska a umelkyňa bude vystavovať svoje abstraktné diela i maľby Veľkého Šariša.
  11.11.2019
  Autor: Veronika Lazoríková
  0
 • Mesto Prešov a Galéria v Caraffovej väznici vás pozývajú na unikátnu výstavu. Už 12. novembra máte jedinečnú možnosť zažiť v priestoroch galérie emócie, tradície aj trochu iný pohľad na kultúru našich predkov.
  7.11.2019
  0
 • Nová výstava Krajského múzea v Prešove mapuje novembrové udalosti roku 1989 z pohľadu Prešovčanov. Autentické fotografie zachytávajú emócie ľudí, udalosti a atmosféru pádu komunistického režimu. Výstava je venovaná 30. výročiu Nežnej revolúcie.
  6.11.2019
  Autor: Rastislav Žitný
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK