Nedeľa, 03. júl 2022
Meniny má Miloslav | zajtra Prokop

V Bizarre bude divná párty

V Bizarre music café na prešovskom Sídlisku III sa v sobotu od 18.00 hodiny bude konať pozoruhodný koncert. Vystúpia na ňom kapely Adnoise, Strecha a Divná párty.

Divná párty je pražská kapela. Jej základ však tvoria čistokrvní Prešovčania Tomáš Hricišák a Jozef Zeleňák. Cesty oboch skvelých muzikantov sa prvý raz preťali v kapele Apokalypsa, odvtedy hrajú spolu (napr. Hlava 66). Fungovali na Slovensku, v Španielsku a naposledy v Prahe, kde založili úspešnú Divnú párty. Viac o kapele nájdete na stránke http://bandzone.cz/divnaparty.

Adnoise funguje viac ako dva roky a za ten čas si získali rešpekt. Hrá „inštrumentálny, alternatívny (vysvetlite si jak chcete), new wave-grunge-rock (s veľmi veľkými úvodzovkami)“. Viac na http://bandzone.cz/adnoise.

Strecha sa potichu vrátila na pódiá, tohto roku (po šesťročnej odmlke) premiérovala na koncertoch s Karpinou a Mladými rozletmi v Prešove a vo Svidníku. Viac o kapele na http://bandzone.cz/strecha.

Koncert spestrí ďalší v Prahe žijúci Prešovčan – Marky, ktorý uvedie svoju „diskotéku“, ktorá sa bude veru značne líšiť od bežnej diskotékovej produkcie.
Akciu organizuje občianske združenie PO. CITY http://www.po-city.sk.

Foto Divnej párty: nabdzone.cz

Mohlo by Vás zaujímať
Základná škola Mirka Nešpora prejde rozsiahlou rekonštrukciou
Mesto Prešov uspelo pri podaní žiadosti o nenávratný finančný príspevok z fondov EÚ na zníženie energetickej náročnosti objektu ZŠ Mirka Nešpora 2. Vďaka tomuto projektu sa podarí obnoviť celé školské zariadenie, pri prevádzke objektu sa ušetrí množstvo energie a deti sa budú môcť vzdelávať v krajšom a príjemnejšom prostredí.
Štatistický úrad SR zisťuje úroveň vzdelanosti dospelých
Slovenská republika sa prostredníctvom Štatistického úradu SR zapojila do realizácie Zisťovania o vzdelávaní dospelých (AES), ktoré v tomto roku povinne vykonávajú všetky členské štáty EÚ u osôb vo veku 18 až 69 rokov vo vybraných domácnostiach na základe platnej európskej legislatívy (rámcové Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2019/1700). Zisťovanie sa uskutoční od 1.7. do 30.11.2022.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK